• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam. Jestem nowy na forum i zastanawiam się czy oporządzenie wymienione poniżej będzie odpowiednie do stylizacji specnazu WDW

    1. smiersz AK cyfrowa flora,
    2. mundur wz. 09/10 cyfrowa flora,
    3. AK 105 (E&L)
    4. buty bercy
    5. hełm 6B28 (replika od ultimate tactikcal),
    6. beret+oznaczenia,
    7. majka błękitna,
    8. nakolanniki (x-form czy DOT?)
    I na koniec jeszcze pytanie jaka kamizelka do tego?
    Proszę żeby nie okazało się, że to już drugie martwe forum o tematyce ruskiego wojska.

    Edit: myślałem także nad gorką w ss lato altynem i smierszem w oliwce, ale zdaje sobie sprawę że do wdw to raczej nie bardzo.
  2. # 2
    Nie nie nie nie nie
    Tyle razy było wałkowane wyposażenie WDW na forum, wystarczy poszukać.

    1. Smiersz w WDW nie jest używany, a tymbardziej w cyfrowej florze, którego używają chyba tylko cywile pokroju graczy ASG
    Jeśli chodzi o kamze to 6sz112 / 6sz116 / 6sz117 w cyfrze potem możesz do tego dokupić jakąś balistyke lub od razu zakupić kamizelkę 6b46 z ładownicami

    2. Mundur w cyfrze ok

    3. Lepszym wyborem będzie raczej AK 74M bo to najczęściej używany karabin z tego co widzę po zdjęciach. Może być E&L może być LCT

    4. Buty mogą być

    5. Weź od biedy 6b7 M1 od redzone, lepiej będzie pasować do WDW

    6. Beret błękitny nawet z frontowca, tutaj większej filozofii nie ma

    7.Tak samo jak z beretem

    8. Ciężko powiedzieć ale jak X-form to 6b51 z setu ratnika najlepiej, niestety wielu zdjęć z WDW gdzie mają inne nakolanniki nie widziałem :/

    Kamizelka zależy od funduszy, ale jeśli chcesz robić porządną stylizacje to dobrze by było 6b23 / 6b43 / 6b45 (a kupując 6b46 masz i balistyke i oporzadzenie w jednym).

    Ostatnie pytanie pominę bo sam podsumowałeś, że ma się to nijak do WDW.
  3. # 3
    Jest grupa która się WDW zajmuje mają trochę swoich zdjęć na FB.
    link

    Co prawda w tej grupie idą chyba najtańszą możliwą opcją i kupują 6B46 ale mają też 6B43 lub 45, widziałem też 6B23.

    Wychodzę z założenia że jak coś robić to porządnie
    6B47 + 6B45 + 6Sz117 + 6B50 + 6B51 + AK-74M i gitara :)
  4. Spasiba. Ale jeżeli chodzi o AK74M to dla mnie wydaje się troszkę za długi a AKS 74u jest przestarzały i za kurtki więc postanowiłem pujść na kompromis co do 6b46 to muszę się zastanowić czytałem, że średnio nadaje się dla ludzi drobnych takich jak ja. Mam jeszcze tylko dwa pytanie czy noszenie osobno kamizelki na oporządzenie i balistycznej jest lepszym czy gorszym rozwiązaniem od tego które występuje w 6b46 to znaczy balistyka i ładownice na jednej kamzie? I czy tależe od 6b45 pasują do 6b46?
  5. # 5
    Ja korzystam z 6B43 i 6Sz117, wcześniej jak korzystałem z samego 43 denerwował mnie dostęp do plecaka. Osobne oprzyrządowanie ma zalety, lepsze rozmieszczenie ładownic oraz możliwość zdjęcia podczas postoju
  6. # 6
    Co do 6B46 zgodzę się trzeba się trochę rozbudować, naprawili to w modernizacji BNZ-M
  7. Dzięki chociaż wciąż mam dylemat AK 105 czy AK74M
  8. # 8
    Jak WDW - AK-74M, jak inne jednostki które nie należą do armii, np. FSB - AK-105. Polecam również pooglądać sobie zdjęcia, a następnie się na nich stylizować, będzie prościej.
    •  
      Maza
    • 2019-08-08
    # 9
    SSO należy do Armii i używają AK-105/ AK-104.