Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 1
    nowa nie używana kopia szyny B-13 od majfrendów
    pasuje na aks-74u boyi

99 PLN plus wysyłka poczta/paczkomat przesyłka gratis

Załączniki:

• 2.JPG
    • 3.JPG
  2. # 2
    aktualne
  3. # 3
    aktualne
  4. # 4
    up
  5. # 5
    up
  6. # 6
    80 z wysyłką i biorę.
  7. # 7
    Nie.
  8. # 8
    90?
  9. # 9
    98!
  10. # 10
    aktualne
  11. # 11
    bump
  12. # 12
    up
  13. # 13
    UP
  14. # 14
    Up
  15. # 15
    UP
  16. # 16
    up
  17. # 17
    up
  18. # 18
    drogi Januszu, podbijasz temat od lipca... chyba nie wchodzisz na aliexpress i nie widzisz, że ta sama szyna ale z oznaczeniami kosztuje 70 PLN a bez oznaczeń, czyli taka jak "Twoja" do wyhaczenia jest za połowę ceny... również z przesyłką gratisową...
  19. # 19
    żeby nie było

oznaczenia

bez oznaczeń
  20. # 20
    a jak ktoś dobrze poszuka to za 57 znajdzie również z oznaczeniem...
    proszę

biznesmeni
    •  
      Maza
    • 2019-11-21
    # 21
    A co cie obchodzi za ile chce sprzedać i po cholerę wpieprzasz się jak taki typowy zazdrosny paproch z jakimiś ogłoszeniami z ali?

Nie chciał ci sprzedać za 40zł albo zamienić się na jakiś szmelc? Czy z jakiego powodu odwłok piecze?
  21. # 22
    Mecenasie... ja mam swoje... po prostu się śmiecham z polskiego biznesu cebulowego :)
    Po prostu nie róbmy się na wzajem w bambuko skoro jesteśmy jednym środowiskiem rusofilskim/airsoftowym... nieprawdaż ?
    •  
      Maza
    • 2019-11-21
    # 23
    Nie prawdaż.

W środowisku airsofotwym spotkałem tylu chamów, oszustów i pajaców, że w dupie mam takie środowisko.

W rusofilskim, ludzie też chcą zarobić, co mnie to obchodzi że jakiś ordynarny kulkowiec od miesiąca nosi mundur w emr, od razu mam chamowi oddać coś za pół darmo? Co to jakiś mój kolega?

To że się strzelasz w asg i nosisz ruski mundur nie oznacza, że jesteś ze mną w jakimś środowisku xD
  22. # 24
    No to już sobie sam odpowiedziałeś :D
    Co nie zmienia faktu, że to nie pół darmo a jakieś 200% wartości rynkowej... :)
    Oczywiście, nikt nikomu nie zabrania zarabiać... :) :) :) :)
  23. # 25
    Maza już wyjaśnił na czym polega wolny rynek.

woytekqg1 wróć tu za siedem dni i napisz coś, nie będę musiał kolejny raz podbijać, a twój żywot na coś się przyda.
  24. # 26
    Mecenas Maza wyjaśnił... przedstawiając swojego klienta jako dorobkiewicza na chińskich podróbach wciskanych za podwójną cenę :D
    widząc jak się męczysz z tym podbijaniem postaram Ci się pomóc.. ale sukcesu nie obiecuje :D :D :D :D :D
    ale faktycznie... zacietrzewienie to druga z naszych wad narodowych... zamiast przyznać... faktycznie ku$#@wa wyje#@$bałem cenę pod sufit jest pójście na wojnę z każdym :)
  25. # 27
    woytekqg1 gdzie jesteś? Trzeba podbić temat. Bądź że użytecznym
    UP
  26. # 28
    jestem jestem... śmieje się z ludzkiej użyteczności... :D
    mali skośnoocy przyjaciele od ostatniego Twojego posta sprzedali do Polski dziesiątki szyn i innych pierdoletów a Ty biedaku od miesięcy nie możesz jednej opchnąć :D zrób jakiś "blak frajer" albo coś :D może tym razem się uda :D
    sam tam coś od nich zamówiłem do kałaszka.. ale mniejsza o to... taka mnie naszła refleksja przy sobocie o ludzkiej użyteczności :D pozdrawiam... do poczytania za tydzień :D
  27. # 29
    To jak woytekqg1? Podbijamy.
  28. # 30
    UP