Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 1
    W większości rzeczy które kiedyś używałem/używam rzadko i mi zajmują miejsce.

1. KLMK rozmiar 2/3, mam 190 cm i pasuje jak ulał, klapa niezaszyta, stan dobry, - 160 zł edit: przy dokładnym mierzeniu znalazłem zaszytą dziurę której wcześniej nie zauważyłem, z uwagi na to cena spada do 140 zł, zdjęcie dziury dodane
    2. Ortalion ala KZS, te co na allegro sprzedają, 52-54/188 - suwak usunięty, zamiast tego są dodane guziki, wyprute gumki w rękawach i kapturze, stan dobry - 70 zł sprzedane
    3. Anorak Medusa od VSO, 60/188 - strona jesienna lekko wyblakła, 2 dziurki na kolanach (patrz zdjęcia), strona wiosenna OK - 190 zł
    4. Kapelusz w SS Wiosna od SSO, 59 - 50 zł
    5. Mała kieszeń od SRVV w multicamie, mieści telefon, portfel i dokumenty, stan bdb - 70 zł sprzedane
    6. Tielniaszka dł 65, szer 120 - stan bdb - 15 zł
    7. Majka dł 64, szer 114 stan bdb - 15 zł
    8. Chest rigg od Krakmanów, nowy z metką - 25 zł sprzedane
    9. Pas od Krakmanów, dwurzędowy, nowy z metką - 15 zł sprzedane
    10. Podwójna ładownica na magi mp9/mp5 i podobne, stan bdb - 10 zł
    11. Pokrowiec dwustronny flecktarn/zimowy - 5zł
    12. Pokrowiec na camelbacka - 15 zł
    13. Worek zrzutowy, jakiś chińczyk, stan jak na foto - 5zł
    14. AS Wał od LCT, mam go lekko ponad rok, jedyne co w nim zrobiłem to zmieniłem wtyczkę na t-connect, poza tym pełen stock, zmierzone 410 - 415 fps na ostatniej MA, przebieg 3,5 paczki kulek (12000 sztuk), ładnie postarzony, a na rączce zrobiony stippling klei się do ręki aż miło. Selektor działa ale w tych replikach to kwestia czasu aż przestanie ( W komplecie dwa pierścienie na lufę z szyną ris, 7 low capów (6 czarnych) plus dwa lowcapy z uszkodzoną skorupą - wkłady całe, można wykorzystać jako dawcę do przeszczepu części. Całość wyniosła mnie 1950, sprzedam za 1500. Sprzedaję bo mam za dużo replik. Szyna, kolimator, pas, latarka z włacznikiem i rączka nie są cześcią zestawu.

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/22BKPPerCPcHyrpi9
    Kontakt: kolka111@gmail.com
  2. # 2
    Poszedł mail.
  3. # 3
  4. # 4
    Wymiana mnie nie interesuje, chce to sprzedać.