• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, jak w temacie planuję rekonstrukcję i mam mniej więcej zarys wyposażenie:
    - Hełm ZSz-1
    - Kominiarka trójotworowa
    - Mundur "Noc 91 M" w niebieskim kamyszu
    - Szelki (nie jestem pewny czy nazwanie tego szelkami jest poprawne) "Witaź"
    - Buty "Specnaz"
    - Repika RPK na 7.62
    Co by tu można było jeszcze dorzucić lub zmienić aby być jak najbardziej zgodnym z "oryginałem"? Z góry dziękuję za pomoc
  2. # 2
    Zsh1 wyrzuciłbym z listy i zamiast tego Maska-1/1Sh.
  3. # 3
    Czyli reszta jest zgodna?
  4. # 4
    Zamiast butów "Specnaz" weź raczej zwykłe "Berce". Zamiast Zsz-1 poszukaj hełmu Maska tudzież repliki. Kamizelka "Witiaź" będzie koszer tylko na drugą Czeczenię. Na pierwszą to w skrócie: firmy Wera/ANA kamizelki "M" bądź "W-95", firmy NPO-SM kamizelki np.Kaskad, także kamizelka "Wydra" była by dobrym wyborem o ile jesteś majętny. Co do munduru- Nocz-91 jak najbardziej ale na pierwszą czeczeńską koszer tylko w bawełnie i wzorze kamuflażu stosownym do epoki (od mniej-więcej 1999 zmienili materiał na domieszkę poliestru i przy okazji wzór kamuflażu jeśli już mówimy o kamyszu). Na plecak polecałbym raczej RD-54. Jak widzisz to nie takie hop-siup :)
    A tak w ogóle to szukaj zdjęć i rób właśny "research", na tym polega cała zabawa :)
  5. # 5
    Dzięki za rady ale jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje... Na wielu różnych zdjęciach widziałem RPK na wyposażeniu stąd też go wybrałem ale czy strzelcy RPK nie mieli jakiegoś specjalnego wyposażenia? Szukałem informacji ale nic nie znalazłem : /
  6. # 6
    No jak na pierwszą to ładownica albo adaptacja wyżej wymienionych kamizelek.