• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Tu klikać

    Czyli jedno wielkie Że jak?
  2. # 2
    Hehe :) Może być śmiesznie.
  3. # 3
    Na pewno ją kupię (jako wierny czytelnik Sapkowskiego), ale szczerze mówiąc mam wątpliwości z których wyartykułowaniem mam problemy ;)
    •  
      Geno
    • 2009-01-06
    # 4
    Słyszałem o tym już jakieś dwa lata temu przy okazji produkcji wiedźmina AS chlapnął ,że skrobie coś o Afganistanie. Znając AS podejdzie bardzo rzetelnie do sprawy.
  4. # 5
    Znając Sapkowskiego to będzie perełka :)
    Kupie na bank!
  5. # 6
    Zapowiada się ciekawie, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało.
    W samym artykule bardzo podobał mi się fragment o zabijaniu trolli po raz setny, to ciekawe że mówi o tym zjawisku.
    Bardzo słuszne spostrzeżenie :).

    W każdym razie nie ma co, trzeba będzie pojechać i kupić.
    •  
      Geno
    • 2009-01-06
    # 7
    Może ktoś z Razwiedki śmignie meila na:

    Kontakt

    Biuro Handlowe
    ul. Nowowiejska 10/12
    00-653 Warszawa
    tel/fax 0-prefix 22 825-61-12
    redakcja@supernowa.pl

    Na premierę książkową Razwiedka w sam raz.
  6. # 8
    Myślę, że to jednak nie do końca ta branża ;) Tzn. książka mimo wszystko to fantastyka.
  7. # 9
    Zgadzam się z Geno - jak nie wydawnictwo to jakiś Empik na pewno będą zainteresowane. To dobra okazja na wzajemna promocję, a i pewnie na zarobienie kilku złotych.
  8. # 10
    Fantastyka bo fantastyka, ale kasa by zawsze jakaś wpadła za pomoc w promocji ;)
  9. # 11
    Poczyściłem tutaj trochę.

    Pamiętajcie, że to forum jest po to by było na nim przede wszystkim przyjemnie i sympatycznie *^_^*

    <3
  10. # 12
    Pozwólcie, że się wtrącę Panowie. Swego czasu grh 82nd Paraglite 506 PIR z Gdańska promowała grę MoH Airborne i świetną atmosferę wytworzyli. Wydaje mi się, iż obecność Razwiedki będzie idealnym uzupełnieniem promocji nowej książki Sapkowskiego.

    A może cały press tour po Empikach całej Polski? :D
  11. # 13
    Gra =/= książka fantasy