Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 1
    Witam

Wyprzedaję trochę szpejów, na które już mi niestety brakuje miejsca.

No więc tak:

1. KLMK, stan dobry, jak na zdjęciach, klapa zaszyta. Nie ma "maski zorro". Rozmiar z tego co pamiętam to "niby 2" ale w praktyce na wzrost do max 172cm, gdyż potem się nogawki robią za krótkie. Cena 100pln

2. Spodnie KZS - stan 3/5, długość nogawki około 85cm, cena 25pln

3. Kapelusz "Panama", stan bardzo dobry, sam kapelusz bez uszkodzeń, natomiast gwiazdka była naprawiana. Kapelusz jest na 99% reprodukcją. Rozmiar 60. Cena 60pln

4. Manierka, stan bardzo dobry, 20pln

5. Ładownica na 4 magi, stan bardzo dobry, 20pln

6. Pas z szelkami, stan bardzo dobry minus, cena 35pln za komplet

7. Skórzana ładownica na 4 magi do steczkina, stan bardzo dobry. Jest zajebista. Cena 50pln.

8. Zmęczony wojną RD-54 piaskowy. Stan jak na zdjęciach - trzyma się mocno i użytkowo wszystko jak najbardziej ok. Wizualnie natomiast jest brudny i ma zadziory. Ładownice na granaty i magazynki nieucięte. Cena 150pln

9. Sbruja CSE, stan bardzo dobry, cena 500

10. "Krzak" viperhood z farszem. Bazą był viperhood vso, na to jest nałożony farsz z juty oraz rafii. Juta naturalna, farbowana. Bardzo skuteczny, w lesie można w nim "zniknąć". Cena 350pln

Zdjęcia tutaj: https://drive.google.com/open?id=1nXJPOXAaTWz61K2E3vlyJYhBi-QhxCxh

Kontakt na mail "hudlerlolpl@gmail.com"
  2. # 2
    Dzień Dobry.
    Jestem zainteresowany Panamą i spodniami kzs.
    Wysłałem wiadomość email.
    Pozdrawiam
    Krystian
  3. # 3
    Witam jestem zainteresowany klmk i pasem z szelkami
  4. # 4
    Poszedł mail
  5. # 5
    Tylko krzak został