• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    TAK (ale ogólnie to jeszcze się wypytam resztę osób z ekipy)

    PS. Jednak rok temu było 2-4 Maja , a nie od 27 (tak było 2 albo 3 lata temu).
  2. # 32
    TAK.
  3. # 33
    No to Bracia Brothers. Czyli ja i brat.
    TAK + TAK
    Chyba, że w tym okresie będzie jakieś rekonstrukcyjne spotkanie.
  4. # 34
    ja podobnie jak Yakarov - jak nie bedzie nic z reko czy w czechach - bym sie pisal
  5. # 35
    Ja oczywiście też TAK.
  6. # 36
    Ja też TAK na identycznych warunkach.
    •  
      Geno
    • 2009-01-11
    # 37
    Tak.

    Raczej termin jest do przeżycia.
  7. # 38
    Zerknąłem do kalendarium - na ten termin, nie mamy w planach żadnej imprezy reko.
  8. # 39
    27 maja to środa. Nie mogę się określić nie znając pewnego terminu. Wstępnie miałbym ochotę.
  9. # 40
    Więc tak - jeśli chcemy być jedną - wielką - ruską rodzinką to napewno w Orilii kompanów nie zabraknie - toteż rozważcie te stronę w razie co....
  10. # 41
    Dwa lata temu byliśmy po stronie Oralii. Podejrzewam, że to zależało od tego, że pojechaliśmy pod flagą gorzowskiej 5-tej Brygady.
  11. # 42
    W tym roku jest 21-24.05.2009. Bo data jeszcze chyba nie została tutaj podana.
  12. # 43
    Autor cytatu: yakarovW tym roku jest 21-24.05.2009.

    Prawdopodobnie to jest taka data umowna. Główna strzelanka na pewno będzie 24-go w sobotę, a przyjechać na imprezę i rozstawić się z namiotem pewnie można już w środę. Możliwe że jeszcze zmienią ten termin na 24-25.05.
  13. # 44
    w zeszłej walce Fed. Ros. byla w Andurii, ale teraz gdy wykopano obserwatora rosyjskiego FR przystąpiła do Orilii :-)
  14. # 45
    Autor cytatu: SoP-PeLw zeszłej walce Fed. Ros. byla w Andurii, ale teraz gdy wykopano obserwatora rosyjskiego FR przystąpiła do Orilii :-)

    Damn, Anduria? Widzę że trochę pozmieniali nazwy... Ostatnio jak byłem, stronami w walce była Oralia, Analia i Masturbia :D
  15. # 46
    Nazwy jak to nazwy - nie mają większego znaczenia :)
    Enyłej.
    Struktura TF'a wygląda tak- dowódca, Z-ca dowódcy/radiotelefonista, goniec, +30 strzelców (łącznie ~33 ludzików),
    Nie ma mnie na liście dowódców TF'ów po żadnej ze stron, ale pewnik się to jeszcze pozmienia...
    Na razie chęć zdeklarowało ~8 osób a to trochę mało by piszczeć o całego TF'a dla nas, chyba że za niektórymi stoją całe chętne drużyny - o czym nie wiem...

    Jeśli się uzbiera 20+ osób, można piszczeć o własnego TF'a, a wg. mnie nie powinno to stanowić większego problemu.

    Najlepiej by było, gdyby osoby z 'ruskimi' drużynami chętnymi do takiego czegoś, się popytały i Kazik/Ja byśmy zrobili listę osób w pierwszym poście.

    PS. Przypominam, że cały ten zachód z liczeniem i innymi dyrdymałami, ma na celu dostanie 'oddzielnego' zaproszenia - co by nie blokować wjazdu ludziom z regionu dowódcy.
  16. # 47
    Spokojnie potfur. Jeśli nie uda się stworzyć całego ruskiego TF'a to można stworzyć "ruskich" na poziomowej 10 osobowej drużyny.
    3 drużyny + kadra to jeden TF :)
    Jest pewien cień szansy, o czym pisałem już Yakarovowi, że będę miał dowódcę jednej drużyny w TF Razwiedka ;)
  17. # 48
    takie małe OT. Znacie może jakąś strone gdzie są ogłaszane zloty militarne?!
  18. # 49
    Sopel ty jesteś bardziej w temacie - jak tam sprawy z ruskim tf'em stoją?
    Pytam bo rejestracja ruszyła i cholernie ciekaw jestem :)
  19. # 50
    Co z TF'em to się zapytam. Nie dostałem dowódcy drużyny rozpoznania, ALE dostałem dowódcę drużyny zmechanizowanej ( szybkiego reagowania ). W niej będą tylko wojska fed. ros.
    Co do TFu muszę wiedzieć ilu was będzie. Wtedy można was dać do drużyny :)

    Preferowane są składy 10 osobowe ( w tym dowódca )
  20. # 51
    Ja się wycofałem ze sztabu Orilli i Urdaru, Pyra sam da sobie rade jako głównodowodzący, i spróbuję wypertraktować cały jeden oddzielny TF dla Ruskich. Puki co zróbcie jakąś listę. Postaram się załatwić też dla nas jakieś transporty aby był pluton Zmot. lub Pół-zmot.

    A puki co chcecie wiedzieć kto jest w tym roku twarzą z kalendarza polskiego producenta racji dla Armii ;)??

    http://img98.imageshack.us/img98/9929/arpolkal3dziel02rk7.jpg

    Trochę lipa, że zmienili naszywkę ale cóż ;) coś za coś. Poproszę o plus 100 pkt. lansu.
    A teraz koniec offtopa i wracamy do Tomaszowa ;)
  21. # 52
    Hehe, najs fotka, gratuluję :)
  22. # 53
    u brawo brawo - klap klap klap :)
  23. # 54
    Sop-pel, coś się ruszyło w tej sprawie? Potfur, co z zaproszeniami?
  24. # 55
    Listy niet (bo nikt nie zrobił), zaproszenia niet (nikt nie dostał).
  25. # 56
    jedno jest pewne az mnie korci by na ten zlot zalozyc do m21 w berezce ... idf - wego ephoda - wkoncu ma byc wygodnie :)
  26. # 57
    Hmm, troszke się sytuacja zmieniła. Proszę na gg przedstawicieli stron/grup się wyjaśni wszystko (433191)
  27. # 58
    @SoP-Pel, puściłem do Ciebie maila, nie mam niestety dostępu GG - zalety pracy w korporacji ;-/
    W każdym razie reprezentuje 10-osobowy team, moooocno zainteresowany udziałem w Zlocie w ramach TF powstającego na tym forum.
  28. # 59
    Uuuu, z relacji Sop-pla to słabo wygląda :/ No więc zasadnicze pytanie: organizujemy dalej coś sami, czy dogadujemy się z Pyrą (bo on też coś robi w ramach własnego TF-a)?
  29. # 60
    A może na rusmil.net pojawi się inny lider rosyjskiego TF, skoro SoP-Pel nie może?