• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    I się pojawił... czyli ja :) I tak podzielę się odpowiedzialnością między ludźmi :)
    ---
    Konkrety:
    - potrzebna mi jest lista ludzi, niekoniecznie imienna - ważne by policzyć ile głów bydła jedzie w ramach naszego TF'a.
    - interesują mnie pewniaki - czyli 'pojadę jeśli mi noga nie odpadnie'.

    Lista łbów będzie wpisana za momencik w pierwszym poście (bodajże kamila post).
    Lista łbów zrobiona, wpisane są tylko osoby które powiedziały 'Tak', nie dopisywałem drużyn bo nie mam co do nich pewności (ludzi z grup, poproszę o potwierdzenie ilości pewnych łbów).

    jak już będzie wiadomo ilu nas, to będę żebrał o zaproszenie... i o miejsce w cudzym namiocie :D
  2. # 62
    ja jak pisalem na 99% przybede z madzia ale ona nie bierze udzialu w rozgrywce ,chcial bym by robila ino fotki
  3. # 63
    Nie pamiętam szczegółów jak traktowani są fotografowie - coś chodzi mi po głowie że płacą normalnie za uczestnictwo (i dostają też wszystkie bajery - jak dostęp do tojtoja, grochówę i wursta na drogę :D)
  4. # 64
    spoko, przeiez nie mowie ze ma tam miec wiazd za free :)
  5. # 65
    się piszę
  6. # 66
    Ty już jesteś :)
  7. # 67
    @Potfur,

    Tak jak już Ci pisałem – będzie nas równo 10 osób. Mamy już zaproszenie od Pyry, czyli głównodowodzącego stroną, ale w jego TF już miejsca nie ma, więc jak najbardziej piszemy się na działanie w ramach organizowanego przez Ciebie kontyngentu.
  8. # 68
    Na obecną chwilę jest nas 17.
    Czy ktoś jeszcze? Kamil - popytałeś się może swoich ludzi?

    (Bo szczerze powiedziawszy - przy takim zainteresowaniu tematem, to mnie się odechciewa)
  9. # 69
    Z Zaporożca jestem ja, Echelon, Yoghurt, Pesus i Kałasz. Pierwsza trójka jest zgłoszona, Pesus pewnie nie pojedzie ze względów zdrowotnych i tylko Kałasz się nie odezwał, więc się go zapytam.
  10. # 70
    Żebranie o zaproszenie rozpoczęte.
    Prawdopodobnie będę się widział z Delciarzami w ten weekend.

    ps. Pav zgłosił też chęć udziału - by dobrze wyglądał, będzie trzeba chłopaka ubrać i dozbroić :)
  11. # 71
    Kałasz jedzie, jedzie... tylko teraz leczy kaca po sesji i nie rozumie co jeszcze się do niego mówi ;) . Tak pisał Kamil najpewniej będę Ja,Kamil, Kałasz.
  12. # 72
    @Potfur,
    Te 10 osób które Ci podałem na maila mają już zaproszenie zdobyte dzięki uprzejmości Pyry. Piszę, żeby zamieszania jakiegoś nie było.
  13. # 73
    Czy jeszcze ktoś poza wyżej wymienioną 17 będzie się wybierał na Tomaszowo? Po weekendzie będę się kontaktował z Pyrą, więc mogę starać się zdobyć zaproszenia i jeśli będzie nas dostatecznie dużo - uzyskać zgodę na samodzielny Task Force dla rusmil.net.
  14. # 74
    No i mamy :)
    18 miejsc tylko dla nas, TF6 Orilii... znowu dowodzę :D
  15. # 75
    Na cześć kamandira ura ura ura :)
  16. # 76
    Muszę po przydzielać ludzi do ról.
    Yogrurt - jak możesz to odezwij się do mnie na GG.
    ---
    Dokładnie to sprawa ma się tak:
    TF ma 33 miejsca, o następujących rolach

    1x dowódca TF'a (obsadzony odgórnie przeze mnie) :D
    1x zastępca/ łącznościowiec - Kamil,
    1 x łącznik - xsnailx,
    3 x dowódca drużyny
    21 x strzelec
    3 x strzelec/ operator środka ppanc
    3 x strzelec/ pomocnik operatora środka ppanc

    z nich możemy wybrać 18, pozostałe 15 organizatorzy sobie zarezerwowali na dopychanie ludźmi.

    ps. im szybciej się ludzie określą kto gdzie, tym lepiej - chciałbym uzupełnić listę i ewentualnie brakujące 15 miejsc wziąć z listy 'bezgrupowych' w odpowiednim mundurku :) Określać się można tutaj i via GG (szybciej).
  17. # 77
    ja - strzelec / lacznik
  18. # 78
    Cieszę się że moje makiaweliczne zabiegi dały rezultaty :)

    Potfur – nie mam GG (służbowy laptop bez uprawnień admina ;-/ ) ale możemy zgadać się na maila albo telefon (przemailuj mi nr, zadzwonię)

    W ramach TF biorę na siebie role dowódcy jednej z drużyn. W tej chwili jedzie ode mnie (ze mną licząc) 8 osób, być może dociągniemy do pełnej 10+1.

    Przy okazji - to TF bojowy, czy jakiegoś specjalnego naznaczenia ?
  19. # 79
    TF bojowy, w składzie 1x dowódca 7x strzelec i 2x p.panc - łącznie 10 głów.
    Prześlij mi na majla (adres w profilu) listę osób, ich nicknejmy, co bym mógł listę uzupełnić.
    I tylko tyle chciałem :)
  20. # 80
    Lista na obecną chwilę wygląda tak:
    1. dowódca: Potfur
    2. zastępca/ łącznościowiec: Kamil
    3. łącznik: xsnailx

    4. dowódca 1dr: Yoghurt (Czerwona Orkiestra)
    5. strzelec: Magosh (Czerwona Orkiestra)
    6. strzelec: Żyłka (Czerwona Orkiestra)
    7. strzelec: Kanimal (Czerwona Orkiestra)
    8. strzelec: Klawy (Czerwona Orkiestra)
    9. strzelec: Dawid (Czerwona Orkiestra)
    10. strzelec: Shorty (Czerwona Orkiestra)
    11. strzelec: Urban (Kombinat)
    12. strzelec/ operator środka ppanc: Echelon
    13. strzelec/ pomocnik operatora środka ppanc: Kałasz

    14. dowódca 2dr: Kazik
    15. strzelec: Yakarov
    16. strzelec: brat Yakarova
    17. strzelec: ---
    18. strzelec: ---

    Jak widać mamy dwa wolne miejsca, powstały jako że Yogurth'owi odpadło dwoje ludzi.
  21. # 81
    Fajnie fajne, ale może ktoś mi powiedzieć co to "środek ppanc" ? to znaczy wiem, ogólnie co to ppnac ale jak to ma wyglądać na Tomaszowie ?
  22. # 82
    Szukałem inf. i jeszcze nie znalazłem.
    Proszę wsiech ludzi którzy jeszcze tego nie zrobili o wypełnienie tegoż formularzu: http://www.teamdelta.pl/forum/viewtopic.php?t=557 , jako nickname wpisujcie tego nicka co na powyższej liście.
  23. # 83
    Ja tylko przypominam, że 30stego mija termin wpłat wpisowego.
  24. # 84
    A gdzie trzeba płacić i komu?
  25. # 85
    http://www.teamdelta.pl/forum/viewtopic.php?t=542
    (tak, wiem, kolejne forum gdzie trzeba się zarejestrować ;) )
  26. # 86
    Kolejne przypomnienie - zostały ostatnie chwile do zapłacenia.
    Kto nie zapłaci w terminie - a znaczenie ma data wpłynięcia na konto (pewnie jest jakaś tolerancja, ale... cholera wie), to nie będzie się bawił.
    Kamil - przekaż reszcie Zaporożców.
  27. # 87
    Ja wczoraj płaciłem, chłopaki powiedzieli że wpłacą dzisiaj/jutro.
  28. # 88
    Smutna sprawa, bo wlasnie sie dowiedzialem ze ze wzgledu na "kryzys" mam byc wtedy w pracy
    ( u nas tradycyjnie w maju sa zadymy - napisal bym wczesniej ale dzis finalizowano oblozenie, i ludzilem sie ze jednak cos z tego bedzie), no i moj wyjazd h*j strzelil :(
  29. # 89
    Dobra panowie to się decydować bo się trochę burdel w organizacji Orilli zrobił i nie wiadomo co, kto i gdzie.

    Czerwona Gwardia się zgłosiła, Potfur, Kazik i reszta zresztą też więc wznawiam ten temat bo zostało trochę ponad tydzień a organizacja leży i kwiczy świadczy o tym np. że najprawdopodobniej mnie i moich z TFu Razwiedki przeniosą do waszego 6TFu bo się okazało że Vinterski zapomniał powiedzieć że zabiera ze sobą 33 osoby.

    My wystawiamy w tym roku 13 osób bojowych w Partizanach i Gorkach-E i 1 Oficera do Sztabu. Jak zdążymy z remontem to będzie też UAZ.
  30. # 90
    Sergei - przeniosłem twojego posta do tematu o tomaszowie 2009, tamten był o 2008 ;)

    Z tego co widzę na forum Orilii, to mamy wolne wakaty, więc zapewne tam też zostaniecie przeniesieni (hah, będzie prawie w całości ruski TF). U nas ogólnie zebrało się tych 17-18 chętnych i wszystkie miejsca zostały obsadzone zgodnie z planem (no z wyjątkiem miejsca Snaila, który odpadł z przyczyn zawodowych).

    BTW. Na naszej liście widzę braki w danych u Yakarowa i Szymona oraz braki w zaksięgowaniu wpłat (tzn. przypisaniu wpłat do osób, albo po prostu org nie miał czasu aktualizować listy).