• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, Czy warto kupić wintoreza od LCT, czy jest to dobry wybór? wiem mianowicie że są problemy z montażem optyki. Jakie są wasze opinie i czy warto zakupić tego LCT'ka
  2. # 2
    Nie warto
  3. # 3
    A ja mogę od siebie polecić :) poza tym ze jest garubsem (nie trzyma wymiarów) to pso i posp można zamontować na montażu do AK.
    Po zrobieniu na 490 fps u mnie fajna zabawka
    Niektórzy mówią ze luzuje się tłumik i selektor, z selektorem to prawda, ale można łatwo poprawić, na tłumik luzów nie uświadczyłem.
    Jedyne co drażni to idiotyczny sposób poprowadzenia kabli- ale jeśli przymocujesz je trytytką do lufy wewnętrznej to nie powinieneś ich uszkodzić :)
    Wiec według mnie warto, bo w tej cenie jedynie aluminiowy king arms
  4. # 4
    Autor cytatu: hudy01Nie warto
    dlaczego nie warto?
  5. # 5
    Autor cytatu: Chmiel23A ja mogę od siebie polecić :) poza tym ze jest garubsem (nie trzyma wymiarów) to pso i posp można zamontować na montażu do AK.
    Po zrobieniu na 490 fps u mnie fajna zabawka
    Niektórzy mówią ze luzuje się tłumik i selektor, z selektorem to prawda, ale można łatwo poprawić, na tłumik luzów nie uświadczyłem.
    Jedyne co drażni to idiotyczny sposób poprowadzenia kabli- ale jeśli przymocujesz je trytytką do lufy wewnętrznej to nie powinieneś ich uszkodzić :)
    Wiec według mnie warto, bo w tej cenie jedynie aluminiowy king arms


    jak można zamontować pso na montażu do AK ? jest to jakaś przedłużka ?
  6. # 6
    Istnieją PSO / POSP z montażem do SWD i do AK (różnią się tą dolną częścią która wchodzi i obejmuje montaż na karabine / replice. Ten element pray montażu do SWD jest jednym klockiem, natomiast ta do AK jest bardziej szkieletowy) montaże są przykręcane do reszty lunety czterema śrubami wiec można je zmienic :)
    Z tego co pamiętam w sklepie nokto. Info mieli montaże do AK
  7. # 7
    Autor cytatu: Dampol144[quote]Autor cytatu: hudy01Nie warto
    dlaczego nie warto?[/quote]


    Bo to ulep który wintoreza przypomina z daleka. Zupełnie nie warte swojej ceny. Niewymiarowe, kilogram cięższe niż palny i inne repliki wssów, i z głupimi rozwiązaniami technicznymi typu selektor i kable.


    Zdecydowanie lepiej jest wziąć wintoreza od King Armsa. Wyżej już tylko są 9x39 i NPO.
  8. # 8
    Autor cytatu: hudy01[quote]Autor cytatu: Dampol144[quote]Autor cytatu: hudy01Nie warto
    dlaczego nie warto?[/quote]


    Bo to ulep który wintoreza przypomina z daleka. Zupełnie nie warte swojej ceny. Niewymiarowe, kilogram cięższe niż palny i inne repliki wssów, i z głupimi rozwiązaniami technicznymi typu selektor i kable.


    Zdecydowanie lepiej jest wziąć wintoreza od King Armsa. Wyżej już tylko są 9x39 i NPO.[/quote]


    Gdzie takowego king armsa można zdobyć ? w większości sklepów go nie ma
  9. # 9
    Np tutaj: https://www.softairgames.net/

    Kupowałem z wysyłka do PL,
  10. # 10
    Również nie polecam.
    Jeśli chodzi o wygląd i wymiary to chyba ten obrazek wystarczy https://www.facebook.com/NPOAEG/posts/3158453750845359

    Do tego minusy
    * koszyk silnika jest pod kątem przez co pasują jedynie części LCT, stockowy niszczy się w 10 strzałów, nie da się silnika tak wyrównać żeby nie stykał się pod kątem z zębatką. Nie ważne co zrobisz twoja replika to będzie piszczący szczeniaczek
    * Jeśli szukasz midcapów to jedynie zostaje zagranica - ale to akurat mały minus bo ściągnięcie 4 sztuk z evike.com kosztuje tyle co ceny w Polsce (gdyby gdziekolwiek były)
    * Absolutnie wszystkie krawędzie metalowe repliki są tak ostre że można się pociąć. Nie tylko skórę ale np także magazynki - po zakupie trzeba siąść z pilnikiem i wyszlifować
    * Waga - kilogram cięższy od palnego więc nie ma nic wspólnego z ergonomicznością oryginału. Do tego cały ten dodatkowy ciężar jest na przód, przez co replika jest bardzo niewygodna. Za to z tłumika korzystałem jak z młotka jak nie chciało mi się szukać w narzędziach
    * Co by nie mówić mała ilość dodatków do repliki - zostają jedynie szyny B-3 i te na montaż boczny.
    * Poza koszykiem silnika który równie dobrze może być pęknięty po wyjęciu z pudełka, szybko będą do wymiany kable - tłumik w końcu ci je przetrze
    * Tłumik miałem dobrze spasowany ale za to wszystko inne było bardzo luźne - dekiel, chwyt przedni, chwyt pistoletowy. Rolka taśmy poszła na ustabilizowanie

    Ja sam męczyłem się z moim AS Valem od LCT przez pół roku i w końcu zamieniłem na AK-105 od LCT. Zdecydowanie lepszy wybór, ale dalej z wadami
  11. # 11
    Panowie a co powiecie o NPO podobno bardzo dobry ale słyszałem że GB do wymiany, czy jest to prawda ? Bardzo chciałbym mieć coś z rodziny 9x39 a king arms odrzuca mnie przez to że ma aluminiowy tłumik

    PS.Wiem że już jest temat o valach i wintorezach na forum ale może coś się przez ten czas zmieniło, nigdy nic nie wiadomo
  12. # 12
    Niestety o samym GB dużo nie widziałem, za to jak sam coś znajdziesz to zwracaj uwagę z którego roku są opisy - NPO ulepszało co jakiś czas swoje repliki, obecnie ich repliki 9x39 dostępne są z projektu z 2017 roku, a aktualnie pracują nad nową wersją 2020 więc jeśli jesteś zainteresowany to obserwowałbym ich profil na fejsie i czekał na tą wersję
    Do GB fabrycznie ładują ok 500 fps, więc pewnie nie jest najgorzej w środku. Jest to standardowy GBv3, nie wiem czy koszyk silnika jest zwykły czy nie - informacje z ich strony http://npoaeg.ru/val/
  13. # 13
    NPO pakuje GB G&G albo LCT, w zależności jakie akurat mają.

    9x39STO pakuje GB od Cymy albo od LCT, też zależnie od tego, jakie mają.