• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Zainspirowany zestawami używanymi przez CSN FSB czy SSO i jednocześnie chcąc zrobić fajny użytkowy zestaw na strzelanki, postanowiłem dopicować moją replikę LSzZ-1+.

    Opartajest na Opscore Fast Ballistic (high-cut). Pierwsza seria LSzZ-1+ wykorzystywała kopie szyn od Ballistica, więc jest to dopuszczalne do zastosowanie w replice.

    Charakterystyczny montaż NVG to wydruk 3D i jest funkcjonalny. Dysponuję kilkoma zapasowymi sztukami tego montażu. W razie, gdyby ktoś potrzebował do swojej przeróbki - zachęcam do kontaktu.

    Załączniki:

    • imgp5229.jpg
    • imgp5230.jpg
    • imgp5234.jpg
    • imgp5236.jpg
    • imgp5245.jpg
    • imgp5250.jpg
  2. # 2
    Wygląda nieźle, sam myślę o takiej przeróbce więc mam kilka pytań:
    * robiłeś jakieś modyfikacje samej skorupy?
    * z jakiej taśmy robiłeś rant?
    * jakim kolorem malowałeś?
    ew. jeśli masz jakiś tutorial/link o takiej przeróbce to czy mógłbyś się podzielić

    Jedynie nie jestem pewien co do bungee cordów - z tego co widzę na zdjęciach jakie mam to nie są mocowane do montaży bocznych, przynajmniej nigdzie nie widziałem żeby były
  3. # 3
    Autor cytatu: hxcad
    * robiłeś jakieś modyfikacje samej skorupy?


    Jedynie zatkanie dziur po poprzednich srubach i nadanie chropowatej struktury.

    * z jakiej taśmy robiłeś rant?


    Nie stosowałem taśmy

    * jakim kolorem malowałeś?


    Fosco: Coyote, Mud Brown, Forest Green

    Jedynie nie jestem pewien co do bungee cordów


    Czasem są, a czasem ich nie ma. Wolałem zostawić z uwagi na kwestie użytkowe

    https://english.celebzmagazine.com/wp-content/uploads/2019/09/355a3aa130c5052c48d3fd26db68dd00.jpg