• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Siema. Jaki odłam specnazu reprezentują ci panowie? Jaki mają sprzęt(pomijam broń). Zależy mi na podobnej stylizacji do ASG.

    Załączniki:

    • przechwytywanie.png
  2. # 2
    GRU
    •  
      Maza
    • 2020-06-18
    # 3
    Jeden głupszy od drugiego.
  3. # 4
    Piękne toksyczne społeczeństwo rusmlia.
    Się spóźniłem, ale lepiej późno niż wcale.

    Rzeczywiście wygląda na oddział GRU, czy innego MWD w bardzo 'koszernym" sprzęcie. Kamizelki to pewnie OMON (V95, M22) czy jakieś inne modele, może starsze. Takie mundury widzę pierwszy raz w życiu. Zapewne jakieś stare MWD-owskie zimowe. Trzeba poszukać w internecie.
  4. # 5
    Na zdjęciu są żołnierze wojsk wewnętrznych, prawdopodobnie jakiś OMON lub SOBR. Mundury na drugim planie to kostiumy przeciwdeszczowe w kamuflażu "Sneg", one były dość popularne i występowały w wielu wersjach maskowania, w zasadzie każda jest koszerna. Kamizelka to ANA Vera i to w dość rzadkiej wersji, bo w Kamyshu, przeważnie były robione w VSR-93. Te kamizelki były wypuszczone do użytku jeszcze przed I wojna czeczeńską, ale sprzęt podczas tego okresu tak się mieszał, że równie dobrze może to być zdjęcie z początku drugiej (MWD potrafi długo używać starych śmieci :))

    Trochę inspiracji znajdziesz tutaj:
    https://youtu.be/aCh_Sq2W3bo?t=2068

    Jeśli chcesz to zrobić dobrze to nie będzie tanio. Fanty są trudno dostępne i trzeba je ściągać głównie z zagranicy. Pod ASG warto się też zastanowić nad czymś co da chociaż namiastkę ergonomii - tutaj tego nie znajdziesz :)