• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Kupię lunetkę PSO-1 na montaż AK. Równocześnie mam pytanie czy montaż boczny do SWD to to samo co do AK?
    Do SWD jest nieco niższy i będzie problem z zamontowaniem na AK.
  2. # 2
  3. # 3
    @baju:
    1 w ersofcie roznice pomiedzy pso a pospem nie maja znaczenia, a ten co will sprzedaje jest jeszcze z 1 serii, jak ktos dorobi sobie blaszke od przelacznika z napisem pso, to ci gwarantuje ze nie poznasz go od mki
    2 posp to naprwdw wypadkowa pso w wersji "M" na potrzeby turystow mysliwtch i eksportu, taki ichni wot marketing
    3 na artykul o pso - poczrkacie jeszcze, bo sam czekam az mi ten czarnuch dotrze
  4. # 4
    chodzi mi o to żeby montaż boczny pasował ;) czyli gdybym miał montaż do SWD to od biedy bym zamontował?
    czyli czy takie coś (chyba chińczyk a raczej na pewno) http://gunfire.pl/product-yid-1152189854-Luneta-4x24-PSO1.html by pasowało na montaż AK? Moja replika to RK-06W
  5. # 5
    polecam zrobic odwtrotnie
    kupic wersje do swd, i wymienic dolna czesc montazu na taka do ak - sa takie na nokto.info
    a ten chinczyk to sie na nic nie nadaje
  6. # 6
    moj posp na aukcji (sprzedany) to POSP bialoruski, i nie ma IRa. poszedl do jakiegos ziomka z czech ;)
  7. # 7
    @baju, polecam czytanie ze zrozumieniem!, ty posiadasz pso-1 a nie pso-1m

    2 posp to naprwdw wypadkowa pso w wersji "M" na potrzeby turystow mysliwtch i eksportu, taki ichni wot marketing


    pso-1 w wersji m nie ma detektora!
    pso 1 M to siatka na 7,62 a w wersji m2 na vss-a
  8. # 8
    hehe, i tu bys sie zdziwil :)
  9. # 9
    siatka jak juz pisalem, zalezy od modelu wiec moze sie roznic lecz sa pewne drobne niuanse budowy, nie majace znaczenia ale sa ;)
  10. # 10
    No PSO1 albo POSP obojętne mnie to byleby montaż pasował :D a po ile ten montaż pod AK?
  11. # 11
    eee baju ja juz tych pso-1 orginalow mam 2, jeden czarny drugi mloteczkowy :)
  12. # 12
    wydzieliłem temat
  13. # 13
    oj mlotkowy mam od dawna, a czarny - to ... sa pewne uklady na tym swiecie
    ale nie wazne pora na koniec tej gupiej dyskusji
  14. # 14
    @baju alez prosze : instrukcja przestrelwania i regulacji pgo
    czesc 1
    czesc 2
  15. # 15
    Czy z tym POSP jest wszystko ok(wizualnie) i czy ktoś wie jaka to wersja?

    Załączniki:

    • POSP.jpg
  16. # 16
    to jest posp, powiekszenia nie widac, brakuje gumki na okular, a montaz jest do ak
  17. # 17
    dzięki
  18. # 18
    Mam prośbę dotyczącą PGO- 7, konkretnie czy jakiś dumny posiadacz tej optyki mógłby zrobić pare fotek PGO- 7 na kałachu bo zastanawiam się nad kupnem a nie wiem jak to tak naprawdę wygląda bo na necie nie znalazłem takiego zdjęcia.
  19. # 19
    Jak bys troszke poszukal na forum, to niedawno ktos dawal fotki AK z PGO z afgana.
    http://i41.tinypic.com/aaueef.jpg
    http://i40.tinypic.com/2qlfrwg.jpg
  20. # 20
    Ja posiadam połączenie "kałaszek+PGO" zdjęć niestety nie zapodam dopóki nie odgrzebię aparatu.
    Samo połączenie jest dość ciekawe i o dziwo praktyczne. Podsumowując jeśli PGO jest w dobrej cenie to bierz.
  21. # 21
    To czekam na foty;) i mam jeszcze pytanie: czy ta replika PGO- 7 jest wogóle warta cokolwiek? http://ebaybanned.com/product_info.php?cPath=32&products_id=1692
  22. # 22
    Wow! Takiego zielonego chińczyka, to jeszcze nie widziałem!
  23. # 23
    @systema, to nie replika !!!
    to orginalny chinski celownik, do airsoftu lepszy od pgo - bo siatka fajniejsza
    dobry do rekonstrukcji mudzi [tylko skad wezniesz chinskie rpg z ich dziwnymi karbowanymi drewnami]
    do niczego innego sie toto nie nadaje
    moim zdaniem poszukaj normalnego pgo, bywaja na aukcjach
  24. # 24
    aha, czyli wnioskuję że na AK nie pasuję, a problem polega na tym że to PGO- 7 ciężko znaleść w przeciwieństwie do POSP czy PK- A
  25. # 25
    a czy ja napisalem ze nie pasuje ? pasuje, zalozyc sie da - tylko pytanie do czego ma byc uzywany
  26. # 26
    nie do rekonstrukcji
  27. # 27
    PGO jest dosyć duże i ciężkie, imo niezbyt przydatne do AK. No chyba że koniecznie chcesz mieć jakiś wizjerek na kałaszku za małe pieniądze, wtedy może być.
  28. # 28
    jak nie do rekonstrukcji tylko do airsoftu to jest ok, siatka nawet fajniejsza niz w orginale
  29. # 29
    No właśnie mi się prawde mówiąc średnio podoba ale cała reszta jest droga- wszystkie PK(A, AS ,AV te ładne i lekkie).
    I ogólnie się zastanawiam czy zbierać na PK- A czy kupić PGO- 7 żebym potem nie żałował no i też wchodzi kwestia tego że (używane nie mówię o nowym)PK- A jest ciężko znaleść
  30. # 30
    Kamil co za bajki opowiadasz, do AS PGO jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Małe powiększenie jest w sam raz, w porównaniu do mojego wcześniejszego POSP-a jest lżejszy.
    Na dodatek z podświetleniem, czyli w nocy też podziałasz. W czym jest one mniej przydatne w przypadku AK od lunety ;).