• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    "Polski Mudźahedin" film w TVP Historia.
    20/01/2008 godz16.30

    Opowieść o Polaku który walczył w Afganistanie.
  2. # 2
    Chyba toto oglądałem, niezgorsze.
    (w sensie oglądałem taki film dokumentalny, z akcentem biograficznym, ale nie wiem czy to ten).
  3. # 3
    Może to ktoś nagrać?
    •  
      Foox
    • 2009-01-20
    # 4
    Chyba pomyliło Ci się z TVP Historia. Jest to cykl programów dokumentalnych "Siła bezsilnych: Polski mudżahedin".

    Dramatyczne, w części sensacyjne losy osób, które walczyły z komunistyczną władzą. Poznamy fakty często pomijane milczeniem nawet po 1989 r. Prowadzi Józef Ruszar.
    Mało znanym faktem jest udział Polaków w walce z komunistycznym reżimem w Afganistanie. Polacy u boku afgańskich mudżahedinów walczyli przeciwko Sowietom w latach osiemdziesiątych. Pojawiały się nawet pomysły utworzenia legionu polskiego.
  4. # 5
    Na pewno ejst to TVP Historia LINK
    Godzina i data się zgadza.

    Osoba o której jest opowieść - też się zgadza, oglądałem.
  5. # 6
    Rzeczywiście w TVP Historia.Powtórka w piątek o 11,30.Proszę o przeredagowanie.
  6. # 7
    prosilbym o nagranie jesli łaska
  7. # 8
    Przeredagowane.
    ---
    Postaram się nagrać, ale nic nie obiecuję (nawet nie wiem czy mam ten kanał).
    •  
      Foox
    • 2009-01-20
    # 9
    Niby niekodowany, ale moje cudo satelitarne go nie znajduje, choć mam ustawione na Astra2.
  8. # 10
    A ja dla odmiany ten kanał mam, ale o tych godzinach nie ma mnie w domu (i nie mam sprzętu do nagrania) :D