• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Ramowy plan imprezy:

    Piątek
    19.30 – nieoficjalne otwarcie pikniku
    20.00 – 2.00 festyn

    Sobota
    10.00 – oficjalne otwarcie pikniku z udziałem władz gminy i powiatu, rozpoczęcie konkursu plastycznego dla dzieci
    10.30 – pokazy sprzętu militarnego oraz prezentacja zmotoryzowanych grup militarnych
    14.00 – koncert melodii wojskowych
    15.00 prezentacja grup rekonstrukcyjnych, w tym bractw rycerskich, grup rekonstruujących okres I wojny światowej, prezentacja sprawności ułańskiej
    17.00 – główny pokaz dnia: rekonstrukcja potyczki z okresu II wojny światowej
    18.00 – zakończenie pokazów II dnia pikniku, rozdanie nagród dla grup militarnych oraz rekonstrukcyjnych, w tym wręczenie „pucharu wójta gminy Hażlach”
    19.00 – koncert charytatywny
    20.00 – rozpoczęcie festyny głównego
    22.00 – niespodzianka
    2.00 – zakończenie festynu.

    Niedziela
    9.00 – parada pojazdów militarnych na trasie Hażlach – Cieszyn (rynek) – Czeski Cieszyn (rynek) – Hażlach; w międzyczasie w Hażlachu wystawa sprzętu militarnego i dioram grup rekonstrukcyjnych.
    12.00 – otwarcie III dnia pikniku, rozdanie nagród dla dzieci biorących udział w konkursie plastycznym
    12.30 – pokaz artylerii oraz technik walki z okresy średniowiecza i XVII wieku, prezentacja bractw kurkowych
    14.00 – główny pokaz dnia: rekonstrukcja potyczki z okresu II wojny światowej
    15.30 – koncert melodii wojskowych
    16.30 – pokaz mobilności ciężkich pojazdów militarnych – „Crash test”
    18.00 – zakończenie pikniku


    GRH Razwiedka dostała zaproszenie i bierze oficjalny udział w w/w imprezie.
    Prosze o informacje kto sie ew wybiera i jakim transportem jedzie
  2. # 2
    Mój kalendarz mówi mi że 27 czerwca wypada w sobotę, a nie w piątek... xsnailx, dałeś się chyba zwieść imperialistycznej propagandzie dezinformacyjnej ;-)
  3. # 3
    juz poprawione
  4. # 4
    Z powodu wczasów byłem tylko dzisiaj na chwilę w Hażlach, ale i tak nie żałuję :)

    Szkoda tylko, że kiedy postanowiliśmy podejść do was zrobić sobie zdjęcie z afganami to wymyło Was :)

    PS. Kto nie mógł oderwać wzroku od kzm'ów mojej sekcji? taki wysoki bez czapki :P


    Edit:
    Poza tym chciałbym powiedzieć, że strasznie nie podobały mi się dzieciaki chodzące z plastikowymi cymami :/ trochę klimat popsuło..
  5. # 5
    Jeśli was dobrze kojarzę, to staliście obok nas jak ładowaliśmy się już do samochodu :) Niestety kiepsko trafiliście, dzisiaj rano już wyjeżdżaliśmy, bo pogoda nie dawała szans na sensowny displey.
  6. # 6
    Zła pogoda wszystko zepsuła. Nawet chyba wyszedł pomysł by zamazać napis "Afganistan 1979-1989" i napisać "I wojna Czeczeńska"...

    Forest - jeśli to wy byliście tą trójką w "Zielonej Cyfrze", to faktycznie trafiliście bardzo nieszczęśliwie, bo z naszego obozu dużo wtedy już nie zostało ;)
  7. # 7
    mam fotki paru zlotowych "Mistrzow" wrzuce jutro :)
  8. # 8
    no szkoda, ale może w Bielsku się spotkamy i odważymy się podejść :)

    Czy to była jedyna trójka w cyfrze? :P I rozumiem, że to ty się patrzyłeś :D

    Ogółem podobali mi się ludzie na tym zlocie podchodzący i pytający się o broń, a z takich grupek wypatrzonych to ładnie się prezentowali amerykańscy spadochroniarze i ten hitlerowiec :) poza tym sowieci z goframi :D
  9. # 9
    Ja cały czas chodziłem w kepi, więc to raczej nie ja.
  10. # 10
    Ha ha ha. Sowieci z goframi to ja, Maryś i Ali :D.
  11. # 11
    W dodatku zimnymi goframi... :<

    w ogóle wybiera się ktoś na Bielsko?
    ja mam zamiar. Bo tutaj to tylko trochę bagna pozwiedzałem i zwinąłem dwie gazetki ;)
  12. # 12
    Ja jadłem gofera!
    •  
      wilu
    • 2009-08-03 *
    # 13
    Dwóch największych razwiedkowych lanserów na zlocie w Hażlachu zostało docenionych na łamach "Militaria XXw" wyd. spec.nr 3/2009 w relacji pikniu:)
    Zgadnijcie kto jest na fotce :)?
  13. # 14
    Zgaduję, że albo Snail i Kamil, albo Szczepi i Massud.
    •  
      wilu
    • 2009-08-03
    # 15
    hehe nie było to zbyt trudne dokładnie pierwszy duet:)
  14. # 16
    a ja jescze nie widzialem :(:(
  15. # 17
    Już mam w domu (kupione specjalnie dla zdjęcia ;) ) - jakby ktoś szukał to jest na ostatniej stronie.
  16. # 18
    Hahah muszę to zobaczyć :))

    edit
    Kupiłem sobie dzisiaj. Zdjęcie nieduże, ale zawsze to lans :)
  17. # 19
    Tak w ogóle też jestem na zdjęciu - pierwszy brzuch od prawej w tle.
  18. # 20
    Może skanik?
  19. # 21
    http://razwiedka.rusmil.net/category/41_hazlach_2009.html

    PS. Na zdjęciu w PDFie jestem przycięty i nie widać mojego brzucha.