• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Było klawo :D Wszyscy robili świetny klimat, co było ważniejsze i ciekawsze niż to całe bieganie w sobotę (chociaż na głównym scenariuszu też było parę fajnych akcji). Mam nadzieję że się zobaczymy wcześniej niż za rok ;)

    Ps. A no i niestety zostawiłem swój czerwono-oczojebny kubek Nescafe :(
  2. # 62
    Mnie też się podobało... gdyby nie pewien zonk rzutujący na całą rozgrywkę było by naprawdę ekstra (to tylko moje subiektywne odczucie)... mianowicie : "niedziałające" aksu.

    Mam nadzieję że nikt nie poczuł się urażony mym odejściem i Kazik okazał się co najmniej tak samo niekompetentnym dowodzącym co ja :)

    @Kamil: Twój kubek widziałem ostatni raz w naszym blokposcie gdy się pakowałem (tak samo leżącą obok bluzę od afgana...)

    PS. Zbieram fotki, wrzucę je najpóźniej jutro - jak ktoś ma proszę o podesłanie na tlenowego maila.
  3. # 63
    fajnie było, ale już któryś raz to napiszę - następnym razem jadę najwcześniej w czwartek ;)

    a, no i posprzątaliście jakoś tam? (chodzi mi głównie o śmieci, a nie o zakopywanie dziury itd).

    edycja: no i zapomniałem podziękować wszystkim obecnym (szczególnie osobom z dalekich krain) za pojawienie się i wspólną zabawę
  4. # 64
    Było ekstra! thx wszytskim za klimat! a bylo go bardzo dużo :) -czekam na foty (szczególnie z Zenita) :D. Trzeba zrobic cos podobnego niedlugo ;)
  5. # 65
    Posprzątane pięknie...zero śmieci w sektorze przy wschodniej bramie,nawet kubek sprzątneliśmy bo nie znaleźliśmy właściciela ;)
    Dziury nie zakopane bo tak miało zostać :)
    Odnosze wrażenie, że nic nie zgubiłem ?
  6. # 66
    Tarkin - możesz przekazać Grabkowi moja tieniaszkę? (tą bez rękawów, którą ci pożyczyłem na Tomaszowie) No chyba, że chcesz ją kupić ;)