• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Masa sprzetu, zapowiada sie bardzo ciekawie. Ktos by sie pisal ?

    "Link to video of the last Airsoft Grand Maneuvers.
    http://www.youtube.com/watch?v=YKR4tIWaucc
    I spoke with the maker of the video who is seemingly someone in charge of the event and got this info out of him.
    Average Participants: 1600 people
    Teams: 2-3
    What you do there: Attempt to fulfill a list of fighting tasks
    Location: 30-40 km from Moscow
    Participation Cost: 250 Euros / 375 USD
    Spectator Cost: 67 Euros / 100 USD
    Highest/Lowest FPS: 465/300 FPS
    Highest/Lowest Age: 55/17
    Uniform: Up to you/ Your team
    I was not told the date, if you are interested email him at:
    wladdry@gmail.com
    P.S. MY SECOND POST, so if I am breaking any rules tell me. "

    http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?t=166967
  2. # 2
    Imprezy AS u naszych wschodnich sąsiadów za zazwyczaj naprawdę dobre i z rozmachem, chociaż ja generalnie mam mieszane uczucia co do tak licznych rozgrywek. Póki co, bez daty niewiele da się powiedzieć. A i cena jest abstrakcyjna - ja osobiście wolę za te pieniądze jechać do Prypeci, jak sobie obiecałem.
  3. # 3
    limit wieku 55 lat więc jeszcze trochę czasu mam ;)
  4. # 4
    Pytanie odnosnie terminu wyslane, czekam na odp.
    Kamil: z jednej strony zazdrosze z drugiej obawiam sie, ze aure bedzie widac pod golym okiem ;)
    Co do tak licznej imprezy to wole ruską niz szwedzki Berget z "papierowym" czolgiem...
    Do mnie przemawiajaja:
    Atrakcje, klimat gry, Moskwa, no i ten radziecki sprzet.

    P.S. Pomijam ;) wymiane kontaktow i doswiadczen z takimi maniakami jak MY ;)
  5. # 5
    Kazy placi po 250 Euro?
    Czy to tylko cen a dla "frajerów" z EU? Jeśli każdy to przy budzecie 1,5mln zł można by w Polsce kupić z 10 t-72 na własność.
  6. # 6
    Imprezy na Wschodzie z reguły są z dużym rozmachem. Łatwiej jest tam załatwić odpowiedni teren i sprzęt. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak można zrobić porządną imprezę airsoftową to polecam!

    Fence - nawet nie chce mi się komentować. Zapytam tylko skąd jesteś? Z Ukrainy? Z Białorusi? Czy może jesteś po prostu "frajerem"?
  7. # 7
    1:03 ten pan ma Vintoreza czy mi sie zdaje? A impreza jest mega wielka ale jak wszystko w Rosji wsio Bolsze ;]
  8. # 8
    Kiepska jakość, trudno powiedzieć.

    W ogóle bez sensu - pojedziesz gdzieś nie wiadomo gdzie, a tam wszyscy w tych samych rzeczach co ty. I jak tu się lansować? ;)
  9. # 9
    Autor cytatu: Kaszub1:03 ten pan ma Vintoreza czy mi sie zdaje? A impreza jest mega wielka ale jak wszystko w Rosji wsio Bolsze ;]

    Tak "jest" to """"AKWinoterez""""
  10. # 10
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Imprezy na Wschodzie z reguły są z dużym rozmachem. Łatwiej jest tam załatwić odpowiedni teren i sprzęt. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak można zrobić porządną imprezę airsoftową to polecam!

    Fence - nawet nie chce mi się komentować. Zapytam tylko skąd jesteś? Z Ukrainy? Z Białorusi? Czy może jesteś po prostu "frajerem"?


    Nie ma przumusu komentowania. Zadałem pytanie czy cena 250Euro jest jednakowa dla wszystkich, czy też "z jakichś powodów" niektórzy płacą więcej (bo np. mieszkaja na terenie UE). Spotkałem się z takimi rozwiązaniami za wschodnią granicą. Nie widzę żadnego uczciwego powodu aby ceny za wstęp byly rożnicowane ze względu na miejsce zamieszkania. I jeśli tu ceny są tak ułożone to uważam, że Ci co płacą wiecej traktowani sa przez organziatorów jako "owce do strzyżenia/ frajerzy"

    Dla jasności dodam, że z budżetm Bergetu (jakies 400.000zł) jesteśmy w stanie w Polsce zrobić imrezę przbijającą rozmachem wszystko co tam pokazują na filmach, czy ze wschodu czy z zachodu. (o budżecie 1,5mln zł nie wspominam nawet)
  11. # 11
    Z tymi opłatami to prawda. Sam się omal nie wybrałem na jedną imprezę na Litwę, gdzie opłata dla miejscowych wynosiła parę litów, a dla ludzi spoza Litwy kilkadziesiąt euro.
  12. # 12
    Autor cytatu: yakarov[div class=quote][span class=cite]Autor cytatu: Kaszub[/span]1:03 ten pan ma Vintoreza czy mi sie zdaje? A impreza jest mega wielka ale jak wszystko w Rosji wsio Bolsze ;][/div]
    Tak "jest" to """"AKWinoterez""""


    CZyli ktoś upchał tam airsoftowe bebechy ; D
  13. # 13
    Wiele firm upchało irsoftowe bebechy do AK. A parę (jak m.in ten ktoś) ucharakteryzowało AK na Wintoreża.
  14. # 14
    CZyli ktoś upchał tam airsoftowe bebechy ; D

    No tak, bo to zwykła komora z AK tam jest. I jeszcze miejsce na baterie pod deklem. Nic zadziwiającego.
  15. # 15
    Taką dostałem odpowiedz:
    "The next game will be approximatly on May 2010."

    Zatem termin to maj 2010. Ktos by reflektowal ?
  16. # 16
    A co w zamian za 1000 zł wejściówkę?
  17. # 17
    Pokaz próby jądrowej ze szturmem przez epicentrum :]
  18. # 18
    to ja się zjawię jako szpieg - Indiana Jones w lodówce ;)
  19. # 19
    co by nie powiedziec i co by tam nie bylo to chlopaki z cena pojechali ostro - imo przegieta cena
  20. # 20
    Będę utrzymywał, że "szukają jeleni". :)
  21. # 21
    pewnie tak, szkoda tylko ze zachod zalicza nas do wschodu a wschod do zachodu i zawsze zostajemy w d**ie
  22. # 22
    ... a tak naprawdę to jesteśmy republika bananową... :)