• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Popatrzcie na fotki, stroje, wsio. Klimat - mega.
    http://sdmobile.livejournal.com/19843.html
  2. # 2
    Mają łeb do takich larpów, no i większy wkład samych ludzi biorących w tym udział.
  3. # 3
    Coś pięknego :)
  4. # 4
    Coś wspaniałego. Kawał dobrej roboty.
  5. # 5
    Autor cytatu: Kaszub. . . i większy wkład samych ludzi biorących w tym udział.

    I tutaj leży sedno sprawy, jak się chce to się wszystko da.

    Fajny klimat.
  6. # 6
    w pytke.
  7. # 7
    yakarov dobrze pisze, u nas na strzelanie w klimacie 2 wojny ludzie nie mogli się rozstać z aimpointami, acogami i celownikami laserowymi....
  8. # 8
    Widzisz, to kwestia podejścia. Są ludzie którzy się postarają o strój, stworzą sobie klimat, są też tacy którzy założą emo-arafatkę i im to wystarczy... ech.
  9. # 9
    A mnie to jakoś nie pociąga - docenam wkład pracy - ale wolałbym zbudować porzadny bunkier/stanowisko niż latac w maskach i szukać jakich gadżetów.
    Jak dla mnie za dużo teatru.
  10. # 10
    Autor cytatu: xxxFENCExxxA mnie to jakoś nie pociąga - docenam wkład pracy - ale wolałbym zbudować porzadny bunkier/stanowisko niż latac w maskach i szukać jakich gadżetów.
    Jak dla mnie za dużo teatru.

    Masz rację. Też mnie takie klimaty nie pociągają za bardzo. Ale patrząc organizacyjnie i właśnie "teatralnie" jest to porządnie zrobiona impreza (przynajmniej na zdjęciach).
  11. # 11
    Autor cytatu: PotfurWidzisz, to kwestia podejścia. Są ludzie którzy się postarają o strój, stworzą sobie klimat, są też tacy którzy założą emo-arafatkę i im to wystarczy... ech.

    Nie zapomnij o wielowątkowej dyskusji przed imprezą o tym co jest klimatyczne i dlaczego emo chusty i koszulki behemota są koszer.
  12. # 12
    Autor cytatu: KamilNie zapomnij o wielowątkowej dyskusji przed imprezą o tym co jest klimatyczne i dlaczego emo chusty i koszulki behemota są koszer.

    Hehe, nie - nie o tym myślałem pisząc.
    Chodziło mi bardziej o sytuacje, gdzie scenariusz wiele by zyskał, gdyby jedna ze stron ustylizowała się na rebeliantów/powstańców/mudżahedinów.
    Jako przykład podam Kazikową imprezę, bodajże zwała się Gangsta Paradise, jak ona by wyglądała bez strojów?
    (Jeśli możesz Kazik - zapodaj jednym, dwoma zdjęciami by zobrazować o co mi chodzi)
  13. # 13
    Potfur wiem o co chodzi, ale pozwoliłem sobie na mały, uszczypliwy żart ;)
    Po prostu u nas jest tak, że na takie imprezy rzucają się ludzie którym się nie chce lub nie pasują ("no przecież bez multikama będzie mnie widać w tym lesie, no i jak mam porządnie przycelować bez acoga?"). Ja na prawdę jestem bardzo ciekaw jak się to rozwiązuje na wschodzie.
    •  
      ADi
    • 2009-10-22
    # 14
    Pewnie po prostu robią krótką piłkę - "Nie podoba się to narra, znajdą się inni chętni".
  14. # 15
    Parę wybranych zdjęć z Gangsta Paradise, o którym wspominał Potwór:
    http://picasaweb.google.pl/ksajkowski/20070715SkansenPyskowiceGangstaParadise?authkey=Gv1sRgCMv5s-iQmIephAE#
  15. # 16
    A moje ulubione, to gdzie jeden z graczy idzie z teczką w gajerze po trawniku? Wygląda jak z dobrego filmu.
  16. # 17
  17. # 18
    Ne, było takie jak idzie po jakimś lotnisku czy coś, tak bardziej z oddali.
  18. # 19
    Tak, tak, Kamil dobrze prawi - szedł wyprostowany i patrzył gdzieś... w dal?
  19. # 20
    W stalkerów bawili się za Bugiem już w czasie 2wś http://img.audiovis.nac.gov.pl/PIC/PIC_2-1133.jpg
  20. # 21
    Kawał solidnej roboty-rewelacja. Klimat zdjęć robi niesamowite wrażenie
  21. # 22
    Piękne zdjęcia . :D
  22. # 23
    Ależ nekropost :D
  23. # 24
    •  
      ADi
    • 2011-09-29 *
    # 25
    Nie wiem czemu ale nie wydaje mi się to niczym nadzwyczajnym. W Polsce ludzie też się tak bawią. Choćby Olsztyniacy na imprezie "GoatzHuntinG" (taki LARP z zadaniami i strzelaniem, przebrania są podstawą).

    "Cudze chwalimy ,a swojego nie znamy" :D :3
  24. # 26
    No akurat te foty rzeczywiście niczym nie zaskakują. Pierwszy z brzegu Afgaraq ma więcej klimatycznych detali. Zresztą poza samym Afganistanem (i to współczesnym dodajmy), nie za bardzo widzę tam cokolwiek w rusmilowym klimacie ;)
  25. # 27
    Ech wy burżuje u siebie w stolycy to macie takie rzeczy. U nas na BHD niby też jest stylizacja a kończy się że połowę ludzi skoro nie może mieć góry mundurowej to zakłada bluzę z dresu :/
  26. # 28
    Dres ok! :)
    Kiedyś na Afgaraqu też tak było, ale odkąd stał się imprezą stricte larpową, ostali się sami larpowcy, czyli tacy którym bardziej się chce.
    •  
      ADi
    • 2011-09-29
    # 29
    To jakieś nie rozrywkowe środowisko masz tam Robaki :)
  27. # 30
    Adi, czekam na imprezę z klimatach Stalkera, którą obiecałeś zorganizować :p