• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Też znam... Ale mam problem z instalacją... Niby wszystko się ładnie ściąga ale jak chcę zainstalować to kicha. Darmowe klucze można pobrać na CD-Action kiedy wyśle się do nich meila albo założy konto i wyrazi zainteresowanie... Żałuję że nie mogę zagrać bo wydaje się bardzo fajna.
  2. # 62
    @wojnek - apropos tej 9 roty, to dosyć stare jest, wyszło tylko w Rosji. Dostać toto praktycznie jest niemożliwością.
    •  
      bari
    • 2011-01-06
    # 63
    A propo "World Of Tanks"- nudziło mi się :D
    http://i56.tinypic.com/ic8cxv.jpg
    http://i51.tinypic.com/oibo7l.jpg
  3. # 64
    szkoda ale może gdzieś na jakimś zagranicznym torrencie będzie
    •  
      ADi
    • 2011-01-07
    # 65
    Bari , jaki nonsens :P

    Jak by to jeszcze było widać u innych , a tak to po prostu masz bardzo brzydki czołg :P
  4. # 66
    Ja gram bardzo długo w WoT'a pomykam w klanie najlepszym zresztą. Ale ciosam niemieckimi Td'kami i JagdTigerem głownie + leo m6 amerykańskie m3 lee.
    •  
      bari
    • 2011-01-07
    # 67
    Już mało co gram- znudziło już mi się. A Leo w partizanie jest spoko :D, szczególnie jak ktoś (ja) się na informatyce/grafice nie zna:)
  5. # 68
    Jeśli ktoś gra w BF3 (obecnie beta do 10tego, jeśli dobrze pamiętam) to zapraszam do "plutonu" rusmilowego na battlelogu:
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2826550451895238854/
    Łatwiej będzie się później znaleźć.

    PS. Na razie jest nas całych sztuk jeden ;-)
    PS.2. Dołączenie do plutonu nie wymaga używania "plutonowego" prefixa - to dalej się edytuje dowolnie w profilu.
  6. # 69
    Będzie on po premierze? Darowałęm sobie betę i szykuję się dopiero na kupno.
  7. # 70
    No ba, jasne, że będzie.
  8. # 71
    Nie grywam w battlefieldy, ale za to czasami pomykam w Arma2.
    Szczególnie, że na stimie jest "Arma2 Free", która ma wszystko z wyjątkiem kampanii (słabej).
  9. # 72
    E, do jednego jak i drugiego trzeba mieć jakiś straszny komputer, nie? Ja w domu mam tylko netbooka i PC sprzed 8 lat, który stoi w szafie :)
  10. # 73
    Nie wiem...
    Na Monikowym lapku chodzi bez problemu :)
  11. # 74
    Ale no wiesz, są lapki i laptopy...
  12. # 75
    Potfur- często grywasz? Bo my z kumplami tak 3x w tygodniu- może chciałbyś się dołączyć?
  13. # 76
    Rzadko, z doskoku raczej.
  14. # 77
    Skoro Potfur wznowił tematykę gier, to zapytam - może gra ktoś w War Thunder? Ostatnio samoloty zyskały spore zainteresowanie wśród moich znajomych to i ja się wciągnąłem. O ile dosyć podobne WoT w ogóle mnie nie wciągnęło i dalej nie rozumiem fenomenu tej gry, to w WT ciupię (w miarę) regularnie.
  15. # 78
    Ja kocham lotnictwo, ale jestem dziwny i interesuję się tylko helikopterami. Obecnie czekam na moduł Huey'a do DCS.
  16. # 79
    Ja się ie interesuję w ogóle, ale miło się w to pyka.
  17. # 80
    Jestem pewien, że każdy kiedyś chciał zostać strażnikiem granicznym, przeglądać dokumenty osób wjeżdżających do kraju i podbijać pieczątki. Teraz dzięki grze "Papers, please" jest to możliwe:
    http://dukope.com/

    Gra jest w klimatach "zimnej wojny" i jej akcja ma miejsce na granicy fikcyjnego państwa Arstotzoka.







    Obecnie gra jest w wersji (darmowej) Beta i trwa tylko 8 dni. Nie ma też wszystkich zapowiedzianych "ficzerów" (np. strzelania). Podczas rozgrywki należy pamiętać, aby czytać "rulebook", bo gra każdego dnia wprowadza nowe reguły, więc nie można popaść w rutynę.
  18. # 81
    Kurde, ta gra to niby nic a naprawdę mocno wciąga, zwłaszcza kiedy pojawia się naraz dużo dokumentów, a do dyspozycji jest sporo różnych "narzędzi" pogranicznika. Fajne!
    •  
      ADi
    • 2013-04-25
    # 82
    Bardzo fajne. Szkoda, że jest dostępnych tylko 9 dni. :)
    •  
      Maza
    • 2013-04-27
    # 83
    Ja tam głównie w psycho-horrory gram. W Cry Of Fear od momentu wydania, Cat Lady podobnie, Downfall. Kiedyś nałogowo w OFP z wieeeelką batalią addonów. Co do serii ArmA, to głównie nad własnym modem spędzałem czas niż samą grą. ArmA II trochę ale to z modem P'85. Rekreacyjnie w World in Conflict online, Full Spectrum Warrior, Left 4 Dead (1 i 2) i Tropico 4.
    •  
      Maza
    • 2013-06-04
    # 84
    Grał ktoś może w Alfa Antiterror?
  19. # 85
    Ja grałem, nic specjalnego dość mało dynamiczna gra. Szpej ci Alfiarze też tam jakiś dziwaczny noszą.
  20. # 86
    @Maza - Zakładam, że mówimy o tej dziwnej turowej strategii. Jeśli tak - to przelazłem całe.

    @Az12121 - czemu dziwaczny?
  21. # 87
    Przyglądałeś się z bliska? Pomijając prawilne uzbrojenie niektóre części umundurowania i opancerzenia wręcz rażą :)
    • cyp
    • 2013-06-05
    # 88
    Skoro gra była robiona w konsultacji z alfiarzami, to znaczy, że znasz się na ich sprzęcie lepiej od nich? :)
  22. # 89
    Przy czym są konsultacje i są "konsultacje" :P
  23. # 90
    niemal każda gra czy film militarny ma "konsultanta"
    a mimo to dostajemy M1A1 Thompson strzelającego amunicją para, AK47 7,62NATO...
    czy inne bzdety typu husaria ze skrzydłami....

    też kwestia "co grafik zrozumiał"