• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    W sklepie Red Zone pojawiły się nowości kurtka i spodnie "strom" w Partizanie oraz Mundur Witeź
    Temat o Red Zone jest zamknięty a ja myśle, że warto wiedzieć o nowościach :] a może niekażdy odwiedził strone niedawno.
    P.S Jak temat jest niepotrzebny to prosze o kasacje i przepraszam za śmiecenie na forum.
    @edit nie partizan a FLEKTARN-D
  2. # 2
    Autor cytatu: KaszubW sklepie Red Zone pojawiły się nowości kurtka i spodnie "strom" w Partizanie

    Raczej w sewerze/flectarn-d ;)
  3. # 3
    faktycznie mój bład.
  4. # 4
  5. # 5
    bo to zwykły plastik jest :)
    Stąd ta szczelność. Tak naprawdę jakiś tam ortalion( czy inny syntetyk) z zerową przepuszczalnością.
    Czy przed wilgocią chroni to nie wiem - bo z zewnątrz na pewno ale upocisz się w tym jak "kuń"
  6. # 6
    Strój ten dość często przewija się na zdjęciach, szczególnie w deszczowych sceneriach.
    Ot zwykły strój przeciwdeszczowy.
  7. # 7
    Mnie natomiast cieszy ,że pojawia się coraz więcej rzeczy z ANY.Mam nadzieje ,że pojawią się jeszcze mundury NOCZ 91 i Gorki i maskałat Krot.
    Miejmy nadzieję ,że sklep będzie rozszerzał swoją ofertę o kolejne produkty.Być może 2010 będzie już można kupić u Red Zone produkty Sposnu.
  8. # 8
    A ja zwracam uwagę, na ładownice Spławu na dwa magazynki :)
  9. # 9
    Szkoda, że z mundurów wciąż nie ma 90% rozmiarówki (albo w większości nie ma ich wcale).
  10. # 10
    Wiem wiem ja też czekam na Gorkę trzy ze Spławu ale nie ma mojego rozmiaru.Pocieszam się ,że może coś będzie po nowym roku.
  11. # 11
    Witam i kłaniam się.
    W zeszłym roku kupiłem sobie mundur bekas flectarn-d.
    Czapki akurat wtedy chyba nie było. Później się pojawiła, ale deblem byłem i leniem i pomyślałem, że co się odwlecze, to nie uciecze.
    Jednak uciekło i teraz z ręką w nocniku pytam Szanownych użytkowników czy gdzieś (niekoniecznie w polskim sklepie) można jeszcze czapkę w takim kamuflażu dostać?

    Z góry dziękuję i pozdrawiam!

    Paweł

    EDIT: Znalazłem na Soviet Army Stuff i nawet byłbym gotowy przeboleć cenę, ale kurde, za wysyłkę każą sobie jak za zboże płacić.
    Może coś tańszego jest?
  12. # 12
  13. # 13
    Byłem w redzonie już po zamknięciu i wydaje mi się że mieli jeszcze jakieś duże rozmiary (ok 60) kiepek modoksowych i/lub splawowych we flektarze D. Napisz do Darka (mail w profilu) http://rusmil.net/forum/account/214/
  14. # 14
    Zajrzyj na Frontowiec.com za 2-3 tygodnie.....
  15. # 15
    Dzięki Panowie.
    W końcu zdecyowałem się kupić tu:
    http://www.redforces.com/catalog/index.php?cPath=21
    Czapa tania, koszty wysyłki bardzo ludzkie, a i znalazłem rękawice w moim (dziecięcym ;) ) rozmiarze.
    Zamówienie złożyłem w niedzielę, a paczka dziś rano już wyjechała.
    Przesyłki co prawda jeszcze nie dostałem, ale polecić chyba mogę, bo customer service na najwyższym poziomie mają.


    Pozdrawiam,

    Paweł



    EDIT: Owca, dzięki. Sporo ciekawych rzeczy na Frontowcu.
    Dodane do zakładek- będę zaglądał, a beret specnazu- obowiązkowy zakup.
  16. # 16
    Ma ktoś replikę RGD-5 produkcji Redzone i podzieliłby się odczuciami?

    http://redzone.com.pl/p503,reczny-granat-zaczepny-rgd-5-replika.html
  17. # 17
    Widziałem wersję przed produkcyjną w mojej opinii warto bardzo fajnie wykonana replika. Czekam aż przyjdzie paczka i postaram się napisać coś sensownego być może nawet mały artykuł.
  18. # 18
    Dzięki, w takim razie czekam.