• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam wszystkich.
    http://blog.goo.ne.jp/bolang/
    Na blogu pewien skośnooki pan zamieszcza fotki posiadanego przez siebie sprzętu. Muszę przyznać, że na mnie kolekcja zrobiła wrażenie. Hełmów od groma (w tym maska i k6), swd z polimerowymi kolbą i łożem (od ostrego) oraz minutą (+100 do lansu), czy airsoftowy bizon. Na samym początki wprawdzie nie jest aż tak ciekawie, ale cofnijcie się do poprzednich wpisów a na pewno znajdziecie coś fajnego. Aby się cofnąć klikacie tego wygibasa na samym dole po lewej.
    Pozdrawiam
    EDIT: eh te hełmy.. dzięki SoP-PeL za zwrócenie uwagi.
  2. # 2
    polecam słownik ortograficzny albo firefox - te "Chełmy"...
  3. # 3
    A to ni ejest blog "tinga"? Jakichś perełek tam strasznych nie ma - jest wszystko to co można mieć za dużą ilośc kasy. Wygląda, że ją ma.
  4. # 4
    tak jak i Fence napisal, cudow nie ma - mnie nie powalilo - nic co jest unikatowe
  5. # 5
    Ting ma swój blog tutaj: http://rmw.militaryblog.jp/
  6. # 6
    Nie no macie racje- oczywiście wszystko można kupić jeśli ma się wystarczająco dużo kasy. Ja akurat jestem nadal zielony w tych sprawach i mnie szczęka opadła, kiedy zobaczyłem te "skarby". Pozdrawiam
  7. # 7
    To nie jest tak, że "wszystko można kupić za dużą ilośc kasy". Taki mrówka z Polski ma rzeczy których nie ma chyba nikt na świecie a wcale nie płacił za nie nie wiadomo ile? Po prostu wie gdzie szukać. a nie wystawia ich do sprzedania.
    Ten Japończyk ma to, co można znaleźć "od ręki" na rożnych stronach gdzie są wystawione z ceną.
  8. # 8
    To też miałem na myśli- pisząc wszystko da się kupić miałem na myśli jego "fanty", nie ogół.
  9. # 9
    Yyy... no, tak, fajnie że znam Japoński i umiem się poruszać po stronce.
    ...
  10. # 10
    Przecież wytłumaczyłem jak cofać się do poprzednich postów. Poza tym przecież w dzisiejszych czasach nie ma problemu choćby z przetłumaczeniem strony...
  11. # 11
    Śliwkowy RPK74 jest w pytkie.