• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Nowa strona główna rusmil.net w końcu miała swoją premierę.

    Wszelkie uwagi techniczne (coś nie działa etc.) piszę tutaj.
  2. # 2
    Fajne :) Ale przydałoby się proste "o czym jest ta strona", bo nie każdy wchodzący wie. No i rozumiem, że stale będą pojawiać się jakieś newsy we wschodniej tematyce?
    No i czemu lejałt taki bury? ;)
  3. # 3
    http://rusmil.net/main/pl/atom/ - nie działa ;)
    @Kamil, miały być uwagi techniczne, a nie filozoficzne ;)
  4. # 4
    ZAJEBISTY 404 :)
    Może rozesłać wici do znajomych portali, że mamy nową stronkę, niech walną niusa (przy okazji, można sobie nawiązać jakiś partnerszip z WW2).
    @Grześ - Ależ przepraszam, ja dla dobra... ogółu... i ten tego...

    edit
    @Kazik - ok widzę, chociaż wydaje mi się za mało wyeksponowane, no ale jak uważacie.
  5. # 5
    Kamil - o czym jest strona napisane jest w kontakcie.
    Newsy będę w miarę regularnie starał się pisać, chyba, że jest jakiś zainteresowany pomocą ;) (źródła newsów mogę podrzucić, główny problem to chyba po prostu ich dzierganie)

    Grigorij - szybki jesteś :P ale zobacz za to jaki ładny komunikat 404!
  6. # 6
    no w koncu cos wiecej niz tylko forum ;)
    •  
      ADi
    • 2009-11-12 *
    # 7
    Stronka zamiata. Naprawdę fajna. Nawet jak mi się pojawiło 404 to byłem zachwycony. ;p

    Ale tak jak już Kamil wspomniał , zamiast info o stronie w zakładce "Kontakt" po prostu zrobić zakładkę "O Portalu".
    Na pewno zyska na przejrzystości. Gdybym nie przeczytał to nawet bym nie pomyślał , że tam jest tekst tłumaczący tematykę tej strony.
  7. # 8
    Autor cytatu: grigorij http://rusmil.net/main/pl/atom/ - nie działa ;)

    W całym tym pośpiechu (śpieszymy się od ponad miesiąca :D) zapomnieliśmy ustawić z jakich kategorii kanał ma pobierać informacje :D
    Już działa.

    PS. 404 to pikuś, wejdźcie na stronkę w IE6 albo starszym :D
    Nawet nie wiecie ile męki nas kosztowało spłodzenie tak wspaniałych tekstów jak: strony błędu, kontakt...

    PS2.
    Autor cytatu: KamilNo i czemu lejałt taki bury? ;)

    Bo forum docelowo też ma dostać taki layoucik.
    Inna sprawa - że taki jest... ładny (wg mojego krzywego oka :) )
    •  
      Foox
    • 2009-11-12
    # 9
    Za portal należy się pochwała, wreście zebrane ciekawe informacje z forum do kupy :).

    Co do grafiki to jak dla mnie, lepiej czyta się na lekko szarym tle. Sama w sobie ładna wizualnie, lecz moim zdaniem na szarym lepiej się czyta.
  8. # 10
    Faktycznie atomik już działa... ale dlaczego nie ma zdjęć przy artykułach w "źródłach"?
  9. # 11
    Pod FF'em nie ma obrazków, tylko nagłówki.
    Pod Operą/Safari powinny być... (a już na pewno u mnie są).
  10. # 12
    Jeśli chodzi o kolory, to liczę, że kiedyś uda nam się przygotować parę wariantów kolorystycznych do wyboru.
  11. # 13
    Czerwony? :)
  12. # 14
    Taki szary jak jest teraz jest bardzo dobry. Na czerwonym oczy szybko by się męczyły ;)
  13. # 15
    Myślałem raczej o różnych wariantach kolorystycznych wzorowanych na różnych kamuflażach. Sam układ i grafika (czyli "kształty" postaci itp.) byłyby te same, tylko kolorystyka by się zmieniała.
  14. # 16
    Stronka "fajowska"; kolory ładniutkie:) tak schludnie i elegancko
    ...chociaż byloby ładnie gdyby na lato można było flecktar-D, wczesna jesień SS-lieto, później izloma/skola na późny listopad SS-osien a na gwiazdkę kliaksa zarzucić. Albo lepiej różne wersje VSR -> letnio-leśną, jesienno-górską, wiosenno-pustynną itp. ...
    a serio jest świetnie i będzie jeszcze lepiej;)
    DZIĘKI
  15. # 17
    Autor cytatu: MROOVletnio-leśną, jesienno-górską, wiosenno-pustynną itp. ...

    AAaargh!
  16. # 18
    desmond sie klania ;) a tak na powaznie jesli ty @mroov lub ktos z forumowiczow ma 2 identyczne rozmiarowo mundury z tego samego zakladu w 2 roznych wersjach vsr / ttsko / czy innego kamo, zrobcie prosze foto piecztek, bo na 90% numery produktu beda .... te same
  17. # 19
    Wydaje mi się, że Mroovowi chodziło raczej o ogólną kolorystykę strony, niż o konkretny mundur / kamuflaż.
  18. # 20
    Mi osobiście (gdy po raz pierwszy dziś odpaliłem kompa) strona skojarzyła się ze sklepem internetowym (aż się wystraszyłem że forum zostało usunięte przez jakiś sklep który użyczał miejsca na to forum) a nie stroną poświęconą tematyce radzieckiej/ruskiej armii. Za dużo jest tam ze sklepu a za mało z normalnej strony. Poprzedni wygląd strony mniej trącał komercją. Nowy uzytkownik szukający informacji o rosjanach w Afganistanie po zobaczeniu tej strony stwierdzi "O, kolejny sklep z ruskim szpejem" i wyjdzie ze strony aby szukać czegoś innego o 40 Armii. Osobiscie czołówka mi sie nie podoba i jestem anty a nawet przeciw :-)
  19. # 21
    Sklepu? Na takie skojarzenie to nigdy bym nie wpadł :)
    Ale z drugiej strony... to jest sklep, sprzedajemy (za darmo co prawda) artykuły :D
  20. # 22
    Świetna robota, już zmieniłem sobie adres w zakładce rusa na ten do portalu :)
  21. # 23
    Ja nie mam żadnych pomysłów na poprawki, bo to co zrobiliście mi się w 100% podoba. Gratulacje.
  22. # 24
    Mnie też się skojarzyło ze sklepem - ale może to dlatego,że chyba te same albo bardzo podobne fotki są na redzonie.
  23. # 25
    Fence - zgadłeś :)
    Ja za to mam uwagę odnośnie poprawek (piszę to głównie dla siebie, by nie zapomnieć).
    Brakuje informacji o ilości komentarzy przy artykułach.
  24. # 26
    Trzeba jakoś wyrazniej zaznaczyć po prostu ze to "opis" i chyba będzie po sprawie. Bo tytuł "mundur witiaż" to włanie brzmi jak nazwa produktu w sklepie.
    Gdyby napisac, że to jest "opis munduru" to było by inaczej.
  25. # 27
    Wydaje mi się, że wystarczy dodać nagłówek "ostatnie artykuły" i wszystko będzie jasne.
  26. # 28
    Gdyby napisac, że to jest "opis munduru" to było by inaczej.

    Na obecną chwilę - nie ma takiej potrzeby. W późniejszym czasie - wraz z ilością artykułów - planujemy podzielić dział, na podkategorie - jakie, to sekret :D
  27. # 29
    Ażeby bardziej to wyglądało jak portal a nie sklep (bo macie rację, aktualny lejałt może nasuwać takie skojarzenie), musi być więcej artykułów "niemundurowych" na pierwszą stronę. Tak więc do roboty proszę państwa ;)
  28. # 30
    Mamy kilka pomysłów na artykuły - ciekawe, kontrowersyjne itd.