• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    właściwie to z VSRkami to był żart...
    Autor cytatu: PotfurAAaargh!

    AAaargh! odbieram jako zrozumienie.
    Autor cytatu: xsnailxjesli ty @mroov lub ktos z forumowiczow ma 2 identyczne rozmiarowo mundury z tego samego zakladu w 2 roznych wersjach vsr / ttsko / czy innego kamo, zrobcie prosze foto piecztek, bo na 90% numery produktu beda .... te same

    niestety mam nieznacznie różniące się rozmiarem VSRki i z różnych zakładów, pozozstałe mundury w jednym komplecie
    tak jestem świadom jak powstają / powstawały niezwykłe palety radzieckich / rosyjskich tkanin mundurowych - dobór naturalny, potem prawa Mendla i na koniec crossing over (to ostatnie szczególnie niechętnie bo ma "złe" brzmienie)
    Autor cytatu: kazikWydaje mi się, że Mroovowi chodziło raczej o ogólną kolorystykę strony, niż o konkretny mundur / kamuflaż.

    To może nadinterpretacja.... ale podoba mi się.

    Ad. wygląd ogólny i podobieństwo do strony sklepu - czy strony sklepów wyróżniają się jakimś szczególnym lejałtem, jak plakaty komedii romantycznych (para, białe tło, czasem coś jeszcze co kojaży się z tytułem albo jest kiczowato romantyczne np pudelek); bo ja nie potrafię scharakteryzować strony sklepu
    ... poza tym, że są tam opisy produktów (jak już Ktoś zauważył)

    Autor cytatu: PotfurW późniejszym czasie - wraz z ilością artykułów - planujemy podzielić dział, na podkategorie - jakie, to sekret :D

    i będzie OK

    ps. nie wiem czy to mankament, ale zdjęcia w artykułach trzeba (przynajmniej u mnie ) otwierać każde z osobna - nie wyskakują te strzałki do przechodzenia między nim (piszę jak pokręcony - nie umiem lepiej wytłumaczyć ;/ )
  2. # 32
    Autor cytatu: MROOVps. nie wiem czy to mankament, ale zdjęcia w artykułach trzeba (przynajmniej u mnie ) otwierać każde z osobna - nie wyskakują te strzałki do przechodzenia między nim (piszę jak pokręcony - nie umiem lepiej wytłumaczyć ;/ )

    Trzeba, trzeba... i nie spodziewał bym się by to w najbliższym czasie się zmieniło.
  3. # 33
    Jak jest otagowany rus.mil do wyszukiwania w guglu? Oczywiście oprócz wpisania wprost "rus.mil".
  4. # 34
    Nie próbowaliśmy się wypozycjonować pod jakieś "ogólne" hasło, czy zwrot. Raczej stawiamy na pozycjonowanie pod konkretne rzeczy opisane na stronie (np. Partizan SPOSN).
  5. # 35
    Czyli jeśli będziesz szukał czegokolwiek związanego z ruskimi, to znajdziesz rus mila ;)
  6. # 36
  7. # 37
    ŁO! :D
  8. # 38
    Nie wiedziałem gdzie to wpisać i wpiszę tu bo to odnośnie front pejdża :).Opisując Berkuta-M napisane jest ,że to poprawiona wersja berkuta ale brak danych o poprzedniku.Ja miałem tego ''zwykłego'' berkuta.
    różnice :
    Bluza: brak pagonów,brak dolnych kieszeni ,brak wewnętrznej kieszeni
    Spodnie: Brak rozporka na guziki i metalowego haczyka
    i ogólnie wszystkie kieszenie zapina się na dwa guziki a nie jak w M na trzy.

    Ogólnie Berkut przypominał bardziej Maskałat grubszą wersją KZM tej samej firmy.Chodzi mi o sznurek w pasie tak jak w KZM brak dolnych kieszeni w bluzie brak pagonów i brak kieszeni wewnętrznej no i jeszcze ilość guzików zapinających kieszenie.Myślę ,że właśnie dlatego wprowadzono zmiany aby Berkut nabrał własnego ''charakteru'' i był bardziej odróżnialny.Bo krojem oba Berkut i Berkut-M nie różnią się w ogóle.
  9. # 39
    Przecież możesz dodać komentarz do artykułu. Chyba, że formularza u siebie nie widzisz na końcu :
    http://rusmil.net/main/pl/artykuly/20/mundur_berkut_m_modoks.html#comment
  10. # 40
    Myślałem ,że lepiej wzbogacić treść artykułu niż robić jakieś dopiski.Wtedy był by wartościowszy znaczy w bez żadnych niedomówień.Ale jak Kazik wolisz mogę się dopisać na dole.
  11. # 41
    Wydaje mi się, że lepiej jednak dodać komentarz, gdyż komentarze tak na prawdę są integralną częścią artykułu (vide opis Fina na forum) i zazwyczaj wiele można się z nich dowiedzieć.

    No i jest to dla nas wygodniejsze niż mała reedycja artykułu ;)

    PS. Był mały błąd przy dodawaniu komentarzy, ale go poprawiłem.
    •  
      ADi
    • 2009-11-15 *
    # 42
    Tak jak już pisałem. Fajny artykulik.
    Chyba sobie jednego Bakelitka strzelę na czarno. Tylko muszę zastanowić się nad stemplem odbioru.
    Jak to właściwie z nimi jest? Ile średnio ich jest i czemu jest tak dużo różnych? Każdy magazyn/jednostka ma swój stempel?
  12. # 43
    Adi - pisz w komentarzach. To jest temat od uwag odnośnie funkcjonowania forum portalu, a nie treści na nim zamieszczonych.
    •  
      ADi
    • 2009-11-16
    # 44
    Zauważyłem ,że gdy portal się "przywiesi" podczas pisania komentarza to wystawia go dwa razy.
    Może by opcje usuń-edytuj?
  13. # 45
    Może ten problem jest tylko u mnie, ale w artykułach np w opisach kamizelek jak chce powiększyć zdjęcie to klikam i nic tylko "X" jest
  14. # 46
    Poprawiłem jakiś tam błąd pod IE7, choć nie wiem czy akurat o to chodziło.
  15. # 47
    No i śmiga jak powinno, dziekuje za szybką reakcje i poprawienie błedu.
  16. # 48
    Ja mam taki problem że nie mogę linkować :( robię kopiuj , wklej i nic :(
  17. # 49
    Linkować czego, gdzie? Konkretnie.
  18. # 50
    Obojętnie czego próbuję linkować i nie mogę.Na przykład linkuję stronę Modoksu.Zrobiłem kopiuj , wklej i nic :(

    http://www.modox.ru/
  19. # 51
    Nie wiedzieć czemu miałeś wyłączony BBCode w profilu (czego tak na prawdę z poziomu forum obecnie nie można zrobić), już powinno być OK.
  20. # 52
    Teraz jest już wszystko OK.Dziękuje bardzo za szybką interwencję.
  21. # 53
    Zauważyłem jedną rzecz mianowicie ,że w zakładce dotyczącej maskałatów brakuje opisu Partizana ze Sposnu.
    http://rusmil.net/forum/discussion/22/

    Edit:Przy okazji zauważyłem ,że pojawiły się recenzje zaczerpnięte ze strony zaporożca.Proponuję dalej iść tym śladem i dodać resztę recenzji np.Gorki-E czy KLMK.
    http://www.zaporozec.net/review
    No i w zakładce o maskałatach brakuje jeszcze recenzji KZS.
  22. # 54
    Opis Partizana jest bardzo stary i czeka na aktualizację (podobnie jak opis KZSa, Smersza, Afganki, Stanika typu 2 itd.).

    Teksty z zaporożca mamy jeden, gdyż był także opublikowany na forum. Ale pewnie nie wzgardzimy (prawie) żadnym tekstem, ale to już do ustalenia między nami, a autorami danych tekstów.
  23. # 55
    W artykule o Kaskadzie odnośnik do Gorki 3 na samym dole nie działa.
  24. # 56
    Oj, faktycznie. Ale to wszystkie teksty będę musiał przejrzeć pod tym kątem, bo linki w międzyczasie "przepisywania" artykułów na "main" się zmieniły.
  25. # 57
    Dość ciekawie by wyglądała wersja rosyjskojęzyczna. ;)
  26. # 58
    Ała, seledynowy wraz z czerwonym walą nieźle po oczach. No i czemu po prawej stronie mam wielki pusty pas?
  27. # 59
    Tylko po prawej?

    Forum ma teraz stałą szerokość, ale powinno się wyśrodkować.
  28. # 60
    A po lewej też. Trochę głupio, bo połowę ekranu zajmuje pustka (a prawa strona wygląda jak ucięta). Wolałbym osobiście po staremu, no chyba że chcecie coś wrzucić w te dziury.