• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    ja przez moment miałem wielki szary pas na ekranie
    a i zielone tło było przyjaźniejsze :)
  2. # 62
    Cos niedobrego mam się stało. Mam wielki szary pas na pół ekranu....
  3. # 63
    Ten pas jest jak błona dziwicza, po pierwszym razie już nie powinna wrócić ;)
  4. # 64
    @Kamil - pustka z lewej strony może być bardziej odczuwalna gdy zjedzie się w dół - lewa 'szara' kolumna nie jest widoczna.
    Obecnie, forum ma taką samą szerokość jak główna strona, ~1000px i jest centrowana.

    Autor cytatu: kazikTen pas jest jak błona dziwicza, po pierwszym razie już nie powinna wrócić ;)

    W obecnych czasach, można ją dobudować :D Szczególnie 'dziwiczą' :)
  5. # 65
    Zmieniłem kolor na liście tematów, by załagodzić ból związany ze zmianami.

    edycja: Jeszcze przed pójściem spać zwiększyłem szerokość forum, ale nie krzywdząc przy okazji osób z rozdzielczością w okolicach 1024x768 (którzy stanowią 25% osób odwiedzających stronę).
  6. # 66
    Jeszcze coś tam poprawiłem w stylu, także mam nadzieję, że szary pasek już nie będzie się pojawiał.

    edycja: Dobra, w pracy się dowiedziałem, że jednak to nic nie poprawiło (bo też mi się pojawił). Ale przynajmniej mogłem zauważyć, że pasek się wyświetla przez nie aktualizowany styl forum. Więc jeśli komuś dalej się wyświetla to niech wciśnie CTRL+F5 w przeglądarce.
  7. # 67
    Kliknięcie na link "ostatnia odpowiedź" pod nazwą tematu nie przenosi nas de facto do ostatniej wypowiedzi w wątku, tylko zwyczajnie otwiera temat na pierwszej stronie.
    Poza tym jaśniejsza czcionka (rusmil.net) w tle górnej belki wydaje się być trochę przycięta, przynajmniej u mnie.
  8. # 68
    "Ostatnia odpowiedź" wbrew pozorom powinna obecnie przenosić do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości w temacie (a nie zawsze do ostatniej, jak poprzednio). Ale postaram się na to zwrócić uwagę, czy nie ma z tym problemów.

    Napis w górnej belce jest celowo przycięty, bo to taki krejzi-stajl.
  9. # 69
    Wszystko ładnie wygląda, jedna tylko uwaga- przy numerach stron kolory czcionek są na tyle podobne, że ciężko się zorientować na której obecnie przebywamy.
  10. # 70
    Podobne odcienie nazwy tematu i wiadomości mniej ważnych w drugiej linijce, powoduje, że patrząc na listę wątków, widzi się wielki misz-masz. Proponowałbym zmienić kolor jednego, albo drugiego - zwiększy to czytelność.
    Po napisaniu tego, długo szukałem, gdzie jest "Dodaj odpowiedź", na ale ja mało spostrzegawczy jestem ;)

    Edit: dlaczego jak kliknąłem "Dodaj odpowiedź" pokazał się napis "Wait", a nie "Czekaj"?
    Edit2: widzę, że "komis" w menu głównym wciąż się nie zaznacza...
  11. # 71
    Kolorki jeszcze dopasowujemy.
    @Grześ
    1 - tego nikt nie wie, też to miałem a potem wróciło czekaj.
    2 - z tym jest większa historia
  12. # 72
    ad 2 jednak się udało załatwić - gratuluję ;)
    ad 1 wciąż się u mnie pojawia "Wait", nie żebym nie rozumiał, to tak z zawodowej upierdliwości ;)
    Fajnie, że jest ten zgniłozielony kolor gdzieniegdzie - przez to się wyróżniają pewne rzeczy...
    Rozważyłbym jednak mimo wszystko wyróżnienie linków "Dodaj odpowiedź" i "Podgląd wiadomości" jak przycisk, w sensie, że jakieś tło czy cóś. Ale to tylko takie moje widzimisie - może jak się przyzwyczaję, to mi to nie będzie przeszkadzać ;)
    Zauważyłem, że na komórce zaczęło się trochę inaczej pokazywać - miniatura w mini operze jest taka wąska strasznie - po powiększeniu jest już ok.
  13. # 73
    Grześ - planujemy zrobić wersję 'mobile'... ale to za jakiś czas.
  14. # 74
    Nie wiem czy warto robić jakąś specjalną wersję mobile, skoro teraz mobile mają 480x800 wyświetlacze i procki 1GHz ;)
  15. # 75
    Zobaczymy, nim dojdziemy do etapy 'mobile' może już nie być potrzebne :D
  16. # 76
    Tak się zastanawiam... może gdyby awatary i nicki wyrzucić do osobnej kolumny, to forum byłoby czytelniejsze?
  17. # 77
    A Ja myśle, że tak jak teraz jest lepiej.
  18. # 78
    A ja uważam ,że forum cały czas się rozwija. Teraz jest lepiej niż było poprzednio.Mogło by być bardziej kolorowo.Bo teraz jest jakoś tak czarno-biało.A tak ogólnie to jest super.
  19. # 79
    Zielony Rus.mil był bardziej przyjazny :)
    Ale wersja black&white też mi się podoba :)
    A może lans wersja w barwach flagi Rosji? ;-)
  20. # 80
    Autor cytatu: IwanowA może lans wersja w barwach flagi Rosji? ;-)

    Mam nadzieję, że żartujesz, jeszcze wezmą forum za reklamę Aquafresha. Idąc dalej dla duchów tło powinno być zielone, wątki o ZSRR czerwone, a na zlotach dumnie powiewająca tęczowa bandera.
  21. # 81
    Powiedzmy, że mnie też bardziej się podobał zielony rus.mil, ale to w sumie sprawa drugorzędna, byleby przejrzyście było.
  22. # 82
    He he. Obecna kolorystyka bardziej mi się podoba od wcześniejszej, która była trochę blada ;) No i to nie jest czarno-białe - tu jest cała masa odcieni! Minimum 10!
    Im więcej kolorów, tym mniejsza czytelność. Chyba zależy nam przede wszystkim na treści i użyteczności tego forum, a nie na "oczojebności"?
    Moje wypowiedzi są czysto subiektywne i bynajmniej nie przypisuję sobie nieomylności. Wiem, że dobre dogranie kolorystyki na stronie to bardzo trudna rzecz.
    @Massud, na ciekawych zlotach bywasz ;)
  23. # 83
    Mi również obecne barwy bardziej się podobaja (ale to może dlatego, że poprzednie się już zdążyły znudzić).
    Pozdrawiam
  24. # 84
    @Grigorij
    Poczuwam się do odpowiedzi - owszem, zloty bywają bardzo ciekawe :)
    http://img710.imageshack.us/i/23546713.jpg/
  25. # 85
    Na Brodę Potfor! Massud co to??

    // Czy panel logowania jest mniejszy niż poprzednio? Literki takie małe.
  26. # 86
    Rozmiar czcionki wszędzie się zmienił z 12px na 11px, więc wszędzie jest nieco mniejsza.
  27. # 87
    he he - Massud, nie podpada to pod jakiś paragraf? ;) Tak czy inaczej, czapy fajne, jeszcze tylko brody by się przydały ;)
  28. # 88
    Spokojnie, nic groźnego, zdjęcie z Polski, nie z Kaukazu. Ot czeczeńscy tancerze, naprawdę mają umiejętności mimo młodego wieku. A papachy sam szukam.
  29. # 89
    Moi znajomi Czeczeńcy takich fajnych ciuchów nie mieli, ino brody i kilka baranów.
  30. # 90
    Taką ma propozycje fjuczeru, aby w menu głównym jakoś oznaczyć, że jest nowy atrykuł, nowy post na forum, czy w komisie...
    Wiem, że przeklikanie tego zajmuje userowi chwilkę ale ja np jestem leniwy ;)