• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    • Edi
    • 2009-12-14 *
    # 1
    Jak dobrze zrozumiałem poniższy news, to MWD FR dostanie 400 austriackich Glocków 17. Cześć z nich została już przetestowana m.in. z systemami CornerShot zakupionymi w połowie listopada '09. Mowa jest również o możliwości zakupu m.in. pistoletów maszynowych H&K MP-5. O ile zakup Glocków jest dla mnie dość logiczny to rozpatrywanie kupna MP-5 już nie do końca. Przy dostępności na rynku lepszych H&K UMP 9 i własnych PP-19 czemu jest brana pod uwagę MP-5?

    http://bratishka.ru/index.php?id=661

    http://77rus.smugmug.com/Military/Interpolitex-2009/G02-copy/700702894_HG9dY-L.jpg
  1. # 2
    Ta jest napisane ,że MWD już dostało partię Glocków 17.Na podstawie ustawy w której jest mowa ,że MWD może korzystać z zagranicznej broni.
    Pistolet działał bez zarzutów ,zastanawiają się w MWD nad zakupieniem dodatków do Glocka (laserowe znaczniki celu,celowniki,ect.) Glocka testowano z systemem corner shoot.Amunicję do glocków na razie wytwarzają zakłady w Uljanowsku ( kojarzy się wybuchowo :) )żeby zarobić mógł rodzimy przemysł.O pistoletach MP-5 mowa jest jeśli chodzi o rosyjską MILICJĘ.Ona ma dostać MP-5 i karabiny snajperskie Steyer 50HS.Ale na razie wszystko w fazie planowania.Mowa jest także o pistoletach CZ.

    Jeśli chodzi o pistolet MP-5 to jest on bardzo niezawodny i ceniony przez jednostki antyterrorystyczne na całym świecie.Np. Grom cały czas z tego co mi wiadomo korzysta z tych pistoletów maszynowych.Jest to kwestia nauczenia się tej broni.Znaczy komandos opanował już techniki czyszczenia rozkładania tej broni i robi to automatycznie.A po drugie pamięć ruchowa itp. czyli ,że komandosi wiedzą już jak prowadzić z niego skuteczny ogień.Każdy typ nowej broni musi zostać przestrzelany sprawdzony pod względem wytrzymałości itp. Więc UMP 9 ma zastąpić w przyszłości MP-5.
    Ale na razie proces przebiega powoli.
  2. # 3
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9O pistoletach MP-5 mowa jest jeśli chodzi o rosyjską MILICJĘ.Ona ma dostać MP-5 i karabiny snajperskie Steyer 50HS.

    Ja tam nic takiego nie widzę. Nie ma nic o milicji tylko o MWD. No i zrozumiałem, że nie mają kupić, tylko mają taką możliwość pośród 40 różnych broni na które dostali pozwolenie.
  3. # 4
    Ja z tego artykułu wywnioskowałem ,że u nich jest taki system jak u nas.Czyli ,że policja należy do MSWiA.Analogicznie ,że Milicja podlega pod MWD.
    No a z pośród tych 40 rodzajów broni uwaga skupiła się na MP-5 ,CZ , Steyerach.