• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Bart
    • 2007-02-16 *
    # 1
    Na łamach serwisu wmasg.pl już od paru dni widnieje notka o nowym chińskim producencie ASG, jednak słowo "chiński" skutecznie odstraszało mnie od głębszego zainteresowania się tym nowym providerem. [eom] Kiedy już przemogłem się i wszedłem na stronę producenta dowiedziałem się że firma produkuje sporo akcesoriów do ASG, co ciekawsze większość ze stali (w tym magazynki do AK) Podobno Real Sword zaprojektował nowy, węższy GB dzięki czemu ich repliki lepiej odwzorowują oryginał. Mówi się również że repliki są w sporej części robione ze stali. Póki co RS prezentuje na swojej stronie repliki chińskich AK i parę chińskich karabinków "TYPE" link do oficjalnej strony: http://www.realsword.com.hk/
  1. # 2
    firma jeszcze porządnie nie weszła na rynek a już niby uzyskała tytuł "chińskiej systemy". oby bebechy replik RS były równie dobre jak zewnetrze.
  2. # 3
    Bart nie wspomniał o jednej rzeczy: kolba od AKS'a ma być też stalowa (podobno) ;)
  3. # 4
    No no... wreszcie coś co nie jest AK47 (podstawowy model) - Typ 56 wygląda nieźle, ale dla mnie kultowa jest tylko wersja z drewnianą kolbą. "S"-ka rzadko była eksportowana raczej, za to podstawowy Typ 56 używało i używa całe Arabowo, spora część Afryki i wogóle jest tego sporo wszędzie... Tak jak czołgów Typ 59/69 (podróba T-55). Martwi mnie troszkę ten gearbox - bo z tego co widzę to zamienniki nie wchodzą w grę (inne wymiary). Ogólnie model wygląda fajnie, z tego co wyczytałem to stalowy jest - no tylko że w Polsce oczywiście będzie kosztować tyle co VFC więc można zapomnieć... :( A tu opis (eng) i kilka fotek realnych Typów 56 - i tu ciekawostka - wersja 56C - taki AKS-47U ;) - mi podoba się zwłaszcza magazynek na 20 nabojów 7,62x39 Typ 56 Link
  4. # 5
    więcej fotek Type 97 (to jest CHYBA nowe, nie pamiętam żebym to widział wcześniej)
    •  
      Bart
    • 2007-04-16 *
    # 6
    mają być dostępne już w maju - Troche wiecej info
  5. # 7
    Heh... a my nie chcieliśmy się z nimi banerkami wymienić... :)
  6. # 8
    Ale na razie krążą BARDZO niepokojące plotki odnośnie ceny (1200-1500$, amerykańskich, a nie HKD).
  7. # 9
    A miał być high-end low-price
  8. # 10
    Jak kiedyś wydam na replikę 4000zł to pamiętajcie żeby mnie zastrzelić.
  9. # 11
    Z tymi tysiącami dolarów to tylko plotki, co prawda siane przez sklep, ale jednak plotki (jak na razie przynajmniej) Rzezniq - oczywiście, najlepiej z twojej repliki ;)
  10. # 12
    "Airsoft nie jest sportem kontaktowym" a ja bez walki ci mojej repliki nie oddam. Nie no ale tak na serio po co mam kupować replikę za 1500$ jak płacąc jedyne 4000$ można mieć to ? Nie dość że ma więcej FPSów to jeszcze można strzelać do lekko opancerzonych pojazdów.
  11. # 13
    nom, fajnie fajnie, ale ma wady - przekraczasz limit fpsów dozwolony wg regulaminu, kulki drogie i gogle nie chronią.. a tak w ogóle to słyszałem że ma słaby HU :D
  12. # 14
    ktoś na forum ArniesAirsoft napisał:
    Expect the retail prices for the Real Sword May line-up in a couple of days. To quote Real Sword "we are sure that you will find the price a surprise." This was in response to me asking for confirmation of the price range I was given by Boom Arms ($1200-1500US). Only a few days left for wild speculation, go nuts guys!
    ale jaki rodzaj niespodzianki, to dopiero się dowiemy ;)