• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,
    pomyślałem, że warto byłoby założyć wątek grupujący wszelkie pytania na temat sklepów zagranicznych(takich jak wgc, ebairsoft, evike, wiadomo o co chodzi:)i rzecz jasna odpowiedzi na nie,
    zacznę od swojego pytania- ile może kosztować wysyłka z wgc do Polski dla przedmiotów o wadze mniejszej niż pół kilograma?
  2. # 2
    EMSem, czyli najtańszym kanałem, koło 24$ za paczkę do 0,5kg. Ale jak będzie to coś bardzo drobnego to nawet mniej - np. zamawiałem z innego azjatyckiego sklepu dwa uchwyty do zawieszenia i rączkę taktyczną (zakładam, że waga koło 150-200 gram) i skalkulowali mi shipping na 12$

    Dotąd zamawiałem z ebaybanned, Redwolfa, WGC i TokyoModelCompany, więc jak ktoś ma pytania odnośnie tych sklepów, to może będę w stanie pomóc.
  3. # 3
    ja powiem tylko tyle, że dziękuję z szybką odpowiedź:)
  4. # 4
    Jakie są sklepy rosyjskie oferujące wysyłkę do Polski?
    Szukam najlepiej sklepów mających w swojej ofercie produkty SSO

    Sklepy które znalazłem:

    Profarmy
    http://www.profarmy.ru/
  5. # 5
    Profarmy dzisiaj zawiesiło działalność wskutek trudnej sytuacji rubla.

    EDIT dnia następnego: o jednak wrócili
  6. # 6
    W nawiązaniu do aktualnego kursu rubla, nie planuje Ktoś wyjazdu na zakupu do Rosji? (chyba ze jest inny sposób aby teraz nabyć ciekawe przedmioty- nie wszystko było (jest) dostępne na profarmy np. produkty SSO)
  7. # 7
    Witam!

    Czy w obecnej sytuacji sklepy na zachodzie sprowadzają jeszcze sprzęt ze wschodu? Szukam munduru w Cyfrze na duuuuży rozmiar i nie mogę nigdzie znaleźć w UE. Zna ktoś jakiś sklep, co by posiadał 62/64-7?
  8. # 8
    Witam.
    Wszedłem na PROFARMY i znalazłem tam kilka interesujących mnie rzeczy. Nasuwa mi się jednak pytanie do osób które kupowały u nich. Jak wygląda koszt wysyłki i jaką opcję wybrać jako dostawa?
    Pozdrawiam.
  9. # 9
    @Rafał,
    z Profarmy jest taka historia: Odpisują po angielsku, ale często z opóźnieniem. Jak znasz rosyjski ten problem odpada. Dalej, kasują 200-300% faktycznej ceny wysyłki, wedle "widzimisie" i aktualnego nastawienia politycznego. Za PayPala doliczają sobie jeszcze ok. 7-8% wartości zamówienia.
    Paczkę bierz lotniczą, i tak będziesz miał nie szybciej niż za miesiąc, lądowa pewnie przyciągnęłaby się na kilka.
  10. # 10
    Po rosyjsku idzie się z nimi gadać bez problemu. Ostatnio nawet zgodzili się na zapłatę w rublach :) Cena wysyłki rzeczywiście często pi razy oko, średni czas oczekiwania na paczkę 2-3 tygodnie.
  11. # 11
    Tez placilem w rublach, ale koszty SH&P sa z dupy. Nie warto paypalem, lepiej WO. Czesto potiwerdzaja zamowienie a po tygodniu pisza ze jadnak czegos nie bylo...
  12. # 12
    Dziękuję Panowie za pomoc.
  13. # 13
    A ma ktoś doświadczenia z sklepem ruforyou?
  14. # 14
    Też bym miał pytanie. Zamawiał ktoś kiedyś repliki granatów z zagranicy? Mogą z tego być jakieś ewentualne problemy?
  15. # 15
    Jakie są najlepsze zagraniczne (anglojęzyczne) sklepy z Rosyjskim szpejem? chodzi mi o to żeby były w miarę przystępne ceny i duży wybór asortymentu
  16. # 16
    Pod względem szybkości działania i organizacji to Grey-shop. Ale zdecydowanie nie polecam Grey-shopu jako źródło informacji o czymkolwiek, tam jest tyle kłamstw, bredni i głupoty w opisach i zdjęciach, że głowa mała. Po prostu celowo wprowadzają klienta w błąd, byle kupił, bo niby "FSB" issued (vide rzeczy ANA).
    Co więcej to jak postępują z konkurencją (czarny PR, wystawianie złej opinii sklepom konkurencji), raczej nie świadczy zbyt dobrze o sklepie.

    Zdecydowanie polecam Profarmy, jest tańsze i możesz płacić PayPalem, i mimo, że trzeba dopłacić spory procent za paypala to polecam bo jest taniej.

    Ale i tak najlepsze szpeje w najlepszych cenach dostaniesz w forumowych komisach/grupach.
  17. # 17
    Ale profarmy jest chyba niestety tylko po rosyjsku :/