• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 691
    Ładnie Szczepan. Biorąc pod uwagę rękodzieło a nie fabrykę. Jest całkiem ok.
    Przynajmniej może na moment ucichnie wojna vso-sso.
  2. # 692
    @Sowa, może na fotkach tak dziwnie, na żywca jest mega wygodna ( do pospa składasz się idealnie ). i krztałt ma podobny do tej na której się wzorowałem hehe
    •  
      Maza
    • 2013-04-17
    # 693
    Sowa, AK-74M świetny ale bym zmienił tłumik płomienia i muchę ;)
    Szepan, WSSa na wumazgu już pochwaliłem, ale jeszcze raz pochwalę. Bardzo dobra robota.
  3. # 694
    Szczepan czyżby chodziło o tą fotkę?

    Załączniki:

    • vss_wintorez_2.jpg
  4. # 695
    Dokładnie :)
  5. # 696
    Potwierdzam świetna robota jak i to, że baka pomaga się złożyć do PSO mój WSS bez baki był testowany i głowa tak "wisi w powietrzu" Gratki. Za niedługo moja kolej ;)
  6. # 697
    Spodnie i buty do wymiany na butana/mabutę i desanty. Specnaz KGB - 80% Ready :p
    Mosin i Colt to moja fantazja do ASG i lansu ;p Dojdzie AKMS jak złożę, ogólnie sam nie wiem czy zostawić tak czy iść w reko.
    Jak się podoba impresja? :)
    /lh/photo/SrxtoUKOnVu-dMDAQcBtSNVWEtCwNOMUMMsd23wedt0?feat=embedwebsite
    /lh/photo/eo_-BkHzKXrysV38yAcHhNVWEtCwNOMUMMsd23wedt0?feat=embedwebsite
    /lh/photo/M_pmMKHwDhL_u9fKMU1-INVWEtCwNOMUMMsd23wedt0?feat=embedwebsite
    /lh/photo/H1erdSEmPUXiGEUeSEwnRdVWEtCwNOMUMMsd23wedt0?feat=embedwebsite
    /lh/photo/zDmT0TSmkMS0s5GixDzUC9VWEtCwNOMUMMsd23wedt0?feat=embedwebsite
    /lh/photo/dtiexxEdlJ7Cn-uqsBvqMtVWEtCwNOMUMMsd23wedt0?feat=embedwebsite
  7. # 698
    Trochę raczej jak Buenos Aires gangsta styl.
    Zbyt niechlujnie jak na mój gust.

    Rada dla fotolansiarzy. Nic personalnego tak mnie naszło.
    Naprawdę lepiej skompletować wszystko i poczekać z fajnym zdjęciem niż robić tak na pół gwizdka. Jeszcze to i to i będzie fajnie. A tak niekompletnie i tak jakoś nie wiem czego mam szukać na zdjęciu.
    Postudiowanie zdjęć też daje trochę. Raczej nie widziałem takich "sloopy" spodni na wojakach. Raczej wszystko wymiarowo.
    Inna sprawa, że wiele brakujących fantów można ukryć na zdjęciach wystarczy odpowiednio wszystko ubrać.

    Edycja:
    Na starych zdjęciach specnazów ci goście naprawdę wyglądają jak fajne chłopaki. A ty trochę zbyt groźnie wyglądasz.
  8. # 699
    Skórę podpatrzyłem na fotach z puczu z 91, za to dół (spodnie buty) to kompletny brak sprzętu z epoki - jak na razie. No może faktycznie pospieszyłem się z fotami (miejsce też z dupy - nie mam czasu się nigdzie ruszyć), ale dzięki za szczerą krytykę :)
  9. # 700
    Znam te zdjęcia. Skóra ok. Spodnie by też były ok gdybyś je jakoś "poprawnie" ubrał. Nogawki na buta dla zamaskowania. Itd.
    Miejsce jest jak najbardziej ok.
    •  
      Maza
    • 2013-04-18
    # 701
    Jeszcze do mośka brakuje pso-1, pływającej lufy i kolby teleskopowej wzorem Kubańczyków ;D
  10. # 702
    Spodnie to życiowa porażka - noszę L a to jest XXL, ale to długa historiaaa...
    Ogólnie dobije do tego:
    - spodnie od butana, chyba, że dorwę wreszcie dół od afgana lob coś w brzozie.
    - Desanty jak dopadnę mój rozmiar (planowałem moskwy, ale już sama skóra jest odstępstwem od standardu więc nie będę przeginał)
    - Optyka do mosina (jakaś lepsza - myśliwska) z lat 80/90. To mój wymysł z tym mosinem, w wierze umacniają mnie tu tylko nieliczne fotki z Afgana z nim.
    - Replikę Altyna lub coś w ten deseń
    - no i jakieś detale: kabura do TT, ładownica do mosina.
    Jak widać sporo tego jeszcze.

    A jak się za ciepło zrobi to zamiast kurtki KZS'a zarzucę.
    Może zbyt odważny byłem wcześniej z tym stwierdzeniem, żeby iść w kierunku reko (z KGB to nawet ekipy chyba bym w Wielkopolsce nie znalazł), ale jak zobaczyłem pamiętną fotkę z puczu w Moskwie z kozakami w skórach i 6b3 stwierdziłem, że w tym kierunku chcę iść ;)
  11. # 703
    Blood zamiast Ałtyna lepszy będzie PSH-77 TIG.
  12. # 704
    Oj, oni tam już mieli te swoje "Tigowate" Ałtyny. Było o tym swego czasu sporo na RA.
  13. # 705
    http://img443.imageshack.us/img443/5408/lans1.jpg

    Batalion Wostok
    Gruzja 2008

    sprzęt:
    KZM
    kamizelka Czerepaszka
    AKMS+GP25
    jako smaczki dodane białe rzepowe cichobiegi oraz skarpety naciągnięte na spodnie :)

    mam nadzieję że się podoba i wygląda to koszernie :)
  14. # 706
    Szacun. Naprawde dobrze zrobione.
  15. # 707
    Trzeba to ubrudzić, postarzyć jakoś.
    AKMS to przypadkiem nie DEKO?
  16. # 708
    Samo się ubrudzi i postarzy :) Jestem zwolennikiem naturalnego docierania szpeju :)
    Chciałbym żeby to było deko ale cena rosyjskiego AKMS-a mnie przerasta :/
    To Boyowskie RK10S po delikatnej wizualnej kuracji :)
  17. # 709
    Pysznie Gruby
  18. # 710
    Najlepszy sposób na "styranie" kałacha :) wsadzić z dwiema, trzema giwerami do bagażnika i jeździć z miesiąc :) odpowiednio obracając ;)
  19. # 711
    No ładnie, nawet Steklovata repostował na FB :)
  20. # 712
    Taki tam lansik. Kolega jeszcze niestety bez hełmu.
    http://img7.imageshack.us/img7/4226/17426102010555144596071.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/5995/43186910201055510979520.jpg
  21. # 713
    Primo sort! Imo jedna z najlepszych impresji sf-ów jakie się tutaj pojawiły (z tym że mówię o Twojej "postaci").
  22. # 714
    Czy hełm to replika?

    Uznanie za stylizację, wygląda to bardzo dobrze. Hełm dodaje całego uroku.
  23. # 715
    Tak ,hełm to replika. Szpej starałem się dobrać tak by to przypominało OSN "Rus" drugiej połowy 90tych, byli swego czasu także w VSRach i na pewno mieli na stanie nieco K6-3 ;) Mam nadzieję zdobyć jakieś obszycia i generalnie pójść w stronę wierniejszej rekonstrukcji.
  24. # 716
    @az12121 Replika z helmetreplicas ? Jeśli tak to brałeś prosto od nich czy używaną kupiłeś gdzieś bliżej :) ?
  25. # 717
    Z helmetreplicas. Ubiegłego lata było zamówienie zbiorowe u nas na forum ;)
  26. # 718
    Autor cytatu: az12121Z helmetreplicas. Było zamówienie zbiorowe u nas na forum ;)

    A jak z cłem jeśli mogę zapytać :P ?
  27. # 719
    Pomęczyli i puścili :p Szczegółów nie znam.
  28. # 720
    Autor cytatu: az12121Pomęczyli i puścili :p

    Znaczy się że obyło się bez :D ?