• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 811
    Nie działają...
  2. # 812
    A kliknąłeś na "continue to the media", na stronie, która się pojawiła?
  3. # 813
    No i wyszła moja internetowa indolencja :)
  4. # 814
    Wcześniej tego nie było na stronach imageshacka, więc nie dziwię się, że nie zobaczyłeś tego linka.
  5. # 815
    Dobry set, gratulacje :)
  6. # 816
    Set fajny,sceneria tez:)
  7. # 817
    W ramach czegoś innego niż specnaz ;)
    http://images.tinypic.pl/i/00402/k5qvuam6tcf7.jpghttp://images.tinypic.pl/i/00402/9pojes75dwwn.jpg
  8. # 818
    Kamil- bardzo primo reko !
  9. # 819
    KONKRET
    czy ta naszywka pana z pierwszego zdjęcia powinna tak lewitować? ;)
    •  
      Maza
    • 2013-06-16 *
    # 820
    W końcu coś orginalnego. Świetny szpej! Długo kompletowaliście?

    PS: AK-74M DMR szczególnie mi się podoba ;)
  10. # 821
    Dzięki za słowa uznania, ale do prawdziwego reko to nam brakuje jeszcze dużo. Nie wszyscy mamy skompletowany sprzęt, pewnymi rzeczami się wymieniamy. Niektóre perełki jak 1P29 z drugiego zdjęcia (na którym jestem ja) czy oryginalny 6B28 należą do Sowy. Jako że nawet podstawowe rzeczy jak balistyka są dosyć drogie, więc dokupowanie wszystkiego idzie powoli. Ale mam nadzieję że będzie już tylko lepiej ;) Jak się chłopaki ogarną, to wrzucimy więcej zdjęć.
    Autor cytatu: fumfel hubertczy ta naszywka pana z pierwszego zdjęcia powinna tak lewitować? ;)

    Pan z pierwszego zdjęcia to leń któremu nie chciało się przyszyć porządnie naszywki, ale skarcimy go to poprawi :D
  11. # 822
    Pozwolę sobie na troszkę lansu i autoreklamy :)
    po pierwsze to zapraszam tutaj:
    GRH "БЕСИ МАГА"
    a po drugie to zapraszam do galerii:
    Militariada 2013 - Nowa Dęba
  12. # 823
    Uzupełniając Kamila:
    http://imageshack.us/a/img822/8237/tmdu.jpg
    http://imageshack.us/a/img543/3007/b5w6.jpg
    http://imageshack.us/a/img819/8776/1e43.jpg

    Co do naszywki, zabrakło "rzepa" stąd tak odstaje, naprawi się w przyszłości :D
  13. # 824
    Lansu brak, tak sobie robiłem poglądowe foty szpeju, żeby stwierdzić "co dalej":
    /lh/photo/MzGvqOHdsIGX-MOTuwta6zy9rxIwT9U1JAqFDV9GRoI?feat=embedwebsite

    /lh/photo/0BBXuXq8uroNBPURW_M5fzy9rxIwT9U1JAqFDV9GRoI?feat=embedwebsite

    /lh/photo/_IkbN6mig1DMLCPf0CQXBzy9rxIwT9U1JAqFDV9GRoI?feat=embedwebsite

    /lh/photo/Cx8ONSvrTSibOBR_g11N-Dy9rxIwT9U1JAqFDV9GRoI?feat=embedwebsite

    Niestety 6B5 została w drugim mieszkaniu razem z pasem - stąd musiałem go zastąpić polskim...
    Spodnie też mogą być dyskusyjne - w zasadzie to jakaś samoróbka. Wnioskując po doszytych mikroskopijnych szlufkach i bardzo szerokiemu obwodzie w pasie wnioskuje, że to obcięty kombinezon(?) (na końcu nogawki ma też ściągacze, z tyłu na prawym pośladzie pojedyncza kieszeń).
    Cały czas poluje na spodnie w brzozie, za to w najbliższym czasie nabędę chyba butana.
    Za to z rzeczy obecnych na fotce jest jeszcze bandolier RKAA do mosina i "rozciągnietą" pod mojego Colta kabura do TT.
    Outfit szczelankowy w zasadzie, troszkę pod Afgana.
  14. # 825
    a mi stalkerem zalatuje na kilometr :D
    •  
      Maza
    • 2013-06-20 *
    # 826
    Superancki szpej!
    Planuje sobie coś podobnego ale w bardziej nowoczesnym oprządzeniu. Góra od Sumraka, bandana na pisk, kamizelka kameleon w duboku/ raportówka i ładownica do SWD na pas, srebrny (lans) Tokarev w kaburze od ostrego. Spodnie albo mundurowe jednokolorowe albo gorkowe i do tego SWDek.
    •  
      Face
    • 2013-06-20
    # 827
    Szpej świetny, klimat aż mi się wylewa z monitora. Gdzie są robione zdjęcia?
  15. # 828
    Autor cytatu: gRuby_krkPozwolę sobie na troszkę lansu i autoreklamy :)
    po pierwsze to zapraszam tutaj:
    GRH "БЕСИ МАГА"
    a po drugie to zapraszam do galerii:
    Militariada 2013 - Nowa Dęba


    Heh, Nowa Dęba to moje rodzinne miasto... Szkoda, że nie mogłem wrócić do domu, pewnie byśmy na siebie wpadli :)
    • cyp
    • 2013-06-20
    # 829
    @Blood.Sucker
    Najlepszy set jaki ostatnio widzialem! Respect!
  16. # 830
    Autor cytatu: delin0m
    Heh, Nowa Dęba to moje rodzinne miasto... Szkoda, że nie mogłem wrócić do domu, pewnie byśmy na siebie wpadli :)


    Świetna impreza i bardzo fajne miejsce, mam nadzieję że za rok też uda mi się pojawić :)
  17. # 831
    @Face nie widziałem pytania :p
    Zdjęcia robiłem poglądowo na szybko. To klatka jednego z wieżowców w Poznaniu, XIII piętro jak widać po numerze na ścianie.
    Farba olejna i konstrukcja z wczesnego PRL'u mają klimacik wschodni więc wyszło jak wyszło. Wole robić na tej klatce niż na tle szafy w domu :x
    No i dzięki za pozytywy ;)
    •  
      Face
    • 2013-06-22
    # 832
    No właśnie tak przypominało mi to mój blok;)
  18. # 833
    A co też z Poznania? ;p Czy jakaś bliźniacza konstrukcja z innego miasta? ;p
    •  
      Face
    • 2013-06-23
    # 834
    Inne miasto, taka wioseczka w kuj-pom ale chyba właśnie ta sama konstrukcja;)
  19. # 835
    No to obniżamy poziom :D

    Tani niedzielny lans.

    Załączniki:

    • cam00104.jpg
    • cyp
    • 2013-06-24
    # 836
    Jak PKM to nie taki tani :)
  20. # 837
    Nie mój, to tani :D
  21. # 838
    Taki jakiś drewniany :D
    •  
      Maza
    • 2013-06-24
    # 839
    Ale ładny. Nie Dudek tylko PKM ;D
    Tylko chwyt i rączka mogłyby być plastikowe takie jak TG sprzedawał. Drewniane psują efekt.
  22. # 840
    Tylko nie bijcie :D

    Załączniki:

    • alfik.jpg