• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 511
    Autor cytatu: PotfurGość na zdjęciu to gruby lansiarz - zenitka, magi, softszel z grupy99. Na bogato :)

    Zapomniałeś o Peltorach ^^ Ogółem jak ktoś chce jego fotki to polecam http://foto.mail.ru/mail/photoshooter/?page=1
  2. # 512
    Ktoś się orientuje, czy dałoby radę do AIMSa (LCT, VFC, czy jakiegoś chińskiego) zamontować stałą kolbę?
  3. # 513
    Kazik wszystko da radę, kwestia roznitowania i wstawienia ogona.
  4. # 514
    Brzmi dosyć przerażająco ;) Miałem na myśli raczej możliwość "szybkiej" zmiany kolby (zakładając, że wszystko zostało wcześniej dopasowane). Czyli coś się odkręca, coś się dokręca i bam - z AIMS robi się AIM.
  5. # 515
    Z tego co wiem ostre mają ten sam ogon. W asg wiadomo, każdy producent ma swoje wymiary, ale jest do zrobienia.
  6. # 516
    AIMSa VFC czy boyi jest banalnie przerobić na AIMa. Kwestia jednej śrubki (i ew. dopasowania kolby stałej). W cymie jest więcej problemów, bo kolba jest zablokowana w obsadzie i trzeba troszkę rzeźbić. Ale cyma to znal więc nie ma to większego sensu, bo w korpusie AIMS kolba trzyma się tak jak w ostrym na jednym "uchwycie".
  7. # 517
    Dzięki za info, czyli jest taka możliwość w niektórych, dobrze wiedzieć.
    A ktoś widział jak jest to zrobione w LCT?
  8. # 518
    Mam komorę lct od akm'a czyli stała. Oryginalnie oprócz ogona widocznego z zewnątrz, w kolbę wchodzi jeszcze metalowe "pudełko" a kolba dodatkowo blokowana jest śrubą od dołu. Jak wrzucałem "prawdziwą" kolbę to owe pudełko przyciąłem, @kazik jak chcesz to mogę podrzucić Ci zdjęcia jak to wygląda finalnie.
  9. # 519
    Fotami nigdy nie pogardzę :)
  10. # 520
    Poszły.
  11. # 521
    Pytanie techniczne - w replice CM.042 (czyli chyba to samo co .028) dam radę zamontować tłumik PRAWOSKRĘTNY bez użycia adapterów czy przeróbek? ^^
    •  
      ADi
    • 2013-06-02
    # 522
    Powinno dać radę. Ja na swojej TM'ce mogę zamontować PBS-1 bez problemu. :)
  12. # 523
    Z tego co się orientuję, we wszystkich replikach urządzenia wylotowe jeśli są na 14mm (tak jak 028, czyli pewnie też jest tak samo w 042), to mają one wtedy gwinty lewoskrętne.
    Polecałbym sprawdzenie wpierw jaki masz gwint.
  13. # 524
    No właśnie, obawiam się, że to lewoskręt :(

    edit:
    Tak, lewoskręt - kupiłem kiedyś tłumik SWD lewoskrętny i pasuje. Szkoda :<
  14. # 525
    Autor cytatu: ArafatPytanie techniczne - w replice CM.042 (czyli chyba to samo co .028) dam radę zamontować tłumik PRAWOSKRĘTNY bez użycia adapterów czy przeróbek? ^^


    Jak ten prawoskręt to też M14 to nawet adapter nie pomoże.
    •  
      Maza
    • 2013-06-06 *
    # 526
    Panowie Rusofile, szukam zdjęć do mojego projektu SWD. Potrzebne mi zdjęcia zużytych SWD np. z konfliktów w Czeczenii i Gruzji i malowanych SWD z plastikowymi elementami.

    Parę zdjęć znalazłem, ale Wy pewnie macie jakieś właśne lepsze zbjory.
  15. # 527
    witam,

    czy ktoś z forumowiczów ma w replice wycior z ostrej broni? zdobyłem wycior akms-a ale niestety nie da się go zamontować w RK10S :/ kolanko gazowe ma za małą średnicę tego otworu na wycior :/
    próbował to ktoś rozwiercać? bo chyba inaczej nie ma szans tego ruszyć :/
  16. # 528
    Pewnie dali Ci kolanko od 74 dlatego masz za mały otwór.
    Rozwierć i po sprawie.
  17. # 529
    Panowie mam pytanie. Otóż nabyłem SWD, okładziny były zjechane więc zeszlifowałem i nałożyłem ładnie bejcę. Kolor jest bardzo fajny - ale słoje są bardzo mocno podkreślone. Co mogę zrobić by je zakryć, oprócz nałożenia dalszych warstw bejcy? I czy mogę wykorzystać starego triku modelarskiego i zamiast lakierem popsikać sidoluxem ?
  18. # 530
    Sidolux zlezie i to szybko :)
  19. # 531
    Czy jak mam lakierobejcę to nadal muszę zabezpieczyć powierzchnię lakierem?
  20. # 532
    Nie.
  21. # 533
    Moja Zastava M70AB2
    https://picasaweb.google.com/105700494668883618109/12Czerwca2013?authkey=Gv1sRgCPaMibW29YfNtwE#

    Podstawa to korpus RK10s reszta to już mieszanka części. Drewna i celownik wyglądają na siekierą ciosane no ale cóż ;) Czekam na swoje części od ostrej i sądzę, że o wiele lepiej to będzie wyglądało.
    Pozdrawiam
  22. # 534
    No no :D bardzo ładna
  23. # 535
    Piękna. Zapewne świetnie będzie wyglądać z ostrymi częściami.
    •  
      Maza
    • 2013-06-20
    # 536
  24. # 537
    Pytanie za 100 pkt - czy do repliki CM.042/028 da się zamontować kolbę z repliki... AK74? :)
  25. # 538
    Czy w replikach CM jest różnica w korpusie pomiędzy AK74 a AKM?
  26. # 539
    Tylko to nie masz replikę AKM tylko AK więc jest różnica pomiędzy obsadami kolby bo w AKM masz tylko z góry a w AK masz z góry i z dołu. O ile dobrze pamiętam w CM.031 jest kolba z 74 która jest montowana pod obsadę z AK (042/028)
  27. # 540
    @Blood.Sucker jeżeli chodzi o system VFC (cm.04x) to w AK74 i AKM korpusy są identyczne.

    @Arafat raczej tylko z cm.031 a i tego nie jestem pewien.