• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 721
    Zależy jakie ma, czy wkręcane w jaskółczy ogon, czy z nakrętkami.
    Jak to pierwsze, to se nie wkręci, jak w to drugie, to trza dorobić "soczewkę" pod śrubę.
    •  
      Maza
    • 2013-08-18
    # 722
    U mnie są cztery otwory, śrubki były wkręcane w jaskółkę. Więc pozostaje mi, albo to olać, albo zakleić taśmą albo zaszpachlować ;)
  2. # 723
    http://imageshack.us/a/img541/6839/6ej7.jpg

    http://imageshack.us/a/img716/2669/8vls.jpg

    http://imageshack.us/a/img443/448/mukw.jpg

    czekam na konstruktywną krytykę, co jeszcze według was można by poprawić?
  3. # 724
    Jeśli stopka się trzyma bez paska, to wywaliłbym pasek.
  4. # 725
    myślałem raczej nad wymianą na skórzany pasek, stopka siedzi mocno więc pasek plasticzano-rzepowy może pójść precz
  5. # 726
    Jeśli masz to takiego dostęp, to jak najbardziej.

    Jakbym miał się czepiać, to bym też zasugerował albo pomalowanie drewien szelakiem i zmiana lub przemalowanie chwytu pistoletowego (kolorami przypomina raczej np. polski niż rosyjski). Ale to w ramach czepialstwa, bo mi się wydaje, że wygląda ładnie.
    No i jakiś problem z kolorami niektórych metalowych części (mają jakby miedziany kolor) - może malowanko wszystkiego?
    •  
      Igur
    • 2013-08-18 *
    # 727
    Widzę,że też masz szparę miedzy pokrywą a podstawą szczerbinki/komorą zamkową(chyba,że to coś czarnego w tym miejscu). Niech zgadnę boyec nowy wypust?
    Te części miedziane/zardzewiałe to czy przypadkiem ich nie pokrywałeś jakimś kwasem a'la oksyda w płynie na zimno?
    Ogólnie ładnie, planujesz wybijać numery na komorze?
  6. # 728
    Malowanie odpada, nie mam narzędzi żeby zrobić to porządnie a psikanie sprejem jest po prostu brzydkie. Tak nakładałem warstwę takiego przemysłowego środka do zabezpieczenia stali. Zrobię to jeszcze raz i zobaczę jaki będzie efekt :)
    Tak to jest RK10S :)
    Numery nabiję jak znajdę kogoś w Krakowie kto może to zrobić w sensowny sposób. W planach mam wybebeszenie kompletne wnętrza tak żeby się dało wpiąć osty magazynek, wtedy też pewnie wsadzę chwyt z ostrzaka.

    Dzięki za wszystkie rady :)
  7. # 729
    Maza proszę bardzo :)

    http://imageshack.us/photo/my-images/198/jt8n.JPG/


    Uploaded with

    Uploaded with

    Uploaded with

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us" rel="external" onclick="externalLink(this)">ImageShack.us
  8. # 730
    Jakie piękne:) Za ile byś sprzedał tego WSS po środku?
  9. # 731
    Już ma właściciela :)
    •  
      Igur
    • 2013-08-19
    # 732
    Ładne, ciekawe jak będą się miały do kitajskich replik :D
    •  
      Maza
    • 2013-08-19
    # 733
    Więc tak MG, zgaduję :D
    VSS number łan - Twój pierwszy VSS.
    VSS numero duo - VSS prezentowany na SCDTV, ten robiony na zamówienie.
    VSS numer tri - To już chyba wszyscy wiedzą ;)

    Świetnie wyszedł, oksyda, drewienka, full sztil po prostu marzenie. Pewnie G&G i King (sr)Arms będą mogły się schować ze swoimi aluminiowymi (w przypadku G&G pewnie magnezowymi) korpusikami.

    Gratulacje.
  10. # 734
    Maza nadajesz się na Monka :D
    THX za Gratki.
  11. # 735
    Ten środkowy będzie można pomacać na Stalker Nysa, jak dobrze pójdzie ;)
  12. # 736
    Przepysznosci
  13. # 737
    gRuby nie wiem czy czytałeś co napisałem na drugim forum, ale wymienił bym na Twoim miejscu magazynki z metalowych na bakelitowe.
    •  
      Maza
    • 2013-08-22 *
    # 738
    /lh/photo/wU77EnC_y0VLycp6nJcyvtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=embedwebsite


    Mój AKMSU:
    -Baza to RK-12, co się dało wymienione na stal.
    -Drewna potraktowane szelakiem. W przyszłości może będą wymienione na drewna od Bułgarskiego AKS-74U ewentualnie RISy.
    -Magazynek od ostrego RPK-47, nie mam pojęcia jakiej produkcji, ma chyba pieczątkę Iżewska. Dostałem go praktycznie nowego, nieużywanego.
    -Chwyt śliwkowy zwężony ACM.
    -Żgut rocznik 2013.
    -Zawieszenie czarne SPOSN.
    -Zdemontowany jaskółczy ogon.

    Dojdzie jeszcze rura gazowa RIS i na to kolimator PK-A. Replika trochę stylizowana, ale głównie robiona pod strzelanki.
    Zastanawiam się gdzie tu zamocować latarkę surfire...

    W zapasie mam magazynek śliwkowy, pasek radziecki i normalny gwizdek.
    •  
      Igur
    • 2013-08-22
    # 739
    Prawie idealna kopia mojej suczy :D Inny magazynek(ja mam 5.45),zawieszenie oraz tłumik :D
    •  
      Maza
    • 2013-08-22
    # 740
    Zapomniałem wspomnieć, wkład w magazynku to 180tka CYMY. Bez problemu się przerobiło. Było o wiele mniej przerabiania niż w ELEMENTACH i innych.

    Igur z czego masz wkład w bananie?
    •  
      Igur
    • 2013-08-22 *
    # 741
    Wkład SRC tak jak w 30stkach , miałem wolny to zrobiłem.SRC mi działają prawie wybornie, nie łykają roketsów ale to już inna sprawa.
    Co to za zawieszenie/pas tam masz,RT3m?
    •  
      Maza
    • 2013-08-22 *
    # 742
    RP ;)
    Dokładnie taki:
    http://www.frontowiec.com/index.php?p2299,pas-nosny-rp-do-akm-swd-wspolczeny-dwupunktowy-czarny
    Może nie tak wielofunkcyjne i wygodne jak RT3. Ale dorównuje mu. "Sonnego" można odstawiać, jest bardzo wygodne przez szerokie paski i mega pancerne. Mi już służy przy drugiej replice.

    Magi cymy są bardzo przyjemne do przeróbek. Wystarczy tylko zjechać takie malutkie wzmocnienia na bokach i uciąć tylni zaczep. Reszta wchodzi bez problemu. W ogóle jak włożyłem wkład do skorupy ze sprężynką to co chwile mi wyskakiwał xD. Musiałem troszkę taśmą zadziałać.
  14. # 743
    Miałem RP i mam RT-3, więc się wypowiem :) Nie ma porównania, RT-3 bije na głowę RP głównie z powodu szybkiej zmiany 3.pkt na 1 pkt. Super pas, a RP to po prostu zwykły pas tylko szerszy.
    •  
      Igur
    • 2013-08-22
    # 744
    Też mam RT-3 tyle że na 105. Wczoraj w 105 puściły 2 nity od tak sobie http://img690.imageshack.us/img690/8849/c8dh.jpg
    nie wiem czy to było w ogóle przynitowane :D
    odsyłam na gwarancje, myślicie że wyklepią ?
  15. # 745
    To chyba nie od tego forum, ale myślę, że szkoda zachodu. Walnij poxipolu tak żeby nie było widać w razie "W", jak po jakimś czasie się odklei, daj śruby.
    •  
      Maza
    • 2013-08-23
    # 746
    W serwisie powinni Ci wymienić cały korpus. Wątpie, żeby nitowali ;)

    Napisz najlepiej do tego sklepu, że dostałeś uszkodzonego AK. Co jest prawdą, bo od tak te nity by nie puściły, były założone "na słowo honoru" i tyle.

    Pamiętam na wumagu, jak Own dostał RK-15 (czy jakoś tak, ten AIMS BOYIa), też egzemplarz, w którym były za słabo nity przyciśnięte. Odesłał.
  16. # 747
    Nie wal poxipolem/poxiliną bo to wypełniacze, z tym że poxipol zawiera dodatkowo klej.

    Od siebie polecałbym klej Technicoll epoxy metal. Tylko wersja z opisem "epoksydowy klej 300 kg". Wygląda to jak podwójna strzykawka. w jednej komorze jest biały utwardzacz a w drugim ciemno srebrny klej żywiczny. Dostępny w castoramie za ok 20zł.
    Sklejałem nim koledze pęknięte mocowanie prowadnicy kolby w M4 KWA. Trzyma już dobre kilka miesięcy. Na próbę skleiłem też 2 blaszki ok 1,2mm grubości aby je spróbować rozerwać, imadło kowalskie osadzone na betonie i szczypce nie dały rady, jedynie powyginałem blachę.

    Dla pewności od strony wewnętrznej, czyli tam gdzie stykają się elementy, przeszlifować papierem aby oczyścić z ewentualnej farby/rdzy. Papier o gradacji ok 600. Przetrzeć po tym najlepiej benzyną lakową, albo acetonem technicznym (nie tym do paznokci).
    Rozrobić dawkę kleju (trzeba się pomęczyć aby wyszły równe ilości z obu strzykawek) posmarować oba elementy klejem złożyć i najlepiej ścisnąć jakimiś klamrami, albo zaciskami. Zostawić elementy w ciepłym miejscu na co najmniej 12h. Po 24h można w sumie już bez obaw macać/rzucać/wbijać gwoździe. :)
    •  
      Igur
    • 2013-08-23
    # 748
    Replikę mam niecały miesiąc , to jest jakiś żart aby kupić uszkodzony sprzęt i samemu sobie naprawić. Rozumiem dokręcić szynę czy odblokować pin do tłumika. Jeśli nie przyjmą reklamacji to Posłucham się waszych rad :D
    Moje (i nie tylko) doświadczenie jest potwierdzeniem,iż BOYI traci na jakości i nie polecam nowych wypustów.
    Dzięki za odpowiedź, POZDRAWIAM!
  17. # 749
    Panowie. Mam kilka pytan odnosnie malowania szelakiem. Na ostatniej strzelance przyczepilem izolka latarke do drewienek suczki i tasma odeszla z bejca. Trzeba pomalowac. Pytanie jak rowno usunac stara bejce? Nitro, papier wodny? No i jaki odcoen szelaku jest dla ak najpiekniejszy:-)
    •  
      Igur
    • 2013-08-28
    # 750
    Może wymocz w denaturacie, powinno się rozpuścić. Ja lakier chiński usuwałem papierem ściernym.