Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

Подобные

Podobne

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      Maza
    • 2014-02-08 *
    # 961
    Terenowy, masz może na sprzedaż stockowy tłumik od Yunkera? BARDZO wdzięcny bym był. Ewentualnie wymiary tego tłumika. BTW, widzę bulbulatory na kolanku gazowym i poprawioną muszke ;) Piękny awtamat.
  1. Moje są, tak jak w oryginale, ze stali 45 i tańsze niż te hiszpańskie.
    po lewej starta oksyda po prawej satynowo szary - nie wiem co to za proces został zastosowany.

Załączniki:

• tlumiki.jpg
  2. # 963
    Pomyliłeś się w tym elemencie:

http://postimg.org/image/qi6c14lux/

http://postimg.org/image/tqate684p/
  3. # 964
    1.To nie ja robiłem, a to przejście ala "tłumik dla PKM" mi się podoba.
    2. Wolałem mieć poprawnie wykonany przód niz tył. Te "hiszpańskie" (sprowadzane z Ukrainy) mają za małe otwory z przodu + brak stopni i wygladają bardziej zabawnie niż groźnie
  4. # 965
    Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak to coś:
    http://www.taiwangun.com/en/side-mount-plate-for-ak-series-cm
    jest montowane do repliki? Ze zdjęć nie wygląda mi na takie samo jak VFC, gdzie był gwint na bocznych otworach montażu.
  5. # 966
    @kazik - mi to wygląda na śrubka-w-śrubkę.
  6. # 967
    Czyli coś takiego?
    http://niecodzienni.pl/userdata/gfx/%C5%9Bruby_Exo-Axle-Set-1szt-7zl_979af531213c362c.jpg
    Bo jeśli tak, to wg mnie lekka lipa.
  7. # 968
    Kiedyś to było wkręcane w korpus. W korpusie był gwint.
    •  
      Maza
    • 2014-02-09
    # 969
    W Boyi (w trzech korpusach jakie miałem) jaskółka miała gwint, a śrubki wkręcało się od środka.
  8. # 970
    Dzięki. W takim razie będę szukał płytki Boya z drugiej ręki (bo nie widziałem tego w sprzedaży solo)
  9. # 971
    Jeśli szukasz samej płytki to gdzieś zchomikowaną mam stalową z suki Potfora, niestety bez śrubek. Ale możliwe, że w "kastoramie" takie są.

Edyta: dopiero teraz zauważyłem ogłoszenie. Jak znajdę, wyśle fotki.
  10. # 972
    Whałem się, ale lufe obciąłem...

Załączniki:

• sucz2.jpg
    • sucz.jpg
    •  
      Maza
    • 2014-02-09
    # 973
    Zatkało mnie. Nawet nie wiem od czego zacząć. Świetny automat.
    •  
      cyp
    • 2014-02-09
    # 974
    Genialny! Spiszesz co tam siedzi?
    •  
      Igur
    • 2014-02-09 *
    # 975
    Ohh ten magazynek i zenitkowe gadżety <3 Ostry, ile dałeś?
    Jestem chętny na takiego maga, jest możliwość sprowadzenia?
  11. # 976
    Wszystko Zenit?
  12. # 977
    Autor cytatu: ЧебурашкаWhałem się, ale lufe obciąłem...

Ideał
  13. # 978
    Przepiękny, chociaż bez pomalowanej nakładki wyglądał jeszcze lepiej ;)
  14. Tłumik i chwyt dorobiony. Reszta Zenit. Magazynki są piekielnie drogie bo z USA. Zastanawiam sie czy nie dać go do zeskanowania, żeby wydrukować. Chwyt to odpad produkcyjny który dostałem w zamian za wypożycznie oryginalnego Zenita, który poszedł w świat.
  15. # 980
    Autor cytatu: ЧебурашкаMagazynki są piekielnie drogie bo z USA. Zastanawiam sie czy nie dać go do zeskanowania, żeby wydrukować.

W sensie wydrukować w 3D? Może być kiepsko z jakością plastiku ( z tego co słyszałem).
  16. W 3d
    Plastki sa tak różne, że głowa boli od rodzajów. Nawet marmur jakiś sproszkowany spiekają. Kwestia wyboru no i grubości ścianek.
    •  
      Igur
    • 2014-02-09
    # 982
    Chwyt pistoletowy mam chyba tej samej produkcji co Ty, uważaj na ten plastyk/żywicę, jest strasznie cienki i kruchy.
  17. # 983
    @Чебурашка - zazdraszczam kolby.
  18. # 984
    Łociekurna.... prokrasnyj!

Kazik u mnie wala się chyba ze 3 sztuki szyn.
  19. # 985
    Autor cytatu: IgurChwyt pistoletowy mam chyba tej samej produkcji co Ty, uważaj na ten plastyk/żywicę, jest strasznie cienki i kruchy.

A to nie właśnie Czeburaszka je robi? :)
  20. Ja jestem źrodłem wzorów.
  21. # 987
    MG - dzięki, ale dogadałem się już z Igurem :)
  22. Autor cytatu: IgurChwyt pistoletowy mam chyba tej samej produkcji co Ty, uważaj na ten plastyk/żywicę, jest strasznie cienki i kruchy.

Ja tam w swój waliłem młotkiem i nic nie pękło - oczywiście jak silnik jest w środku.

Igur krocz droga samuraja (ze zdjęcia) - długa droga przed tobą, ale początek masz :-)

Załączniki:

• zenit_rk-3grip_001.jpg
    •  
      cyp
    • 2014-02-11
    # 989
    Mam ochotę sprzedać mojego WSSa tylko po to, żeby mnie było stać na takiego AK. Szacun.
  23. # 990
    Autor cytatu: cypMam ochotę sprzedać mojego WSSa tylko po to, żeby mnie było stać na takiego AK. Szacun.
    To byś musiał sprzedać swojego WSSa za sporą sumkę :P