• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    • cyp
    • 2014-02-09
    # 961
    Genialny! Spiszesz co tam siedzi?
    •  
      Igur
    • 2014-02-09 *
    # 962
    Ohh ten magazynek i zenitkowe gadżety <3 Ostry, ile dałeś?
    Jestem chętny na takiego maga, jest możliwość sprowadzenia?
  1. # 963
    Wszystko Zenit?
  2. # 964
    Autor cytatu: ЧебурашкаWhałem się, ale lufe obciąłem...


    Ideał
  3. # 965
    Przepiękny, chociaż bez pomalowanej nakładki wyglądał jeszcze lepiej ;)
  4. Tłumik i chwyt dorobiony. Reszta Zenit. Magazynki są piekielnie drogie bo z USA. Zastanawiam sie czy nie dać go do zeskanowania, żeby wydrukować. Chwyt to odpad produkcyjny który dostałem w zamian za wypożycznie oryginalnego Zenita, który poszedł w świat.
  5. # 967
    Autor cytatu: ЧебурашкаMagazynki są piekielnie drogie bo z USA. Zastanawiam sie czy nie dać go do zeskanowania, żeby wydrukować.


    W sensie wydrukować w 3D? Może być kiepsko z jakością plastiku ( z tego co słyszałem).
  6. W 3d
    Plastki sa tak różne, że głowa boli od rodzajów. Nawet marmur jakiś sproszkowany spiekają. Kwestia wyboru no i grubości ścianek.
    •  
      Igur
    • 2014-02-09
    # 969
    Chwyt pistoletowy mam chyba tej samej produkcji co Ty, uważaj na ten plastyk/żywicę, jest strasznie cienki i kruchy.
  7. # 970
    @Чебурашка - zazdraszczam kolby.
  8. # 971
    Łociekurna.... prokrasnyj!

    Kazik u mnie wala się chyba ze 3 sztuki szyn.
  9. # 972
    Autor cytatu: IgurChwyt pistoletowy mam chyba tej samej produkcji co Ty, uważaj na ten plastyk/żywicę, jest strasznie cienki i kruchy.


    A to nie właśnie Czeburaszka je robi? :)
  10. Ja jestem źrodłem wzorów.
  11. # 974
    MG - dzięki, ale dogadałem się już z Igurem :)
  12. Autor cytatu: IgurChwyt pistoletowy mam chyba tej samej produkcji co Ty, uważaj na ten plastyk/żywicę, jest strasznie cienki i kruchy.

    Ja tam w swój waliłem młotkiem i nic nie pękło - oczywiście jak silnik jest w środku.

    Igur krocz droga samuraja (ze zdjęcia) - długa droga przed tobą, ale początek masz :-)

    Załączniki:

    • zenit_rk-3grip_001.jpg
    • cyp
    • 2014-02-11
    # 976
    Mam ochotę sprzedać mojego WSSa tylko po to, żeby mnie było stać na takiego AK. Szacun.
  13. # 977
    Autor cytatu: cypMam ochotę sprzedać mojego WSSa tylko po to, żeby mnie było stać na takiego AK. Szacun.
    To byś musiał sprzedać swojego WSSa za sporą sumkę :P
  14. # 978
    W sumie parę tysiączków japończyk musiał wyydać. Ale na biednego nie trafiło.
    Ja za tłumik dałem 100 on najmniej 400
  15. # 979
    A magazynki dalej plastikowe ;)
    •  
      Igur
    • 2014-02-11
    # 980
    Чебурашкa - Czy ja wiem, rok lub dwa i będę miał podobnego :D
    •  
      Maza
    • 2014-02-11
    # 981
    Wszystko jest do dostania i zrobienia, wystarczy trochę czasu ;)
    Ja swoją emkę będę robił w drugą stronę. Za rok prawdopodobnie będę kupował Junkera-3 i spbóbuje założyć z niego jak najwięcej części na replikę. Czyli będę robił najzwyklejszego, prostego AK-74M ze wszystkimi (nie)zbędnymi detalami.
  16. # 982
    Mam pytanko dotyczące kompatybilności body z CYMY np cm031 z body repliki rk-06 firmy dBoys. Czy po wymianie body uda mi się połączyć je z frontem i czy gearbox będzie pasował?
    •  
      Maza
    • 2014-02-12
    # 983
    GB będzie pasił, ale front za czorta.
  17. # 984
    paczemu?
  18. # 985
    bo cyme masz na śrubkach element podstawy szczerbinki i lufy (które są jednym elementem) a w boyu masz jak w oryginale kołkowane i nitowane
  19. # 986
    A gdzie są te śrubki? możesz jakieś foto pokazać?
  20. # 987
    W CM031 są praktycznie wszędzie ;) Chociażby na spodzie korpusu.
    •  
      Igur
    • 2014-02-12
    # 988
    Cymki 30stki są oparte o system TM, a boyi jest kopią VFC.

    http://www.youtube.com/watch?v=NCS2fDadXk4 CYMA
    http://www.youtube.com/watch?v=ovb_2sljs3Q BOYI
  21. # 989
    Model z którego chcę przełożyć to cm40 czy w górę, a podobno powyżej 40 są już kołkowane, a nie na śrubki.
    •  
      Maza
    • 2014-02-13
    # 990
    Pisałeś o CM.031. Z CM.040 to ja przekładałem i nie było problemu.