• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,
    Wraz z 2 kolegami szukamy jakiejś ekipy ASG, która przygarnie nas w zamian za wódke i browary. Wiekowo oscylujemy wokół 30, 2 osoby mają doświadczenie w asg, ja w paintballu ale raczej sportowym niż pseudomilitarnym. Nie jest nam obca również idea rekonstrukcji, nieraz cięższych okresów niż te oddalone o pare lat. Wszyscy jesteśmy z Warszawy. Mamy dość dużo chęci na reko jednostek federacji oraz umiarkowanie środków;). Część z nas już ma częściowo kompletne wyposażenie i sprzęt. Od razu nadmienie, że nie jesteśmy zainteresowani przesadną rekonstrukcją stosunków międzyludzkich w jednostkach, tzn. nie pasuje nam, żeby założyciel i samozwańczy dowódca ekipy musztrował nas od rana do wieczora i darł na nas jape po nibyrusku. Jesteśmy dyspozycyjni czasowo, dysponujemy własnymi środkami transportu oraz lokum, lubimy podróże i jesteśmy BARDZO atrakcyjni

    pozdro
  2. # 2
    Co prawda forum nie ma wiele wspólnego z airsoftem (za co pewnie zaraz zbierzesz cięgi od Kazika :) ), ale odezwij się do mnie na maila kowalczyk.kam(at)gmail.com
  3. # 3
    Jeśli chodzi o Warszawę, to akurat Kamil poruszył temat ruskich teamów na WW:
    http://www.weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=66&t=4683&start=0

    A cęgów nie będzie ;-)
  4. # 4
    kurcze ja tez oscyluje kolo 30 i czuje sie atrakcyjny ale jestem ze slaska - Kamil co ty na to ;)

    Powodzenia chlopaki!!!
  5. # 5
    zapowiada się wspaniała męska przygoda! Kamil, napisałem ale nie odpisaleś... Dostęp do tej skrzynki będe miał dopiero w pon
  6. # 6
    Masz odpowiedź na tym drugim adresie co podałeś.

    @Karol - Dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce :D