• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Sowa
    • 2011-03-21
    # 1
    Witam wszystkich

    Mam nadzieję, że piszę we właściwej kategorii za pomyłkę z góry przepraszam. Zgodnie z tym co jest w temacie poszukuję aktywnej grupy ASG ew.Reko we współczesnych rosyjskich klimatach z Warszawy. Co do mojej osoby wiek w zasadzie już 30 latek, całkowicie zielony (dopiero zakupiłem replikę i część sprzętu i umundurowania), ale pełen chęci (pracuję nad kondychą :P ).
    Próbowałem się rozejrzeć na stronach podanych w tym temacie niestety widzę, że większość jest nieaktywna albo się rozpadła. Ponieważ na tym forum występuje bardzo duże skupienie rusofili na piksel kwadratowy jest spora szansa że uda się coś znaleźć. Będę wdzięczny za wszystkie namiary.

    pozdrawiam
    Radek
  1. # 2
    Jedyne mazowieckie ekipy we wschodnich klimatach jakie przychodzą mi na myśl to Czarny Kot i Śnieżny Bars.
  2. # 3
    Z czego żadna nie jest rosyjska. Witam kolejnego rosyjskiego bezteamowca w W-wie. Ja już od dłuższego czasu próbuję coś sklecić, ale ciężko to idzie, głównie z braku ludzi.
  3. # 4
    Kamil - ten styl jest niemedialny po prostu.
    U siebie mam to samo, do tej pory jednak myślałem, że to z racji wielkości miasta.
  4. # 5
    Ludzi przeraża też to, że tego sprzętu nie kupuje się normalnie w sklepie (chociaż od kiedy jest Frontowiec z większością towarów już jest całkiem nieźle), tudzież ceny wydają się zbyt wysokie.
    •  
      Sowa
    • 2011-03-21
    # 6
    Ehh to szkoda bo liczyłem, że jednak coś się znajdzie. Z Czarnym Kotem będę się niedługo próbował na jakąś strzelankę umówić jak tylko reszta gratów dojedzie i będę miał się w co ubrać.
    W razie gdybyś Kamil planował bardziej aktywnie podejść do kwestii organizacji jakiegoś teamu to chętnie się podłącze. Dwie osoby to zawsze więcej niż jedna, a od czegoś trzeba zacząć ;)
    Co do cen to nie są takie straszne, poza niemieckim sprzęt kontraktowy innych państw też za tani nie jest. Z resztą Frontowiec, Allegro i miejsca w sieci takie jak rus.mil czy red alliance pozwalają się spokojnie zaopatrzyć w różne rzeczy w całkiem przystępnych cenach.
  5. # 7
    My zaczęliśmy od trzech osób- warto zacząć, bo ludzie już później wiedzą gdzie i kogo szukać.

    Pozdrawiam
  6. # 8
    Miałem jeszcze kontakt z jedną osobą (która nota bene też tutaj szukała teamu w W-wie), ale się urwał. Myślę, że gdybym się do niego odezwał, to mógłby być chętny.

    @Sowa - odezwij się do mnie via mail, może coś ugadamy.
  7. # 9
    tak na marginesie też chętnie przyłączył bym się do jakiejś ekipy reko/ASG najlepiej WDW mniej więcej współczesnego ( II czeczenia) jestem z bielska i jest nas 2 sztuki :)
    •  
      Sowa
    • 2011-03-22 *
    # 10
    A może by tak coś jeszcze bardziej współczesnego np. Osetia? Z WDW brały tam udział jednostki 76 gwardyjskiej dywizji powietrzno-desantowej (Psków), 7 gwardyjskiej dywizji powietrzno-desantowej(Noworosyjsk) i 45 wydzielonego regimentu zwiadu WDW, a przynajmniej te widziałem na zdjęciach, więc wybór jest spory i warto pomyśleć :)
    •  
      GRD
    • 2011-03-22
    # 11
    Zawsze uczono mnie na lekcji j.rosyjskiego że rosyjska litera "В" to odpowiednik naszej litery "W" a nie "V". Ale ja się chyba nie znam ...

    A co do Czarnego Kota. U nas dominują, mimo tego że jesteśmy team-em Białoruskim, mundury FR (i inne takie jak np. Flektarn). Reko w Czarnym Kocie? Tylko jeśli ktoś chce, ma czas i takie tam.
    •  
      Sowa
    • 2011-03-22 *
    # 12
    Zgadza się błąd usunięty. Korzystałem po prostu z anglojęzycznego źródła i wyszedł mały klops :P
    •  
      GRD
    • 2011-03-22
    # 13
    A "Novorossiysk"? ;)
    •  
      Sowa
    • 2011-03-22
    # 14
    Hehe byłeś szybszy niż moja edycja
  8. # 15
    Autor cytatu: SowaA może by tak coś jeszcze bardziej współczesnego np. Osetia? Z WDW brały tam udział jednostki 76 gwardyjskiej dywizji powietrzno-desantowej (Psków), 7 gwardyjskiej dywizji powietrzno-desantowej(Noworosyjsk) i 45 wydzielonego regimentu zwiadu WDW, a przynajmniej te widziałem na zdjęciach, więc wybór jest spory i warto pomyśleć :)

    Kiedyś padła propozycja stylizacji na Wostok, co też bardzo mi się podobało :)
    •  
      Sowa
    • 2011-05-11
    # 16
    Ok więc podsumowując na razie jest nas dwóch i chętnie widzielibyśmy innych ludzi chętnych wspólnej zabawy przy stylizacji na współczesne WDW z Warszawy i okolic. Żeby nie zaśmiecać za specjalnie wątku w przypadku pytań proszę na maila :)