Niezalogowany (Zaloguj się)
 • Kategorie

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1. # 1
  Centrum Szkolenia Bojowego «ZVEZDA» jest firmą specjalizującą się w usługach organizacji szkoleń i imprez o charakterze militarnym. Dzięki wieloletniej współpracy z rozmaitymi organizacjami o podobnym profilu oraz służbami mundurowymi z kraju i zagranicy posiadamy w ofercie szeroki wachlarz usług jakie możemy zaproponować pasjonatom militarystyki, sportów ekstremalnych, pracownikom ochrony jak i służb mundurowych.

  Strzelectwo sportowe/bojowe:

  Na zamówienie w każdym miejscu kraju (w którym znajduje się atestowana strzelnica) jesteśmy w stanie zorganizować strzelanie rekreacyjne lub szkolenie strzeleckie z rozmaitych rodzajów broni palnej.

  Z broni ZSRR/Rosji w ofercie mamy:
  - 7,62mm pistolet Tokarew TT-33
  - 9mm pistolet Makarow PM
  - 7,62mm pistolet maszynowy PPSz 41
  - 7,62mm pistolet maszynowy PPS 43
  - 7,62mm karabin szturmowy AK-47(AKGN) i AKMS
  - 7,62mm karabin Mosin 1891/30
  - 7,62mm karabin samopowtarzalny SWT-40
  - 7,62mm karabin wyborowy SWD
  - 7,62mm ręczny karabin maszynowy DP-27
  - 7,62mm ręczny karabin maszynowy RPK
  - 7,62mm ręczny karabin maszynowy RPD
  - 7,62mm karabin maszynowy Maxim 1910
  - 7,62mm karabin maszynowy PKM

  Poza tymi mamy w ofercie również broń z innych krajów jak Niemcy, USA, Wlk.Brytania.

  Rekonstrukcja historyczna i pokazy militarne

  Możemy dostarczyć sprzęt lub pomagać w organizacji pokazów militarnych lub wydarzeń rekonstrukcji historycznej. Pokazy możemy również zorganizować na terenie prywatnym w ramach integracji pracowników, specjalnych okazji jak urodziny, jubileusze itd. Zapewniamy oprawę w broń, ślepą amunicję i materiały pirotechniczne pozoracji pola walki.

  Szkolenia ogólnowojskowe i specjalistyczne

  Dla członków naszej własnej grupy paramilitarnej Отряд спецназ «Звезда» organizujemy kompleksowe szkolenia ogólnowojskowe i specjalistyczne przy współpracy z instruktorami wojskowymi i ośrodkami szkoleniowymi z kraju i zagranicy.

  W ramach oferty posiadamy następujące szkolenia:

  - Szkolenie ogólnowojskowe (musztra, topografia, taktyka, podstawowa logistyka i inżynieria wojskowa, szkolenie medyczne, szkolenie ogniowe, walka wręcz)
  - Szkolenie AT (szkolenie dla grup szturmowych AT, zasady walki w terenie zabudowanym, dynamiczny szturm pomieszczenia, wykorzystanie materiałów pirotechnicznych w walce w mieście)
  - Podstawowe szkolenie spadochronowe (uzyskanie certyfikatu medycyny lotniczej 3 kategorii [wymagane do skoków], szkolenie teoretyczne i egzamin, szkolenie praktyczne i egzamin, 1-3 skoków z liną desantową)
  - Szkolenie strzeleckie (w zależności od rodzaju/rodzajów broni z jakimi chcemy się kompleksowo zapoznać)
  - Walka wręcz (szkolenia z Rukapasznego Boja, SAMBO, Systemy Kadocznikowa)

  Szkolenia mogą być łączone w pakiety według wymogów klienta.

  Zawody wojskowe

  Dzięki bardzo dobrym kontaktom ze służbami mundurowymi o innymi organizacjami paramialitarnymi z kraju i zagranicy, nasza firma może umożliwić udział w wielu doskonałych zawodach wojskowych. Wyjazdy te są świetną okazją do przetestowania swoich umiejętności konkurując w międzynarodowym gronie. Większość takich imprez jest organizowana przez jednostki wojskowe, policji i służb bezpieczeństwa dlatego też niezapomniane wrażenia są gwarantowane. Wyjazdy zagraniczne pozwalają również zapoznać się z rodzajami broni i procedurami używanymi za granicą.

  Zachęcamy do współpracy grupy paramilitarne, firmy i osoby prywatne. Wszelkie zapytania ofertowe i pytania można kierować na adres e-mail: biuro@zvezda.com.pl

  Z żołnierskim pozdrowieniem,
  Bartosz Norman

  http://www.zvezda.com.pl/style/vityaz.png
  Centrum Szkolenia Bojowego «ZVEZDA»