• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Na serwisie Youtube pojawił się jakiś czas temu filmik promujący AKS-74U (a raczej AKS-74UN) produkcji SRC. Wg informacji znalezionych w sieci wynika, że jest to kopia AKS-74UN produkcji VFC. link do filmiku: klik
  2. # 2
    Muzyka zabija:). Swoją drogą czy to Real Steel jak VFC?
  3. # 3
    Trudno powiedzieć - na razie nie znalazłem żadnego info na ten temat.
  4. # 4
    Podoba mi się jak gościu walczy z baterią :) podobają mi się też 4 kable wystające z baterii (a nie dwa jak to zwykle bywa)
  5. # 5
    to jest bateria Li-Po, dlatego tak dziwnie wygląda (ponoć)
  6. # 6
    Potwór, czepiasz się, wszyscy wiemy że VFC a SRC to jak Maserati i Daewoo:)
  7. # 7
    Bateria Li-Po? Litewsko-Polska? :) Do baterii nic nie mam, może być nawet Pu-Pu, co mnie ona... niestety z tego filmiku nic nie wynika (gówno widać).
  8. # 8
    A jak wiadomo ślepy gówno widzi :).
  9. # 9
    podobają mi się też 4 kable wystające z baterii (a nie dwa jak to zwykle bywa)
    Stąd moje tłumaczenie na temat Lipo (litowo-polimerowe). Co nie zmienia oczywiście faktu, że skopali umieszczenie kabli (inaczej niż w VFC), przez co gość tak długo gmera i tą baterię wkłada. (pozwoliłem sobie zrobić porządek w temacie - potfur)
  10. # 10
    Ciekawe jak z ceną w PL będzie..
  11. # 11
    Już chyba wolałbym żeby to Cyma była (choć i tak wsio jedno, ja bym tego nie kupił), bo SRC to jeszcze nic dobrego nie zrobiło.