• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam wszystkich,
    Dostałem ostatnio na maila zaproszenie na tegoroczny Combat Alert.

    Więcej info: http://combatalert.com/onas.php
  2. # 2
    Planuję wybrać się za rok. Muszę ogarnąć i zrusyfikować kilku ludzi :)
  3. # 3
    Baju. Mam pytanie. Jedziesz sam, czy z jakąś ekipą? Za rok na 80% będę się wybierał.
  4. # 4
    ja niestety po Stonie Koalicji zachodu ale to zaszłość z poprzedniej edycji :-) impreza fajna polecam
  5. # 5
    Miejsce mam pewne więc teraz mało co mnie może zatrzymać. Jest jakaś szansa na sklecenie stricte rus-milowej drużyny ?
  6. # 6
    To wychodziłoby,że na przyszły rok mamy możliwe 4 osoby ;)
  7. # 7
    W przyszłym roku ja tez na pewno sie pojawie
  8. # 8
    Autor cytatu: baju123"Plutonu zabezpieczenia sztabu"


    Uuuu, podejrzewam kiszenie się w sztabie przez całą imprezę...
  9. # 9
    Autor cytatu: Kamil[quote]Autor cytatu: baju123"Plutonu zabezpieczenia sztabu"


    Uuuu, podejrzewam kiszenie się w sztabie przez całą imprezę...[/quote]

    Nie zartuj...jeśli tak będzie to ja nie jadę,albo jebne samowolke:))
  10. # 10
    No wiesz, nazwa mówi sama za siebie. Na ostatnim Tomaszowie na którym byłem (chyba 2010) też były takie oddziały do pilnowania sztabu i przez całą imprezę opierdzielali kiełbarę na grillu, bo nic innego nie było do roboty ;)
  11. # 11
    Kamil - ale my w takim oddziale nie byliśmy i robiliśmy tradycyjny efektywny młyn :D Szczególnie w 2009 kiedy głos mi ukradli :D
  12. # 12
    To był 2009? O rany, czas szybko leci ;) No my szaleliśmy, ale niektórzy za dużo zabawy nie mieli ;)
  13. # 13
    Ano zapiernicza jak malutki samochodzik.
    W 2011 nie byłem, w 2010 dowodziłem, w 2009 dowodził Sergiej :)
  14. # 14
    Pluton zabezpieczenia sztabu nie jest przypadkiem zamienikiem od "saperka, drelich i metry okopów" ?
  15. # 15
    Autor cytatu: sliver64Pluton zabezpieczenia sztabu nie jest przypadkiem zamienikiem od "saperka, drelich i metry okopów" ?


    Urwa,pier....!:))
    Nie jadę!:)
  16. # 16
    Zawsze można zrobić AWOL i "wycieczkę" za linię frontu...
  17. # 17
    Autor cytatu: sliver64Zawsze można zrobić AWOL i "wycieczkę" za linię frontu...


    To grozi sądem wojennym i rozwalka:)
    Ale gorszy jest forumowy lincz za nie wykonanie rozkazów:)
  18. # 18
    BRT w liczbie co najmiej 3 osób pojawi się po stronie wschodniej. Być może jeszce kilku abnegatów dołączy, ale oni to już w ogóle żadnych rozkazów nie wykonują ;)
  19. # 19
    czy mozna tam byc renegatem dla wszystkich stron?:))
    w tej sytuacji rozwazam zostanie nawet szpiegiem obcego mocarstwa:))

    lub granie na dwa fronty :))
  20. # 20
    Nie martw się tym przydziałem postaramy się żebyście mieli wiele pracy :-p.
  21. # 21
    Ja też jadę, ale będę po stronie Koalicji Zachodu. Dlaczego? Dlatego, że widziałem jak wygląda gra po drugiej stronie. Ja i moi kumple mieliśmy dużo szczęścia, że dojechaliśmy już po rozpoczęciu gry i nie mieliśmy przydziału do żadnej kompanii, więc traktowali nas jako rezerwę, którą rzuca się tam, gdzie coś się dzieje. Raz miałem 5h czekania w sztabie głównym i dziękuję za taką nudę, wolę być po stronie, która musi się starać, żeby wygrać.

    W tym roku jadę jako snajper.
  22. # 22
    To my chyba tez się spóźnimy w tej sytuacji...:))
  23. # 23
    A może tak trochę konsekwencji i odpowiedzialności? Wybieracie się na imprezę, która w jakimś stopniu symuluje działania militarne, z pełnym łańcuchem dowodzenia i z założenia zamierzacie nie wypełniać rozkazów.... Może jednak powinniście wybrać sobotnie lub niedzielne strzelanki, ze scenariuszem "wy tu, a my tam i napierdalamy". Na miejscu organizatora tak dużej imprezy wprowadziłbym jeszcze sąd polowy i rozstrzelał was za nie wykonanie rozkazu czy dezercję, a potem odesłał na trwałego respa :)))
  24. # 24
    :))
    Trochę żartu nie zaszkodzi,i oczywiście ze rozkazy się wykona,lecz jeśli org dba o to by się wszyscy bawili dobrze,a tu głosy czytam o 5 godzinnym liczeniu zajęcy i saren,to rożne myśli chodzą po łbie ..

    Liczę na dobra zabawę,nie na "kapitana Bombę",stać mnie czasowo bardzo rzadko na jakikolwiek wypad kilkudniowy,nawet calodzienny,więc nie chciałbym się rozczarowac widząc jak inni działają i realizacje jakiekolwiek robią,a my w sztabie grochowa z kiełbasa wdupczamy lornetujac widok po horyzont,mam nadzieje,ze sztab będzie tak istotny,newralgiczny,iż chwili wytchnienia mieć nie będziemy:))
  25. # 25
    Mamy zamiar stworzyć w przyszłym roku jakiś jeden team?
  26. # 26
    5h to jeszcze nic. Niektóre osoby po naszej stronie przez całą grę nie wystrzeliły ani jednej kulki. Ba, nawet nie widziały przeciwnika. Ja wiem, że dla milsimowców to normalka, ale ja do milsimów mam podejście takie jak chłopaki ze ś.p. Zaporożca i jak jadę na zlot asg, to jednak mam nadzieję na trochę strzelania.
    W tym roku, żeby mieć trochę niezależności i możliwości wychodzenia z bazy, jadę jako snajper.
  27. # 27
    Ja bym się chętnie pod zwiad podpiął ale brak mi "expa" w tym kierunku, prosty poganiacz z kałaszem, ot co