• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, gdyż to mój pierwszy post na forum. Od jakiegoś czasu szukam hełmów K6-3... Ostatnio na frontowcu był, ale ktoś go śmiał wykupić. RedZone coś nie bardzo funkcjonuje, więc już nie biorę tego sklepu pod uwagę, a na Frontowcu Bóg jeden wie kiedy się pojawią nowe hełmy. Ostatnio zamówiłem ten hełm http://rangershop.pl/product-pol-1147966738-Kask-BW-na-motor-oliv-demobil.html z myślą że w ASG zastąpi K6-3... PORAŻKA. Zmarnowałem 137 zł. Zastanawiam się teraz czy w wakacje nie zamówić sobie: http://ru.tacgear.ru/kopiikasokHelmetsperplicas/K6-3 Będzie trudno, bo z paczkami zza wschodniej granicy różne rzeczy mogą się dziać. Ktoś tu zamawiał? I tak przy okazji... Gdzie w tym kraju można kupić rosyjskie hełmy? Tak jak pisałem wyżej Frontowiec jest już ogołocony... Pozdrawiam.
    •  
      ADi
    • 2012-03-24
    # 2
    Zagadaj z Sergeiem. :) Jego temat znajdziesz w komisie. ;)
  2. # 3
    Znalazłem go. Kurcze nie wiem jeszcze jak tu się PW pisze, ale jakoś do tego dojdę. Wielkie dzięki za odpowiedź! :) Pozdrawiam.
  3. # 4
    Tu nie ma PW, pisz do niego na maila - nie ukrywa jakoś specjalnie danych kontaktowych.
  4. # 5
    Temat o tacgear: http://rusmil.net/forum/discussion/2644/1/repliki-wspolczesnych-helmow-rosyjskich-tacgearru-helmetreplicasnet/
    Ostatnio mieli problemy z celnikami i musieli załatwiać jakieś sprawy papierkowe, z tego powodu ostatnie ich dostawy były opóźnione.

    Poza tacgear/helmetreplicas jest jeszcze www.fss-shop.tk, ale nie wiem, czy oni sprzedają coś innego niż wspomniane wcześniej sklepy, czy też prowadzą własną produkcję.

    PS. Wypadałoby jakoś sensowniej nazywać temat.
  5. # 6
    Sergiei mi załatwił,polecam sprzedawcę,git majonez wszystko
    A kopie u Owcy poniżej,tez majonez

    http://www.frontowiec.com/index.php?p2200,helm-k6-3-z-przylbica-replika
  6. # 7
    Sergiei mi załatwił,polecam sprzedawcę,git majonez wszystko
    A kopie u Owcy poniżej,tez majonez
    Wiem poczytałem o nim tutaj na forum. :) Z frontowcem jest ten problem że nie wiadomo kiedy znów będą mieli coś na składzie. A jak będą mieli to w przeciągu tygodnia ktoś wykupi. A czy mógł byś podać kwotę jaką trzeba dysponować aby Sergei mógł sprowadzić hełm?

    Temat o tacgear: http://rusmil.net/forum/discussion/2644/1/repliki-wspolczesnych-helmow-rosyjskich-tacgearru-helmetreplicasnet/
    Ostatnio mieli problemy z celnikami i musieli załatwiać jakieś sprawy papierkowe, z tego powodu ostatnie ich dostawy były opóźnione.
    Opcją awaryjną dla mnie będzie właśnie tacgear.
  7. # 8
    Wszystko zależy w jakim stanie chcesz hełm, ale stawiałbym na 1700+. Zobacz jeszcze na http://www.fss-shop.tk/ w dziale realsteel maja obecnie dwa K6-3 na sprzedaż.
  8. # 9
    Za 1000 zł kompletnego ostrego egzemplarza k6- "3" na pewno nie dostaniesz. Nawet u Sergeia.
    EDIT: I nie sugeruj się ceną jaką zapłacił Water, bo o ile pamiętam Sergei załatwiał mu nówkę, no i nie wiem czy Water nie ma jakiejś zniżki dla stałego klienta;)
  9. # 10
    Wszystko zależy w jakim stanie chcesz hełm, ale stawiałbym na 1700+. Zobacz jeszcze na http://www.fss-shop.tk/ w dziale realsteel maja obecnie dwa K6-3 na sprzedaż.
    Fakt 600 USD to będzie ponad 1800zł na dzisiejszy kurs dolara. Ale z tego co widziałem są jeszcze "repliki" (przykład z Frontowca). W jakim stanie chce hełm? Zdatny do użytku, nie pęknięta szybka itd. Rysy jakoś z pomocą farby i pędzla przeboleje. Zdaję sobie sprawę że to droga inwestycja... Ale cóż...
  10. # 11
    Autor cytatu: samekZa 1000 zł kompletnego ostrego egzemplarza k6- "3" na pewno nie dostaniesz. Nawet u Sergeia.
    EDIT: I nie sugeruj się ceną jaką zapłacił Water, bo o ile pamiętam Sergei załatwiał mu nówkę, no i nie wiem czy Water nie ma jakiejś zniżki dla stałego klienta;)


    Więc tak..:))
    Ile zapłaciłem Seriejowi?...
    Nie pamietam:)),ale jak napiszesz do niego to moze on pamięta...
    Zniżkę czy mam?
    Tez nie pamietam,ale pewnie Sergiej pamięta..
    Natomiast jedno masz tam pewne,podobnie jak u Konrada z Frontu,
    Mozesz zamówić,w razie czego,według indywidualnych ustaleń ,zaliczka ewentualna ci nie przypadnie jak u innych;)), i prędzej czy pózniej dostajesz co chcesz
    Faktycznie otrzymałem wiecej od Sergieja niż sie spodziewałem...
    W ustalonej cenie,dostałem chyba nigdy nie założony garnek,jeszcze zapach magazynu przez dwa tygodnie wychodził z niego...
    Cena?...
    Jak chcesz mercedesa a nie nibymercedesa,musisz zapłacić jak za mercedesa,ale zawsze masz alternatywę- Tavrią też wszędzie dojedziesz...
    Pozdr i zachęcam do zakupów oryginałów
  11. # 12
    Wiesz Water (nie wiem czy Ty i Water z asg.kraków.pl to ci sami :D ) zdaję sobie sprawę że zabawa w "Ruskiego Sałdata" nie jest tanią i łatwą zabawą. Za kilka miesięcy idę do dobrze płatnej pracy, aby zarobić sobie na sprzęt. Jeżeli hełm faktycznie ma kosztować 1800zł... To zapłacę 1800zł... Na razie nie będę zawracał Sergiejowi czterech liter. Tak przy okazji prócz hełmu zostaje mi do kupienia: buty "Specnaz", kamizelka Pionier, mundur, CM.048, jakiś boczniak, tielniaszka i pewnie cała reszta bzdur... Dobra, wielkie dzięki za udzieloną mi pomoc. Jakbyście mieli jakiekolwiek uwagi to proszę piszcie tu, ewentualnie na mojego maila. Pozdrawiam. :)
  12. # 13
    Jeśli chodzi o kwestie oryginał czy replika to wszystko zależy do czego będziesz go używał asg czy reko. Do asg brałbym replikę ze względu na masę, np. moja Maska 1sh waży 4kg z przyłbicą i około 2 kg bez i latanie w niej dłużej niż 2-3h to masakra. Tak jak Water kupiłem hełm od Sergeja, jeśli dobrze pamiętam za 2100, jako sprzedawcę Polecam. :)
  13. # 14
    Autor cytatu: DmitrijWiesz Water (nie wiem czy Ty i Water z asg.kraków.pl to ci sami :D ) )


    Tak,zgadza sie ja tu i Water z asg.krakow.pl to te same stwory...

    Tam masz kilka fotek rzeczonego garnka w dziale reko,w zakładce helmy

    Natomiast mam inne zdanie co do kwestii reko,oryginał vs. Podroby...

    Wczoraj byłem na cqb w k6, rewela
    Szyja mnie napierpapier cały czas,ale klimat latania w oryginale jest niewspółmierne z badziewiem
    Wiem,wiem...forsa...
    Cóż,jeśli tylko można ,kupuj oryginał,
    Oryginały w każdej postaci,czegokolwiek tworzą Real
    Pozdrawiam
    •  
      Sowa
    • 2012-03-25
    # 15
    Tacgear.ru = helmetreplicas.net Owca też ma dokładnie te repliki. Oleg miał ostatnio problem z celnikiem, który nie odróżniał oryginału od repliki i musiał załatwić dodatkowe papiery. Ja w każdym razie swoje 6B28 sobie chwalę, pokrowce też są przyzwoitej jakości. W najbliższym czasie jak nie trafi się jakiś 6B7 w przyzwoitej cenie to pewnie znów zakupię u niego replikę.
  14. # 16
    Tam masz kilka fotek rzeczonego garnka w dziale reko,w zakładce helmy

    Natomiast mam inne zdanie co do kwestii reko,oryginał vs. Podroby...
    Z tego co zauważyłem rekonstrukcja w ASG to dość ortodoksyjna zabawa. Niby oryginał... Ceny nie będę komentował, gdyż to jasne że taki sprzęt sporo kosztuje. Poczytałem trochę na forum, i jeszcze raczej nikt nie porównał K6-3 oryginał-replika. Ale jeżeli wykonanie oryginału, wygoda (odliczając ciężar), klimat nokautują replikę, to jestem wstanie powstrzymać się z zakupem i poskładam, zarobię tudzież ukradnę te 2200zł. ;) Pozdrawiam.
    Szyja mnie napierpapier cały czas,ale klimat latania w oryginale jest niewspółmierne z badziewiem
    To ja kiedyś u "Snejka" na starej hali biegałem w wz. 40... Efekt dzwonnicy gwarantowany... Spróbuj tu się nie przyznać do trafienia. :D
  15. # 17
    Autor cytatu: DmitrijZ tego co zauważyłem rekonstrukcja w ASG to dość ortodoksyjna zabawa.

    Żywię przekonanie że nie istnieje coś takiego jak "rekonstrukcja w asg".
  16. # 18
    Żywię przekonanie że nie istnieje coś takiego jak "rekonstrukcja w asg".
    W pewnym sensie masz rację. Rekonstrukcja w ASG w teorii nie istnieje. Bardziej poprawnie, było by to nazwać "stylizacją". Chodź rekonstrukcja to szereg działań mających na celu jak najlepsze odtworzenie czegoś. A czym są przeróżne "grupy" w Polsce ubierające się w dany sprzęt, oraz odtwarzające dane działania? :)
  17. # 19
    Autor cytatu: SergeiLepiej zostawcie ASG sobie a Reko sobie, bo to temat rzeka i dwie zupełnie osobne jak dla mnie sprawy.


    Kwestia podejścia i światopoglądu/gustu...
    Ja kupuje do zabaw asg wszystko co sie tylko da w oryginale
    Nie interesuje mnie żadna cześć zabawkowa,podróbka choćby nie wiem jak dobra czegokolwiek
    Klimat i tętno wzrastają proporcjonalnie wraz z noszenie kilku prawdziwych kilogramów wojskowych,jak w realu,tylko czy to można nazwać reko,czy raczej stylizacja?