Niezalogowany (Zaloguj się)
 • Kategorie

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1. # 1
  Chce przerobić kask prewencji albo kask skuterowy Luis na MASKA-1Sch. Mam takie pytanie czy wie ktoś lub ma jakieś zdjęcie zaczepu przyłbicy w pozycji otwartej? A i czy przyłbica też ma jakiś zaczep w pozycji zamkniętej czy tylko swobodnie opada pod ciężarem?
 2. # 2
 3. # 3
  http://foto.mail.ru/mail/photoshooter/3071/3086.html# a na jakiej zasadzie działa ten zaczep bo jakoś nie mogę go rozpracować wydaje mi się ,że ma coś wspólnego z tym stożkiem na czubku hełmu. Jak wygląda ten zaczep od boku czy to coś na zasadzie tego co narysowałem?

  Załączniki:

  • bez_tytu_u.jpg
 4. # 4
  http://www.steklovata.blogspot.com/2012/01/review-althyn-replika.html

  Zdjęcia repliki altyna, w masce chyba podobnie wygląda ten zaczep.
 5. # 5
  Tego prijona dorwałem parę miesięcy temu na allegro po tym jak widziałem zdjęcia na steklovata i tak czeka aż znajdę na niego czas alee. Porównując do fotek oryginały w necie od razu Ci powiem, że o ile fasunek sympatyczny i zapięcie łatwo będzie przerobić, to sama skorupa jest za bardzo zaokrąglona po bokach i do tego o kilka cm za długa od dołu (przy uszach). Także przycinanie, szlifowanie boków, szpachla, blebleble... prawdopodobnie jaki pseudo kształtny kask byś nie dorwał i tak jest przy tym będzie masa zabawy ;)
 6. # 6
  Jak dla mnie to boki nieco zbyt wgięte do środka.
 7. # 7
  A trudno było poszukać na forum ludzi co mieli/mają Maskę i mogą się wiedzą podzielić? Gdzieś chyba w odmętach jest mój temat o remoncie maski. Niestety z motocyklowego hełmu maski dobrej nie zrobisz, bo wszystkie moto maja inny profil czerepu (zwężający się ku dołowi) a maska idzie pionowo.
 8. # 8
  Odkopię temat.

  Czy ktoś posiada jeszcze ten hełm?

  Chciałbym znaleźć wymiary samej przyłbicy a nie potrafię znaleźć ich w google. Ktoś poratuje?

  Załączniki:

  • 9590572.jpg
 9. # 9

  Załączniki:

  • 4425643602_1054f2d11f_o.png
 10. # 10
  Dziękuję Ci bardzo!
  Szukałem wszędzie tylko nie tutaj :(