Niezalogowany (Zaloguj się)
 • Kategorie

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1. # 1
  Hej,

  Razem ze znajomymi tworzymy nową grę, jakiej w Polsce i na świecie jeszcze nie było. Do gry potrzeba jedynie smartphona opartego o platformę Android ( już niedługo rusza premiera gry na iOS).

  Grę The ShootAR można ściągnąć za darmo z Android Market, jedyne czego trzeba to zarazić znajomych pomysłem i wspólnie można toczyć bitwy w każdym miejscu gdzie tylko występuje zasięg telefonii komórkowej.

  Więcej info jak i pierwszy trailer gry http://theshootar.com/index.html ;)

  Polecam profil na fb http://www.facebook.com/TheShootAR , gdzie na bieżąco można śledzić wszystkie newsy dotyczące gry i eventów z nią związanych ;)

  Tak może wyglądać gra w centrum miasta !
 2. # 2
  OMG...

  Szacun za umiejętności... ale... ja podziękuję.
 3. # 3
  A ja wręcz przeciwnie,bardzo mi leży i już na swoim lokalnYm forum info wlepilem
  Działające dalej i goncie Cukermana...ten tez zrobił miliardy z pomysłu tylko..
  Podziw i pozdro
 4. # 4
  Ale ja nie neguję tego, że zapewne będzie to chwytny pomysł i tylko od innowacyjności twórców zależeć będzie czy będzie to szał na jeden sezon czy pociągnie to więcej. Bo to, że zrobicie na tym niezłą sumkę to rzecz oczywista i to się chwali. Boje się tylko, że za jakiś czas zobaczymy jak to wchodzi do cyklu szkolenia ogniowego bo synkowie generalicji i szefostwa MON są wielkimi fanem :/ Myślicie, że jak ASG weszło do WP? Jakoś 6 lat się opierali jak im oficjalne prezentacje robiły rozmaite organizacje proponowano im m.in. również RAMy itd. i była dupa zbita. Syn Premiera zaczął się strzelać i bum mamy Ares kbk wz.96 Beryl oficjalnym AEGiem treningowym armii :/ Już widzę jak się posypią trupy wśród naszych i cywili jak banda wyszkolonych na AEGach triggerhappy kozaków zacznie jeździć na misje.
 5. # 5
  Sora za off..
  Sergiej znam kwestie Beryla od początku do końca...
  Nie wiesz o czym mówisz,jestem zaskoczony ,ze takie plotki i głupoty powtarzasz...
  Jeżeli potrzebujesz szczegolółuff,chętnie na emaili ci napisze...
  Ale błagam,ani syn kogostam,ani nic innego nie miało wpływu na wybór aresa i model Beryla..

  Proszę o skasowanie posta jeśli Syriusz uzna za stosowne
 6. # 6
  A ja na temat- moim zdaniem pomysł się nie przyjmie. Na prawdę liczycie, że po mieście będą biegać ludzie z telefonami udającymi karabiny?;) (nie mówię o max miesięcznym syndromie "nowego bajeru")
  W każdym razie życzę powodzenia, filmiki promocyjne nieźle zrobione, obym się mylił!
  Pozdrawiam
 7. # 7
  Podzielam zdanie Samek'a.
  Bajer fajny, ale to tylko bajer.
 8. # 8
  Niech to ktoś wydzieli z tego tematu. ;)

  Bo chyba się wywiąże rozmowa na nowy topic "ASG a szkolenie służb" no ale nie wiem czy to na to forum odpowiednie zagadnienie. Water mi droga wyboru firmy czy modelu naprawdę zwiso i dyndo, jak było na legalu a nie bo ktoś miał plecy to z mojej strony full support, niech robią kasę i dają pracę w kraju bo w końcu ktoś musi robić na nasze emerytury ;). Mi chodzi o przyjęcie AEGa jako "broni treningowej". Że się zapytam WTF?! AEG?! Jako "broń treningowa" ma to czegoś danego jegomościa nauczyć, czyż nie? Pomijając to gdzie zasada uczymy się własnej broni i poznajemy ja jak najlepiej? Tak mamy drugą lufę, która działa zupełnie inaczej. Uczy nas zupełnie innych nawyków. A moi drodzy nie zapominajmy, że w sytuacji X żyje ten, któremu narzędzie zadziała tak jak się nauczył. No ale jak uczymy się z jednym a w X mamy coś innego efekt wiadomy.

  Przepraszam czego to nauczy żołnierza? Jasne, zobaczy gdzie poleciał pocisk w odróżnieniu od ślepaka, i również koledzy z drugiej strony może się nauczą uchylać się jak w ich stronę strzela, bo z tym różnie jest u nas w armii.

  Waga: Różnica 1kg? Proszę was...

  Wymiary: Niby AEG tylko dwa cm dłuższy, ale ja osobiście wolę dłuższe kolby niż standardowe u AK i dlatego nakładam np. gumę od GP, która dodaje mi akurat owe ok 2 cm. Nauczysz się na wygodniejszym i potem zrób to samo z mniej wygodnym?

  Zasada działania: No tutaj to już jest pocisk po całości? AEG i to nawet bez EBB? Czego to nauczy? Sami sobie odpowiedzcie. Nie żeby .223 Rem miało jakiś znaczący odrzut, z M4 strzelając z jednej reki pojedynczo też da się w trafić (własne doświadczenie), no ale na auto to już zupełnie inna bajka.

  Poznałem na szkoleniu instruktorskim gościa z Radomia i powiedział swoje względem repliki ARESa. No ale widać zabawki mają swoje miejsce w roli "broni treningowej".

  No bo przecież taniej kupić cały kontyngent nowych luf z całym osprzętem, wydać kasę na przeszkolenie personelu w obsłudze i serwisowaniu tego, niż zakupić specjalistyczną amunicję treningową, z której można by bezpiecznie strzelać po ludziach z już posiadanych luf.
 9. # 9
  Kompletnie sie nie zgadzam z tobą
  Myśle ze dyskusja nie na to forum i istotnie powinien z tobą podyktował kolega który aresa z berylem i radomiem spisał,na wojskowej emeryturze i po wieloletnim treningu,działaniu w realu ,a nie teoretyzowaniu i książkowych sztuczkach...
  Fakt,nie ten temat ,nie to forum..
  Pozdr
 10. # 10
  Water, Sergei; dzięki za żywy udział w dyskusji, nawet jeśli nie jest całkiem związany z tematem. Wszelka polemika czy komentarz się liczy.

  Samek, dzięki wielkie za opinię ;) co do biegania z telefonem po mieście, to mimo, że na pierwszy rzut oka może to wyglądać nietuzinkowo to naprawdę sprawia ogromną frajdę. Najważniejsze dla nas w tej chwili to osiągnięcie dużej liczby graczy.
 11. # 11
  A propos " nie w temacie"- Bartek poczytaj w najnowszej " broni&amunicj" o Berylu asg,tam jest napisane who is whu & why ..

  Syriusz a na BlackBerry polatam:))
 12. # 12
  Chciałem sciagnac, ale na mojego HTC wg tego co jest napisane jest niekompatybilne. :/
 13. # 13
  Berdozon, jaki model HTC?
  Wymagany jest minimum android 2.2 i ekran o rozdzielczości co najmniej 480x320.
  Problem kompatybilności występuję również, gdy masz zagraniczną kartę SIM.
 14. # 14
  HTC wildfire S
 15. # 15
  Masz polską kartę SIM?
 16. # 16
  Mam polska karte.

  EDIT: W poprzednim poście sie pomyliliem. Zwykly wildfire.
 17. # 17
  Rozumiem, zatem wina leży po ekranu; HTC Wildfire posiada za małą rozdzielczość (240 x 320 pix) na uruchomienie gry