• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Hej,

    Razem ze znajomymi tworzymy nową grę, jakiej w Polsce i na świecie jeszcze nie było. Do gry potrzeba jedynie smartphona opartego o platformę Android ( już niedługo rusza premiera gry na iOS).

    Grę The ShootAR można ściągnąć za darmo z Android Market, jedyne czego trzeba to zarazić znajomych pomysłem i wspólnie można toczyć bitwy w każdym miejscu gdzie tylko występuje zasięg telefonii komórkowej.

    Więcej info jak i pierwszy trailer gry http://theshootar.com/index.html ;)

    Polecam profil na fb http://www.facebook.com/TheShootAR , gdzie na bieżąco można śledzić wszystkie newsy dotyczące gry i eventów z nią związanych ;)

    Tak może wyglądać gra w centrum miasta !
  2. # 2
    A ja wręcz przeciwnie,bardzo mi leży i już na swoim lokalnYm forum info wlepilem
    Działające dalej i goncie Cukermana...ten tez zrobił miliardy z pomysłu tylko..
    Podziw i pozdro
  3. # 3
    Sora za off..
    Sergiej znam kwestie Beryla od początku do końca...
    Nie wiesz o czym mówisz,jestem zaskoczony ,ze takie plotki i głupoty powtarzasz...
    Jeżeli potrzebujesz szczegolółuff,chętnie na emaili ci napisze...
    Ale błagam,ani syn kogostam,ani nic innego nie miało wpływu na wybór aresa i model Beryla..

    Proszę o skasowanie posta jeśli Syriusz uzna za stosowne
  4. # 4
    A ja na temat- moim zdaniem pomysł się nie przyjmie. Na prawdę liczycie, że po mieście będą biegać ludzie z telefonami udającymi karabiny?;) (nie mówię o max miesięcznym syndromie "nowego bajeru")
    W każdym razie życzę powodzenia, filmiki promocyjne nieźle zrobione, obym się mylił!
    Pozdrawiam
  5. # 5
    Podzielam zdanie Samek'a.
    Bajer fajny, ale to tylko bajer.
  6. # 6
    Kompletnie sie nie zgadzam z tobą
    Myśle ze dyskusja nie na to forum i istotnie powinien z tobą podyktował kolega który aresa z berylem i radomiem spisał,na wojskowej emeryturze i po wieloletnim treningu,działaniu w realu ,a nie teoretyzowaniu i książkowych sztuczkach...
    Fakt,nie ten temat ,nie to forum..
    Pozdr
  7. # 7
    Water, Sergei; dzięki za żywy udział w dyskusji, nawet jeśli nie jest całkiem związany z tematem. Wszelka polemika czy komentarz się liczy.

    Samek, dzięki wielkie za opinię ;) co do biegania z telefonem po mieście, to mimo, że na pierwszy rzut oka może to wyglądać nietuzinkowo to naprawdę sprawia ogromną frajdę. Najważniejsze dla nas w tej chwili to osiągnięcie dużej liczby graczy.
  8. # 8
    A propos " nie w temacie"- Bartek poczytaj w najnowszej " broni&amunicj" o Berylu asg,tam jest napisane who is whu & why ..

    Syriusz a na BlackBerry polatam:))
  9. # 9
    Chciałem sciagnac, ale na mojego HTC wg tego co jest napisane jest niekompatybilne. :/
  10. # 10
    Berdozon, jaki model HTC?
    Wymagany jest minimum android 2.2 i ekran o rozdzielczości co najmniej 480x320.
    Problem kompatybilności występuję również, gdy masz zagraniczną kartę SIM.
  11. # 11
    HTC wildfire S
  12. # 12
    Masz polską kartę SIM?
  13. # 13
    Mam polska karte.

    EDIT: W poprzednim poście sie pomyliliem. Zwykly wildfire.
  14. # 14
    Rozumiem, zatem wina leży po ekranu; HTC Wildfire posiada za małą rozdzielczość (240 x 320 pix) na uruchomienie gry