• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Na allegro jest to KLIK . Mamy 300zl z imprezy dokładamy jeszcze 100 i jest nasza ale trzeba to przedyskutować...
  2. # 2
    To tylko kontener startowy !!!!
    I na dodatek z wyposażenia WP.
    Do kompletu brakuje jeszcze wieeeele elementów.
    Sama optyka to kolejne 300-400zł, podstawa ok.300, mechanika -nie widziałem na sprzedaż ale orientacyjnie 500-600zł
    Sam kontener to szczerze mówiąc do niczego się nie przyda - no chyba że ma się pozostałe elementy.

    pozdro
  3. # 3
    Aha, dzięki. Rozumiem że temat jest już zamknięty... :D
  4. # 4
    Miód, lód i orzeszki.
  5. # 5
    Oj znów fantazje..... Taki sprzent kosztuje kompletny 8000 zł !!!!! i jeszcze trzeba szukać. Nie długo taki załatwie ale tylko do fotek na moją stronkę www.soviet.com.pl
  6. # 6
    W takich cenach jak ma SAPERSKI (niby) to zamawiam 50 sztuk. Takze SAPERSKI pisz smiało.....
    SAPERSKI
    Sama optyka to kolejne 300-400zł, podstawa ok.300, mechanika -nie widziałem na sprzedaż ale orientacyjnie 500-600zł
  7. # 7
    Marku, 2-3 lata temu na Bornem zamiast brać plastikowe TM-62 mogłeś sie zapytać i może kupiłbyś te elementy w takiej cenie :)
    Za kontener 200 pln było Tobie za drogo :)

    Autor cytatu: SOVIET-MRÓWKA Nie długo taki załatwie ale tylko do fotek na moją stronkę www.soviet.com.pl


    może niedługo znowu będę z tego napier... ,ale tylko na poligonie :)

    Pozdrowienia, bo w tym roku się nie widzieliśmy :)