• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Kamil zdesantował się w domu... Postaram się później coś konkretnego napisać (co potem pewnie wkleję i na Shamo).

    Btw. Potfur, ja nie wiem jak ty możesz dotykać tego plecaka, mój tak strasznie śmierdzi, że nie wiem czy będę miał odwagę ruszyć go przez kolejne dwa dni ;)
  2. # 92
    Kamil - a bo widzisz, ty na swoim trzymałeś nogi, ja mój miałem pod głową :D

    Zdjęcia - niewiele, dużo wyszło rozmazanych - jest ślub, jest fotka z nyski na trabiego (BOBowóz) i z turnieju. Jest też trochę nocnych - w tym 'Specnaz przy barze' :D
  3. # 93
    Y-y, ja swój trzymałem na zewnątrz, bo nie było na niego już miejsca w środku :( (musimy mieć nast. razem taki namiot żeby i sprzęt pomieścił!)

    A ze zdjęciami to widzę bieda, nie ma nawet tego mojego z Kazikiem pod ruską ścianą :/
  4. # 94
    Szkoda, że nie ma żadnej foty z waszymi kan-gorkami.
  5. # 95
    Zdjęcia pod ruską ścianą są - tylko zamiast jednego waszego, wrzuciłem 2x swoje... - już wrzucone.
    Nasze - kamila + ja, w kan-gorkach, jakieś rozmazane wyszły... tylko kazik się uratował.
  6. # 96
    Rozmazane, bo ja je robiłem ;)
  7. # 97
    To nasze też nic specjalnego, mało klimaciarskie :/ Następnym razem bierzemy 3 pary baterii i pstrykamy jak leci.
  8. # 98
    Następnym razem, będziemy lepiej wyglądać.

    Bo w sumie OT ma niewiele wspólnego z falloutem, momentami bliżej mu do miasteczka z westernu opanowanego przez zwalczające się bandy (tu zwane frakcjami), a czasami to takie stalkerowe jest (bo szukanie artefaktów też jest...)
  9. # 99
    Wy wyglądaliście dobrze, ja jakoś odstawałem (dres zamiast kan-gorki), co w sumie nie zmienia faktu, że za rok faktycznie może być lepiej :)

    Kamil - zapomniałem zabrać Ci swoją manierkę, mam nadzieję, że ją gdzieś tam masz?
  10. # 100
    Ja tam tak nie do końca byłem zadowolony ze swojego wyglądu, chyba w ogóle nie miałem jakiegoś konkretnego pomysłu na siebie :/

    A manierkę mam, jak coś to Ci ją wyśle.
  11. # 101
    Nie oddałem wam 30zł za akredytację... poproszę numer konta (na gg najlepiej) na jaki mam przelać kasę...
  12. # 102
    Sprawdź gmaila, powinieneś dostać "zaproszenie" do arkusza w google Spreadsheets, gdzie jest podliczenie wszystkiego.