• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Oryginalnej strony nie widzę, więc zostaje englishrussia

    http://englishrussia.com/2012/07/04/under-fire/
  2. # 2
    Ojojojoj nie dla kałaszowych ekstremistów :D
  3. # 3
    Jak zwykle u Rosjan - miszmasz niezły, ale że tak powiem "full tactical" :)
    Cóż, przyzwyczailiśmy się do zdjęć sprzed lat na których partizan i smiersz to wyżyny sprzętowe.
    Jakoś po prostu najnowszych zdjęć nie ma za dużo, a jak są to takie z garnizonu coby pokazać nowe cyfry,
    a do tego sapogi uszanki. A tutaj bardzo ładnie bo produkty prawie w całości rosyjskie!

    Ciekawi mnie ten mundur w cyfrowej florze ze ściągaczami na dole i na rękawach, skośnymi kieszeniami na udach etc.
    Krój na pewno nie Splavu oraz nie kontraktowy Technikom. A wygląda dużo zgrabniej.

    A co do kałaszy ta jak kolega wyżej zauważył - niejeden by je wysłał do wątku "My eyes - they bleed!" na RA
    ale chyba trzeba się zacząć przyzwyczajać :)
  4. # 4
    Hit absolutny - combat shirt w cyfrowej florze.
  5. # 5
    Z chęcią bym takiego dorwał :D
  6. # 6
    Mnie podoba się też system taśm przy kamizelce wszyty na skos, zamiast poziomo. na tych fotkach to chyba nawet taka kratka z taśm jest zrobiona.
    Koleś pojechał też z rozwijaną torbą zrzutową Maxpedition. Nie pasuje taki miszmasz. Kałach to Kałach, dodawanie do niego latarek i innych zabaweczek to jak domalowywanie wąsów Monalizie:)
  7. # 7
    Oryginalne zdjęcia i opis:
    http://onepamop.livejournal.com/920316.html
  8. # 8
    Nie mówiłem :D
    •  
      ADi
    • 2012-07-10
    # 9
    Parę dni temu w temacie "dopieszczania" wrzuciłem zdjęcie tego kolesia w kombacie.
    Generalnie fajne zdjęcia. Dobrze jest zobaczyć tyle nowoczesnego sprzętu choć wprowadza to lekki mętlik. :D

    Co do słów o Monalizie się nie zgodzę. Jeśli komuś to ułatwia pracę i może uratować życie to nie mamy tu nic do gadania. ;)
  9. # 10
    •  
      ADi
    • 2012-07-10
    # 11
    Chyba już w jakimś temacie ten link lub te zdjęcia były Delinom ;)
  10. # 12
    W takim razie przepraszam.

    Może ci, którzy jeszcze nie widzieli zobaczą:)
  11. # 13
    Jak ktoś znajdzie oryginalne źródło zdjęć tych z FSB to niech wrzuci, bo nie mogłem znaleźć.
  12. # 14
    Sam do czasu byłem purystą jeśli chodzi o AK, co pewnie wywodziło się z zamiłowania do reko afganistanu itd.
    Nadal patrzę krzywo na orisowane i malowane "potworki" ale czas płynie i to co było widoczne na początku XXIw już odpłynęło w niebyt - minęło już przecież prawie 10 lat od Biesłana itp.
    Wszyscy stosują fast loadery, shingle, celowniki wszelkiego typu, rączki i taktyczne łoża i kolby.
    Czemu rosyjski żołnierz,a tym bardziej specjalista - operator miałby był skazany nadal na szczerbinkę i muszkę ?
    To narzędzia ich pracy, a postęp technologiczny zawsze na wojnie dawał przewagę.

    Co do mundurów to partizana, wszelkie KLMy i SKOLy widać coraz rzadziej, smiersze też odchodzą na rzecz różnorakich "czestów".
  13. # 15
  14. # 16
    robaki przeleć się po fotkach:

    http://twower.livejournal.com/811983.html

    Tam w dole chyba jest to czego szukasz. Rosyjski system ECWCS
  15. # 17
    Ma ktoś jakieś info odnośnie tego combat shirta?