• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Kto się wybiera? Może jakieś wspólne spotkanie/wspólny obóz z liczną ekipą?
    http://www.zlot.eu/
  2. # 2
    Ja zapraszam do swojego stoiska promocyjnego. :)))
    Jak ktoś coś potrzebuje ze szpeju mogę zabrać ze sobą, zabieram tylko rzeczy zamówione - nie jadę na handel.
  3. # 3
    Planujemy wstępnie przyjazd kilku osób z ekipy BAGRAM 345. Cel: turystyczno- integracyjny :)
  4. # 4
    Ekipa z Zielonej Góry też planuje wpaść tam już we wtorek albo środę zależy jak nasz "BMD":) dojedzie :D
  5. # 5
    Dojedzie :)
  6. # 6
    Spośród wielu rosyjskoubranych jakich spotkałem na zlocie nikt się nie przyznał do Razwiedki. Jedyną osoba z forum jaką spotkałem był Konrad "Owca" w stroju afgańskim przy swoim stoisku z ruskim szpejem, który każdemu przechodzącemu obok jego stoiska w ruskim mundurze wręczał flaszkę ruskiego piwa "Tri Miedwiedia". Trochę czasu spędziłem u niego na pogawędkach o szpeju, oglądaniu pieknego SWD i jaraniu "Biełomorów" :-) Fotka wkrótce jak wrzucę na Picasę.

    Dodane 20.08.2012r
    Fotka: https://picasaweb.google.com/lh/photo/O8i89SgsH_uR_KjQ2KCW4wTKoX-4SOShoQDZiN0ls7k?feat=directlink
  7. # 7
    Autor cytatu: MW-750Spośród wielu rosyjskoubranych jakich spotkałem na zlocie nikt się nie przyznał do Razwiedki
    Nooo, bo grupa jest oficjalnie zawieszona i ze wszystkich ex-członków tylko paru było na tym zlocie.
  8. # 8
    Zlot i tak był udany, ale rosyjskich było mało :)

    Konrad -podziękował ślicznie za czai :)
  9. # 9
    Coś mało było rekonstruktorów, nie tylko "rosyjskich" ale ogólnie Zlot był OK i paru znajomych się spotkało.
    Może na przyszłym zlocie coś by się udało zorganizować odn. wspólnego obozowiska. Nawet takiego bez podziału na epoki, bo widziałem tylko błąkające się luźne sztuki z poszczególnych konfliktów.

    Dzięki Konrad za pogaduchy, czaj i inne procentowe podarunki :-D