• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Panowie proste pytanie czym pomalować sklejkę żeby uzyskać efekt kolorystyczny podobny do drewien SWD.
    Macie jakieś tajne/poufne/zastrzeżone farby/bejce/lakiery?
    Pliaaazzzzz hilfe miś :)
  2. # 2
    http://www.ar15.com/mobile/topic.html?b=4&f=93&t=66927&page=2

    właśnie skończyłem kłaść szelak na okładki od SWD i efekt jest git, jak poskładam wintówkę to porobię foty
  3. # 3
    Samym szelakiem jedziesz? Jaki konkretnie kolorek? Jak możesz zapodaj linkiem do sklepu bądź alledrogo.
  4. # 4
    Możesz spróbować gotowanie w oleju rzepakowy. Co i jak znajdziesz tu: http://www.custom-gun.com/?p=121
  5. # 5
    Gotowanie odpada nie mam takiego gara kurde... a poza tym kolba jest zamocowana na stałe do body.
    Pozostaje malowanie.
  6. # 6
    @mg schutze
    kup szelak odwoskowiony rubinowy lub oranż na Allegro, proponuję jeden i drugi i pomalować dwa komplety drewien
    denaturat biały w Auchan, taniocha za 1L :) (trzeba go tylko wzmocnić przez destylację)
    rozpuść szelak w alkoholu(na ciepło w zakręconym naczyniu), zlewając roztwór znad osadu do wykorzystania.
    I maluj na wolnym powietrzu :) warstwa schnięcie warstwa, sam wiesz :)
    dobrze gdy drewna nie są tłuste, choć i na zaolejone się da.
    Proporcji Ci nie przytoczę bo mieszałem dodając alkoholu, jednak znajdziesz je w internecie.
    Możesz też kupić gotowy roztwór na Allegro ale nie ma już tej frajdy ;)
    I na koniec sama 'bejca' drewna nie zastąpi ;)
  7. # 7
    Ja tam bejcą Sadolin wszystko maluje dokładniej o kolorze tek mam w nim dwa kałachy no i swd .Wygląda całkiem przyzwoicie i łatwo się rozprowadza bo to taki żel dodatkowo łatwo kolor dobrać bo po każdej warstwie jest ciemniej .
  8. # 8
    Zdjęcia poproszę Panowie :) ja chcę uzyskać bardzo jasny efekt jaśniejszy niż oryginalne SWD ma.
  9. # 9
    Moje drewna były na RA :) jak chcesz jasne to wybierz najjaśniejszy szelak. Kilka warstw i tak musisz położyć więc efekt bedzie dobry.
  10. # 10
    Kacperix w razie "W" pójdzie na Ciebie ;)