• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Tokyo Marui w swojej innowacyjności szturmuje rynek za pomocą AK-74MN (poprawna nazwa: AK-74M). Pomimo złośliwości w pierwszym zdaniu sprawa wcale nie wygląda tak mało ciekawie jak mogłoby się zdawać - nowy kałach ich produkcji będzie miał nowy GearBox, będzie posiadał BlowBack oraz całkowicie nowy design magazynków (głębiej wchodzące w gniazdo - co sugeruje inną komora HU). [EOM] A teraz czas na parę filmików: - filmik 1 - filmik 2 - filmik 3
    •  
      Bart
    • 2007-10-18 *
    # 2
    nowy design znaczy że, standardowe magazynki nie wejdą :/ ale robi wrażenie, zwłaszcza BB i składana kolba
  2. # 3
    Oby BB nie okazał się takim niewypałem jak "realshock" w VSRkach.
  3. # 4
    Z tego co napisali w Internetach to za AK74M Tokyo Marui sobie liczy 58,800 Jenów, czyli przeliczając na dolce chce ich 500 (tak, pięćset dolarów). Za tyle można mieć rzeczy z VFC lub Inokatsu (kity bez GB). Dodajmy jeszcze do tego, że ze względu na BRAK dystrybutorów TM w Polsce cena będzie raczej oscylować w okolicach 1800 lub więcej (z akcentem na więcej, przy czym jest to oczywiście spekulacja z mojej strony). Zapowiada się przebój pod względem niskiej sprzedaży :D
  4. # 5
    A body zrobione z czego? Nie wygląda zbyt zachęcająco.... wg. mnie magi to minus - brak kompatybilności.
  5. # 6
    w TMce body będzie z aluminium co do magów - zgadzam się, za późno już na nowy standard.
    •  
      pav
    • 2007-10-19 *
    # 7
    Wygląda na to, że magazynki działają tak jak w replikach Systemy albo w pistoletach gazowych tzn. podają wszystkie kulki. PS. Ewolucja jest nieunikniona:)
  6. # 8
    "co do magów - zgadzam się, za późno już na nowy standard" - figa sie nie zgadzam (sorry za brak polskich znakow). Uwazam ze mozliwosc wystrzelenia wszystkich kulek to cos super fajnego i dodaloby smaku realcapowej zabawie. Czy za pozno? Mysle ze sprawny inzynier moglby zbudowac takie komory hop up zeby pasowaly do tradycyjnych replik a zeby pasowaly nowe magi. nikt nikogo do zminy nie zmusza i ja sam nie wiem czy wywalilbym wiadro magow ktore juz mam, ale pewnie znalezliby sie tacy co by to zrobili:) Ale w takiej cenie nie chce aluminium (chyba ze hi grade lotnicze), bo kurde kalach to kalach swoje wazyc musi - gieta blacha forever!