• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Takiego mejla dostałem dzisiaj:


    Szanowni Państwo

    Od dnia 15 października 2012 roku Firma nasza rozpoczyna dystrybucję na terenie Polski produktów firmy Vitiaz-Specosnaszczenie będącej dotychczas jednym z głównych kooperantów i podwykonawców wiodących producentów odzieży specjalistycznej dla armii i służb mundurowych Federacji Rosyjskiej.
    Pierwszym dostępnym produktem będą mundury maskałaty PARTIZAN M MEDUSA.

    Zapraszamy do współpracy

    Przedstawiciel w Polsce
    VENICE
    02-956 Warszawa
    ul.Gubinowska 4/139
    tel. +48501518388
    fax.+48224061400
    e-mail: vitiazspec@wp.pl

    Nie wiem co oni tam planują, ale dystrybutor który ma w ofercie jeden mundur? Dziwi mnie to...
  2. # 2
    Kamil...jesteś tym wybranym...
    •  
      Sowa
    • 2012-10-09
    # 3
    To wychodzi na to, że ja też :)
  3. # 4
    To jest Nas już trzech...... :)
  4. # 5
    I tak rodzi się spisek :)
  5. # 6
    Z ciekawości, kto to jest Piotr Rogulski? Czy to przypadkiem nie forumowy Dexter?

    edit. Ok, posprawdzałem w mailach, to on :) To rokuje dobrze, bo Dexter ma dobre ceny...
    •  
      Sowa
    • 2012-10-09
    # 7
    To też było moje przypuszczenie. Może w końcu doczekam się gorki w cyfrze :P
  6. # 8
    Tak Piotrek to Dexter...
    To pozadny handlowiec,nie jakis oszolom ,ktory gruszki na wierzbie obieca..

    On wyraznie pisze ze Meduza to wstep ofertowy...

    Czy Sposn=vitiaz?...:))
  7. # 9
    No własnie, nazwa tematu coś nie teges. Bo przecież SPOSN to nie Vitiaz-Specosnaszczenie
  8. # 10
    My bad. Dałem się zrobić przez Specosnaszczenie i myślałem że chodzi o SSO. Już zmieniam.
  9. # 11
    No zgadza się Piotr Rogulski vel ,,Dexter,, to ja. VitiazSpecosnaszczenie to nie SSO choć jakieś tam koneksje kiedyś były.
    Mam nadzieję że po premierze Medusy Partizan Zima i Lieto się spodobają.Smiersz mimo początkowego falstartu z przyczyn braku pasa pomału tęż wychodzi na prostą.Rusza przygotowanie wersji do SWD PKM i toreb cargo.
    Na dniach premiera oporządzenia COBRA, Gorek ANORAK , Gorek w surpacie i nowej wersji ACU w kamo ŻABA- myślę że ta ostatnia pozycja wielu zaskoczy. Dodatkowo przewidywane Bonie Hat do Partizanów Medusa.
    Pomimo starań, niższego poziomu cen na razie nie jesteśmy w stanie uzyskać.Jak widać po analizie i porównaniu ceny maskałatów Medusa kontra Zima, pomimo identycznego kroju różnica 100 złotych w cenie wynika jedynie z kosztów tkaniny.

    Pozdrowienia dla wszystkich maniaków udających liście !
    Dexter

    Załączniki:

    • p1010770.jpg
  10. # 12
    Piotrek wrzuc prosze jakies fotki pogladowe Żaby,anoraka oraz cobry i tej w surpacie
    Wstepnie jestem calym kompletem zainteresowanym
    Moje rozmiary znasz,po swietach moze byc + 1;)),ale jak sie skoncentruje to zgubie w dwa tygodnie;))

    Pozdr
  11. # 13
    Mnie zawsze jedna rzecz interesowała - czemu nikt nigdy nie wpadł na pomysł, by robić bojówki w SS summer. Przykładowo krój taki jak jest polewoju SSO .
    Świetnie by się uzupełniały z partizanem.

    (To taki hint :D)

    A teraz do sedna - Dexter podesłał nam (w sumie to mi) partizana zimowego do recenzji - więc niebawem. Niech mi tylko śnieg oddadzą.
  12. # 14
    Korzystając z okazji chciałbym w imieniu firmy VITIAZSPECOSNASZCZENIE a także własnym złożyć życzenia radosnych spokojnych Świat Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim użytkownikom portalu RUS.MIL.PL
  13. # 15
    W imieniu firmy VSO chciałem zapowiedzieć przygotowanie nowego eksperymentalnego kamuflażu który zostanie zaprezentowany w mundurach kroju amerykańskiego ACU i w nowej gorce V.Planowana premiera na maj 2013
  14. # 16
    Poprosze o fote jakakolwiek;))
  15. # 17
    Startujecie może z jakąś stroną www?
  16. # 18
    Tak.
    Wszystkich zainteresowanych zapraszam na premierę SMIERSZA w cyf.florze,pogranicznikie i żabie(ruski flecktarn).
    Wati foty nowego camo będą z wozualizacją po zatwierdzeniu wzorów.Chcę już dać foty z terenu a nie jakieś maski z fotoshopa będące wytworem pracy grafika.

    Załączniki:

    • 20130222_150259.jpg
    • 20130222_150126.jpg
    • 20130222_150224.jpg
    •  
      Face
    • 2013-02-22
    # 19
    czy cena tych smierszów będzie taka sama jak tych nie-kamuflażowych?
  17. # 20
    Łoł!
    2 i 3 poza mnie interesuje Piter

    Chyba nadeszla wiekopomna chwila na smersza ktorego mam;))
  18. # 21
    Tak cena ta sama.Water w niedzele jestem już w domu po robocie.Zadzwon wtedy i się umówimy.
  19. # 22
    Ok,
    Mam nadzieje ze edzie wszystko do odbioru
    W Wawie jestem co najmniej dwa dni w tygodniu wiec na bank sie ustawimy
    1.v
    2.k
    3.s

    Tajne/poufne;))
  20. # 23
    Miałem się jeszcze swego czasu pytać - będzie dostępna zubożona wersja Smiersza? Zależy mi na oszczędności jak największej.
  21. # 24
    Tak Demostenes 1993 - jest wersja tylko z ładownicami AK bez WOG -aktualna cena 370 PLN.
    jest również dostępna ale na zamówienie wersja SWD i RPK.
    Pozwolę sobie zamieścić tu pełne foty trzech nowych smierszy w kamo.

    Załączniki:

    • p11206972.jpg
    • p11207052.jpg
    • p11206992.jpg
  22. # 25
    Piotras jaka cena 1 und 2?
  23. # 26
    Water - cena pełnych 420 nie zależnie czy w kamo czy w olivie.
  24. # 27
    PROMOCJA - wogi w cenie 390PLN do 03.03.13
  25. # 28
    Tu recka Medusy od naszych w Anglii
    http://yourgear.info/archives/review/maskchalat-partizan/
  26. # 29
    Mam pytanie czy macie w ofercie pokrowce na hełmy typu Maska,Zsh czy Ałtyn lub czy planujecie takowe?
  27. # 30
    Tak -pokrowce są ale wejdą do oferty równolegle z hełmami. Te dwa typy powinny być dostępne przed końcem kwietnia

    Załączniki:

    • p1120146.jpg
    • p1120156.jpg
    • p1120155.jpg
    • p1120140.jpg