• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 301
    Dex,zamawiam w takim razie gorke z brzoza ,popraw tylko rozmiar prosze
    Jezeli jest opcja chcialbym liscie jak najbardziej "nasaczone";)
    Ale jezeli beda takie " blade" tez ujdzie
    Dopne " kobre 1" i jak w morde strzelil stylizacja i reko VitSpecGruKgbVSO ;))
    Daj znac na emalie co i jak a ta za duza odsylam ci na powrot

    "
  2. # 302
    Z tego co wiem chciałeś do palmy.Może bedzie z jedna w palmie.
    •  
      Face
    • 2013-04-24
    # 303
    Dex, a jest szansa na anoraki w palmie?
  3. # 304
    Anoraki powinny być w pograniczniku srebrnym.Palma jest ale gruba tylko.
  4. # 305
    A jaki wariant kolorystyczny Palmy?
  5. # 306
    trus uwazaj bo slowo kopie zaraz znajdzie final w sadzie :) to sa inspirowane oryginaly kontraktowane przez spolke-matke czy jakos tak... bosz.
  6. # 307
    Autor cytatu: dexterZ tego co wiem chciałeś do palmy.Może bedzie z jedna w palmie.


    To dlaczego nie piszesz,tylko konsumujesz piane?;)

    Biore!palma rulez!
    Wlasnie kupilem SSO smersha w Palmie wiec zestawi sie SSO i VSO na wodnisto!

    Zobaczymy jak sie jedno ma do drugiego;))
  7. # 308
    @ willard
    :) myślę, że tak źle nie będzie.
    @ samek
    może i parafraza, ale wyraża moje zdanie, od tego jest forum. Może nie rozumiem istoty, ale na pewno uważam za bezsensowny.
  8. # 309
    Tak dla ułatwienia dyskusji, zdjęcia wariantów Palmy, z których szyje SSO:
    http://rusmil.net/forum/discussion/759/4/temat-o-kamuflazach-rosyjskie-i-radzieckie/#Comment_29287
    Ale są też inne odcienie produkowane współcześnie.
  9. # 310
    Ja mam smersha wiosne w takim razie,wiec w sumie nie wiem czy wiosna z zima sie nie " pogryza" ,bo SSO z VSO na pewno nie;)
    •  
      Face
    • 2013-04-25
    # 311
    Autor cytatu: dexterAnoraki powinny być w pograniczniku srebrnym.Palma jest ale gruba tylko.

    ehm, gruba czyli?
  10. # 312
    Autor cytatu: Face[quote]Autor cytatu: dexterAnoraki powinny być w pograniczniku srebrnym.Palma jest ale gruba tylko.

    ehm, gruba czyli?[/quote]

    Mam takie kepi w palmie wiosna,ale łeb mam za wielki..material nie jest poprostu przewiewny,raczej na wiosne wczesna lub jesien...
    Chetnie komus sprezentuje,lub zamienie sie za cokolwiek...lezy copka i sie kurzy...
  11. # 313
    Ja sie nie obraze na takie kepi ;)

    Ps maila w tej sprawie napisze
  12. # 314
    Beda gadali żeś skorupować sie dał;)))

    Musisz przelać 1000 eurasuff ,aby bylo ok;)
  13. # 315
    "Cała otoczka bajerów z zaopatrywaniem armii jest pewnie na wyrost, ale czego nie zrobi handlowiec żeby sprzedać, wiem bo sam nim jestem :) Panowie robić swoje a nie pluć jadem!"

    Handlowiec nie robi "takich" - bo wie, że kłamstwo ma krótkie nogi. Ktos kto robi takie rzeczy przestaje być handlowcem. Wpasowuje się w inną grupę.
  14. # 316
    Autor cytatu: xxxFENCExxx"Cała otoczka bajerów z zaopatrywaniem armii jest pewnie na wyrost, ale czego nie zrobi handlowiec żeby sprzedać, wiem bo sam nim jestem :) Panowie robić swoje a nie pluć jadem!"

    Handlowiec nie robi "takich" - bo wie, że kłamstwo ma krótkie nogi. Ktos kto robi takie rzeczy przestaje być handlowcem. Wpasowuje się w inną grupę.


    nie te czasy, nie ten kraj... nie mówie, że trzeba komuś wmawiać, że czarne jest białe, nikt sie Ciebie nie pyta czy jestes wspanialy dla klienta, tylko kazdy patrzy na Twoje wyniki... ot taka dygresja, jesli Ty jestes taki wspaniały to chwała Ci za to
  15. # 317
    Te czasy i ten kraj - wystarczy piętnować takie zachowania, a nie pozwalać na nie. Jak wszyscy będą tak "handlować" i "politykować" to nigdy w Polsce nie będzie lepiej. Musimy tylko nie dać się "dymać". Pieniądze to nie wszystko. Ja zwolniłem się z korpo, jak kazali mi okłamywać i "dymać" klientów - to nie dla mnie. Nie będę też siedział cicho, jak ktoś przy "dyma" kogo tylko może.
  16. # 318
    Ooooooo, widać i ideologię można dorobić do tępienia konkurencji :) Bosko, SMOLEŃSK K...A!!!!
    I bijemy pianę dalej, hajda wio sarmaci, szlachto od pługa oderwana ! Buehehehehehe :D
  17. # 319
    Smoleńsk to chyba ta druga strona - ignorowanie faktów, nie odpowiadanie na proste, zamknięte pytania, własne wizje przeznaczenia sprzętu, własna geografia, ciągłe kluczenie i ściemnianie, emocjonalne działania i deklaracje, straszenie sądem i prawnikami, budowanie atmosfery spisku i prześladowania.....
    I nie tępienie konkurencji, bo VSO nie jest dla mnie konkurencją, tylko kłamstw i matactwa.
  18. # 320
    Ale Smoleńsk to również wymyślanie swoich teorii, bzdurne insynuacje, wymysły, oskarżenia, niedostrzeganie innego punktu widzenie, zacietrzewienie. To po twojej stronie.
    Nie jest konkurencją, jassne, taaak, taaak, lekarz kazał przytakiwać, bij pianę dalej, a to był ciepły deszczyk.
  19. # 321
    Panowie- W imię wspólnych zainteresowań czy to rekonstrukcyjnych ,asgowych, stalkerowych czy ,,wędkarskich,,-
    ZAKOŃCZMY JAŁOWY DYSKURS.To tylko szkodzi nam osobiście.Ludzie się na siebie obrażają -Oto od kawałka tkaniny w Eichenlaubie doszliśmy do Smoleńska.
    Konrad - proszę daj spokój -kilka dni temu sam chciałeś dystrybuować VSO tylko tobie cena i marża nie podeszła-To co ty też chciałeś ,,dymać,, kogoś.
    Zawsze mnie zastanawiało dlaczego Polskie firmy są nagminnie wypychane z rynku i marginalizowane.Głównym powodem jest zawiść i brak możliwości porozumienia.Jak sąsiad kupił nowy samochód to najlepiej mu go porysować.
    No cóż -niektórzy robią to nawet w imię uczciwości i sprawiedliwości-bo TEN SĄSIAD TO PEWNIE ZŁODZIEJ.
    Wracając do tematu-za chwile doprowadzimy do tego że dystrybucje VSO przejmą Niemcy i znowu polaczek będzie kupował do Giermańca a pozostała część Europy będzie miała ubaw z IDIOTÓW.
    Tak przykre to słowa ,ale niestety prawdziwe.
  20. # 322
    Ja dalej jestem gotowy sprzedawać ciuchy VSO, aczkolwiek u mnie w sklepie było by wyraźnie napisane, że są to co najwyżej rzeczy opracowane na podstawie produktów SSO oraz że są białoruskie.

    Inny punkt widzenia - "rosja specnaz"....... Tyle że to obiektywna nie prawda. Ja dostrzegam ten punkt widzenia, ale go nie akceptuję. Zacietrzewienie - nie, ja to traktuję jako rozrywkę :)))))

    Nie jest konkurencją - przy tym poziomie cen nie jest, przy tym modelu sprzedaży - nie jest, przy tej jakości "smiersza" - nie jest. Jest co najwyżej uzupełnieniem oferty na rynku.

    Dystrybucji VSO nikt nie przejmie, bo to firma stworzona przez Ciebie, zarejestrowana na jakiegoś słupa, z siedzibą w rozpadającej się chatce - no chyba, że chcesz tą markę sprzedać Niemcom i jeszcze na dokładkę załatwiać dla nich import, bo jak ich znam, to nie będzie im się chciało walczyć z białoruskimi celnikami dla tych kilku groszy - bo rynek jest niszowy, i dużych pieniędzy nie da się na tym zrobić.....

    Jałowa dyskusja skończy się jak tylko przestaniesz wypisywać pierdoły o specnazie rosji, kontraktach, ałmazach-wymazach, strukturach siłowych, rekonstrukcji (białoruskich wędkarzy) i tym podobne rzeczy sugerujące nie prawdę.

    I jeszcze jedno pytanko - co moi oponenci tak często wspominają "bicie piany" - brakuje Wam czegoś?????????
  21. # 323
    Autor cytatu: dexter-kilka dni temu sam chciałeś dystrybuować VSO tylko tobie cena i marża nie podeszła-To co ty też chciałeś ,,dymać,, kogoś.
    .


    Dobre!;)))

    Wszystko!

    "Nie ma takiego bicia!
    koniec imprezy!
    Dziekuje,dobranoc!"
  22. # 324
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Ja dalej jestem gotowy sprzedawać ciuchy VSO, aczkolwiek u mnie w sklepie było by wyraźnie napisane, że są to co najwyżej rzeczy opracowane na podstawie produktów SSO oraz że są białoruskie.

    "Dymanie" klientów to sprzedawanie VSO jako "rosja specnaz". U mnie jest uczciwie powiedziane co jest oryginałem, a co repliką - ja szanuję swoich klientów i nie "dymam" ich, bywam niekontaktowy i nieuprzejmy, ale nikogo nie próbuję wprowadzać w błąd czy oszukiwać..
    Jeszcze prościej trzeba wytłumaczyć, czy to wystarczy żeby Water pojął?????????? Czytanie ze zrozumieniem całości jest zbyt trudne????
    Jeśli na prawdę czegoś nie jesteście w stanie zrozumieć z mojego (wydaje mi się że jasnego) przekazu to dajcie znać. Postaram się zbudować w prostszych zdaniach i słowach że jedyne co mi w VSO przeszkadza to ewidentne podszywanie się pod SSO (nazwy, kroje, kamuflaże) i dorabianie do tego legendy "rosja specnaz kontrakt".
  23. # 325
    Autor cytatu: Konrad "Owca"podszywanie się pod SSO (nazwy, kroje, kamuflaże)

    SSO wyznacza rynkowy standard jeśli chodzi o kroje mundurów oraz stosowane kamuflaże. Przed SSO nikt nie używał Eichenlauba, a teraz tego jak mrówków (Bars, Modoks, jakieś firmy noł-nejmy itd.). Nikt też nie miał tak "krojowo" zaawansowanego maskałatu, a teraz? Ponownie Bars, Modoks, Dziewiątka i pewnie parę innych też sie znajdzie.

    Mogę się natomiast zgodzić, że kwestia stosowanych nazw na produkty jest już inną parą kaloszy.
  24. # 326
    Modoks już praktycznie nie istnieje, a Diewiatka nic nie szyje w SS-Lieto/Osień/Wiesna.....
  25. # 327
    Ja bardzo dobrze rozumiem...ze chciales poprostu wiecej pieniedzy od Dextera,a ze ci ich nie dal,a Cytadela sie zgodzila,bo jej sie " oplacalo":)), to cie krew zalewa i sie miotasz poprostu...

    Vso czy Venice zlozylo oferty handlowe,majac to co majac,na takich czy innych warunkach,komus pasuje,tobie akurat nie i finito

    Reszta co piszesz to mgla jest smolenska i takie tam wlasne wrazenia,przeciwko nic nie mam,wolny kraj,ale mam odmienne zdanie,to wszystko

    Bez zbednej ideologi i szukania drugiego dna

    Wiecej empati i powsciagliwosci,juz i tak kawal " dobrej" roboty zrobiles
    Rynek,klienci,forumowicze zweryfikuja produkty Vso i Dextera jako handlowca

    Ja wlasnie otrzymalem kolejna gorke z zoltym lisciem,i jestem zadowolony,bo moge ja wymienic,nawet zmienic kamo,tak wiec jak dla mnie handlowiec ok,produkt ok,

    Jestem zadowolony z dystrybutora VSO specAlfaVitiazKgbFsb prouber komando rosjabiala!

    Wiecej luzu

    " dziekuje,dobranoc!"
  26. # 328
    Krew to może zalewa Ciebie. Miotasz się sam i w kółko powtarzasz to samo. Żadnych argumentów tylko bla, bla, bla. Aż się dziwię, że nie było nic o "biciu piany" w Twojej wypowiedzi.
    Cytadeli się opłaca, bo zdjęcia robią aparatem google, opisy produktów zresztą podobnie, nie mają rabatów dla klientów i mają inny styl handlu. Wolno im. Mnie się przy 12% nie opłaca.
  27. # 329
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Modoks już praktycznie nie istnieje
    Nie wiem z jakiego powodu mają "problemy", ale nie słyszałem, by to było ze względu na "prawa autorskie" do kombinacji kroju i kamuflażu. A jeśli tak, to czemu to nie dopadło to Barsa?

    Autor cytatu: Konrad "Owca"a Diewiatka nic nie szyje w SS-Lieto/Osień/Wiesna.....
    Wspomniałem o niej w kontekście produkowania nieco czegoś bardziej skomplikowanego niż KZM lub stary KLMK co dalej jest maskałatem, a nie kamuflażu wykorzystywanego do produkcji.
  28. # 330
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Krew to może zalewa Ciebie. Miotasz się sam i w kółko powtarzasz to samo. Żadnych argumentów tylko bla, bla, bla. Aż się dziwię, że nie było nic o "biciu piany" w Twojej wypowiedzi.
    Cytadeli się opłaca, bo zdjęcia robią aparatem google, opisy produktów zresztą podobnie, nie mają rabatów dla klientów i mają inny styl handlu. Wolno im. Mnie się przy 12% nie opłaca.


    Dobre sobie kto tu w kółko Macieju pisze to samo jak nie ty?
    Komu mydlisz oczy, co kilka dni znowu wypluwasz kolejne porcje jadu. Miotasz się jak szatan, parafrazując, argumenty też te same.
    12% marży nie pasuje, normalka, przy SSO wyjdzie w komplecie z 50% jak nie lepiej, nie ? :) Tak tak, wiem wiem, cło podatki itde...
    Koń by się uśmiał.
    Mnie niczego nie brakuje, od bicia piany mamy ciebie, jak zwykle poziom insynuacji i pomówień niższy niż zero absolutne...
    Jeżeli to twoja rozrywka, to gratuluję "inteligencji", a raczej jej braku. Każdy normalny facet załatwiłby tą sprawę w cztery oczy, nie smarował jak baba całe forum, ale po co ja tłumaczę, do ciebie i tak nie dotrze.