• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 481
    Pozytywnie zaskoczyłeś mnie Dexter tym "Reed'em"(nomenklatura jankesów na Kamysz firmy NPO-SM).Fakt Igur, SMK byłoby słodkie. A jakby to wszystko było jeszcze w zwyczajnym kroju wz88 czy w Mabucie to już w ogóle odjazd.
  2. # 482
    Autor cytatu: DexterDrogi konradzie czy możesz zejść na stałe z mojego tematu handlowego i się odstosunkować, ja się do ciebie nie pcham,a mógłbym ......Uprzejma prośba do moderatorów o reakcję gdyż w potoku bredni zatraca się sens odpowiedzi osobom zainteresowanym.
    A niestety ciężko mi nie reagować na ciągłe ewidentne prowokacje.

    Przestań wreszcie lansować się na SSO i walić bezczelne podróby ich produktów z ich nawami własnymi włącznie, to dam Ci spokój. Zrobiłeś MBA i co - jakoś nie skomentowałem w żaden negatywny sposób tego produktu. BO NIE JEST PODRÓBĄ SSO! Jak chcesz, to możesz.... Pytanie tylko, czy jak produkt nie był podróbą SSO to został w ogóle zauważony przez rynek i ktokolwiek to kupił..... Cała Twoja strategia handlowa to zwykłe podszywanie się pod SSO i to o to jest cały problem.
    A mnie jak zwróciłeś uwagę na opisy lunet, to przyznałem Ci rację i je zmieniłem.
  3. # 483
    KML? Kurde dexter, a ja już 1-go na wypłatę miałem Anoraka w brzozie zamawiać bo się zdecydowałem :D a Gorka w Izlomie bardzo pysznie wygląda.
  4. # 484
    Konradzie - MBA-3 to skrót od Mabuta-3 Trzeciej generacji u nas-więc też jest lansowaniem się na coś.
    A sprzedaje się bardzo dobrze szczególnie w USA i Rosji.
    Dodałem jeszcze foty GORKI E-3 w Medusie- sprawdziłem w papierach i ma taki symbol :)

    Pozdrawiam

    Załączniki:

    • p1030727a.jpg
    • p1030725a.jpg
    • p1030723a.jpg
    • p1030721a.jpg
    • p1030718a.jpg
    • p1030724a.jpg
    •  
      Seth
    • 2013-10-29
    # 485
    Dexter dostałeś maila co do Gorki i patrolówek?
  5. # 486
    Seth a na jaki wysłałeś. Dla pewności powtórz bo chyba nie mam
    •  
      Seth
    • 2013-10-29
    # 487
    Posłałem raz jeszcze, na adres z profilu
  6. # 488
    Dexter ,kiedy będziesz miał zdjęcie któregoś waszego wyrobu w kamuflażu "Podliesok". Bo z tego co widzę, obecne zdjęcie tego materiału to po prostu tył kamizelki, bodaj "Kaskad-4" produkcji NPO-SM.
  7. # 489
    az12121 - zgadza się- wkleiłem pierwsze co było w necie dla zobrazowania kamo. Jeśli chodzi o wyrób gotowy to bedzie najwcześniej za 4 tygodnie.
    Tu masz dokładnie ta tkaninę z której będzie Gorka E-3/wzmocnienia/. Myślę ze na nasze tereny powinna być ok.
    Jeśli chodzi o KML to będzie prawdopodobnie w tym co na poprzednim zdjęciu/ta kamizelka/- nie mam ciekawszego pliku.
    To co dostępne na dzisiaj

    Załączniki:

    • 2637-3.jpg
    • 2626-8_1_.jpg
    • 2912-2_1_.jpg
    • 2978-2.jpg
    • 2979-8.jpg
    • 2025-11.jpg
  8. # 490
    A materiał tylko w ripstopie będzie?
  9. # 491
    Nie tylko- ale mam oryginalne foty rysunku kamo tylko w rip
  10. # 492
    Dobrze wiedzieć. Czy planujecie szycie mundurów polowych w jakimś tradycyjnym kroju, np. wspomnianym wcześniej przeze mnie wz88, bądź jakieś starsze rodowodem kamizelki wzorowane np. na typach V95, Kaskad czy Sztorm? Mnie i moich kolegów z grupy interesuje sprzęt z "duszą", nie kolejny Smiersz czy Gorka ;)
  11. # 493
    az12121 - podaj maila
  12. # 494
    Masz w moim profilu.
  13. # 495
    Dzięki za próbkę bandany ;) Materiały i wykonanie 5+

    Masz może jakieś czapki w SS-lieto w rozmiarze ok. 59-60?
  14. # 496
    Dexter, będziesz miał jeszcze materiał w "żółtej florze"? Chętnie zamówił bym spodnie.
    •  
      Witq
    • 2013-11-05 *
    # 497
    To chyba dobra pora na wystawienie własnej opinii.
    Zaznaczę iż nie jestem uber-pro koszernym rekonstruktorem, tylko wschodnia stylizacja w ASG bardziej mi pasuje. Klimaty Stalkera i takie tam ;-) Posiadam zarówno sprzęt SSO/SPOSN kupowany u Konrada czy też jako "spadek" po kolegach a także dwa "mundury" od Pana Piotra.

    Gorkę 3 Olive z VSO kupiłem raczej z myślą o zastosowaniach "cywilnych" - wypady do lasu, w góry, na jesienną porę, czy też po prostu na wieczorne chlanie w krzakach :P Po cywilu do pracy też jest OK. W Gorce zastosowano tu parę fajnych patentów. Zakup uważam za udany, ubranko bardzo wygodne, dobrze sprawdza się przy obecnej porze roku (choć nie chroni przed deszczem - materiał oraz sama idea Gorki to wyklucza). Jakiś polar pod spód i jest elegancko.

    Partizana w Medusie wygrałem natomiast podczas tegorocznej edycji Stalkera w Nysie. Sprzęt był już w boju. Bardzo podoba mi się kamuflaż jak i sam materiał. Mam jednak nadzieje iż trochę zmięknie po praniu czy dłuższym użytkowaniu. Wszystko wygląda solidnie, nie widzę możliwości szybkiego poprucia czegokolwiek. Duży plus za kieszenie w spodniach zamiast przelotek oraz ich ilość w kurtce (mimo iż to maskałat).

    Reasumując, jestem zadowolony z obu rzeczy. Sprzęt ma swe plusy jak i wady, o których wspominałem już Dexterowi. Generalnie sznurki - ściągacze w pasie mogłyby być grubsze. I to nie ze względu na wytrzymałość ale fakt wygodniejszego-lepszego operowania grubszym. W Gorce warto też wstawić kieszenie w spodniach w miejsce przelotek lub jeśli to możliwe oba rozwiązania. Miałem też kłopot z dobraniem rozmiaru - nieco za szeroka góra w stosunku do szerokości spodni lub ja jestem tak zbudowany.

    Dodam na koniec iż zamówiłem porcję materiału z Gorki. W planach mam małe przeróbki dzięki pomocy ciotki krawcowej. Zamierzam wstawić:
    - kieszenie w spodniach zamiast przelotek
    - w kurtce naszyć materiał wzmocnień na karczek-barki jak w Gorkach ze Spławu(?)
    - w kurtce na wysokości pasa wszyć dodatkowy ściągacz
    Ma to poprawić ogólne walory estetyczne jak i użytkowe.

    Co do sprzedawcy. Nie ma problemu z wymianą towaru. Dobry kontakt przez Facebook'a. Mimo wszystko nie czekałem aż tak długo na zamówienie. Podczas imprezy w Nysie miałem okazję osobiście pogadać z Dexterem i Pan Piotr wygląda na solidnego gościa :-)

    Pozdrawiam!
  15. # 498
    Witq- Co do materiału na karczku i kapturze to jest dostępny w GORCE E-3 takiej jak na fotach powyżej. Gorka E-3K ma też,, karmany,,
    Reasumując-
    Gorka 3 -klasyczna bez kaptura w kamo lub tkaninie wzmocnienia
    Gorka E-3 karczek i kaptur w kamo lub wzmocnieniu
    Gorka E-3K z kapturem karczkiem w kamo lub wzmocnieniu i kieszenie zamiast otworów

    Cyrith- co to jest ,,żółta flora,, bo nie bardzo łapię.
  16. # 499
    To jest to: http://2.bp.blogspot.com/-RlrsVaNi0Eg/Tt3fxgSwzmI/AAAAAAAAAJw/QK9G1rY4KFw/s1600/33299_full.jpg
    W twoim temacie na RedAlliance wspominałeś że "we have all goods in this sizes -Partizan Gorka And YelLow Flora" i chodzi mi właśnie o ten ostatni.
  17. # 500
    Niestety ta żółta flora jest na dzisiaj niedostępna.
  18. # 501
    Od dzisiaj na ANORAKI w SS Lieto promocja posezonowa.
    Aktualna cena 280 PLN

    http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/anorak-ss-lieto/2520810/1
  19. # 502
    Jakbys podawal od razu dostepne rozmiary.
  20. # 503
    Już podaję : 48/4, 54/4, 48/5 ,52/5, 58/5 56/5, 60/5 , 60/6

    PEŁNA LISTA DOSTĘPNYCH TOWARÓW POWINNA POJAWIĆ SIĘ OKOŁO 20.11 NA STRONIE SKLEPU VSO POD ADRESEM: www.vitiazspec.com
  21. # 504
    Kiedy Dexterze możemy się spodziewać Twojej dostawy? Czy mam się nie pytać bo dewiza Białorusinów jest taka sama jak Rosjan? :)
  22. # 505
    el Dario- pytać trzeba. Dewiza jest podobna bo to ,,wschód,, ale mogę odpowiedzieć. Dostawa będzie dokładnie 22.11 plus jeden dzień na sprawy celne.
    Pytanie brzmi czy w dostawie będzie to co ciebie konkretnie interesuje?
  23. # 506
    Pisałem do Ciebie w sprawie Gorki w Skole :)
    Pomogłeś mi dobrać rozmiar ale już wiem, żeby pytać po 22 listopada
  24. # 507
    twoja gorka zamówiona -powinna być
  25. # 508
    I jak tam moje zamówienie? Jest już w kraju? :)
  26. # 509
    Jeszcze chwila-natłok w transporcie. Myślę że 4 grudnia dotrą.

    ZGODNIE Z OBIETNICĄ - ,,SIBIR,, WHITE VOG .
    JUTRO ANORAK KANGOORO i GORKA E3 w Flecktarnie D

    http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/sibir-smiersz/2699877/1
  27. # 510
    Cena za " Łajta"?