• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 631
    Igur -Ta konstrukcja zawiasu tego nie wytrzyma. Oryginał ZSZ-1 nie miał aż takiej grubej jak ZSZ1-2 który jest pierwszy.
    Do ZSZ 1-2 będą grubsze i z okuciami .Do ałtynów też ale to jakaś perspektyw połowy roku 14
  2. # 632
    Lepiej właśnie Maskę-1 zróbcie, Ałtynów i TiGów na rynku jest już po pas (co prawda nie w Polsce ale dostać zza granicy żaden problem) :)
    •  
      Igur
    • 2013-12-29
    # 633
    Ok, czekam :)
    •  
      Maza
    • 2013-12-29
    # 634
    Ja się cieszę, że są ZSZ WW, raz że to rzut kamieniem do 6B27 i 28. Dwa, że w końcu sprzęt nie dla wojsk wewnętrznych ;D
    Może w końcu więcej się narobi zwykłych sałdatów niż bajców MWD :P
  3. # 635
    Wybacz ,ale z własnych obserwacji wynika iż na razie u nas zdecydowanie więcej jest "zwykłych sołdatów" od "bojców MWD" :p A Zsh-1 raczej nie uświadczysz w WW, raczej w OMONach, czy SOBRach.
  4. # 636
    Autor cytatu: MazaDwa, że w końcu sprzęt nie dla wojsk wewnętrznych
    hmm, a WW w nazwie to przypadkiem nie skrót od внутренние войска? Na taką sugestię trafiłem tutaj . Ogólnie googlowanie z hasłem "шлем зш-вв" nie daje zbyt ciekawych efektów, w zdecydowanej większości wyniki są o ersoftowych replikach. Podobno producentem wersji bojowej jest białoruski AGW-POLSPO (АГВ-ПОЛСПО http://polspo.by/page/katalog/pr_z_13.html strona ma problemy z kodowaniem trzeba ustawić kodowanie windows-1251), a w sieci da się spotkać z informacją, że to hełm wojsk Republiki Białorusi ( np. TU )

    Czy ma ktoś foty, na których widać ten hełm w użyciu przez rosyjskie jednostki?
  5. # 637
    Sporo za sprawą małej dostępności i niestety ceny. Łatwiej byś super hiper ,, NAWY SIELSEM,, :)
    A pro po ceny dotarło trochę plecaczków w rozsądnej cenie.
    • cyp
    • 2013-12-29
    # 638
    Czyli możemy liczyć w najbliższym czasie na wersje 1-2 (współcześnie jej używają, tak?), czy juz jest? Bo mam mętlik w tym momencie.
  6. # 639
    Cyp- 1-2 jest bez przyłbicy. Dostepny. No i masz go na tej focie z gorką. W poście 625 masz wszystko co jest na dzisiaj
  7. # 640
    Nie słyszałem o ZSz-1-2 bez tej ciężkiej przyłbicy...
  8. # 641
    Kazik- z tego co wiem była robiona wersja z zaślepionymi zawiasami. Pewności nie mam-Fakt że 90 % jest z pancerną szybką.
    Tu ponoć większość modyfikacji
    http://photo.qip.ru/users/okblegasova/150089113/all/?mode=xlarge

    Na temat ЗШ ВВ masz rację Zachar -to białoruski hełm -tu jego opis na stronie rosyjskiego sklepu
    http://sharomet.ru/product/sh-zhvv/

    Załączniki:

    • 43287.jpg
  9. # 642
    Dexter macie w planach wprowadzić kopię kamizelki Kora Kulon ? :D bądź czy chcecie szyć :P
  10. # 643
    Spartakus.Narazie nie ma w planach.
    • cyp
    • 2013-12-31
    # 644
    Jak zrobicie taki http://okblegasova.users.photofile.ru/photo/okblegasova/150089113/xlarge/152790186.jpg z tak grubą przyłbicą, to biere od razu.
  11. # 645
    cyp- przyłbice i do zsz-1-2 i do ałtyna są w przygotowaniu tak jak pisałem -ale potrwa jeszcze chwilę
    • cyp
    • 2013-12-31
    # 646
    Cieszy mnie ta wiadomość, czekam z niecierpliwością.
  12. # 647
    Dexter dałoby się zamówić sam fasunek od tego Zsh-1??
    • cyp
    • 2013-12-31
    # 648
    Było mówione chyba, nie da się.
  13. # 649
    yuri629 -małe szanse ale spytam jeszcze raz :)
  14. # 650
    A jak tam odpowiedź na mojego maila z tamtego roku w sprawie gorki?

    Czuję się powoli monotematyczny.
  15. # 651
    el Dario- goreczka w Izlomie przygotowana do wysyłki. Dane do przelewu przesłane na maila.Sorki za zwłokę ale okres świąteczny :)
    •  
      Maza
    • 2014-01-02
    # 652
    Dexter czekam na dane do przelewu za Gorkę w Izlomie ;)
  16. # 653
    Piotrek
    1.podkladka
    2. Gorka
    3.novinki

    Pisz na emalie
  17. # 654
    Chciałbym też uzyskać informację (wysłałem na maila z profilu) czy są jeszcze poddupniki/podkładki?
    Jeśli tak to prosiłbym o informację i powiększam przelew
  18. # 655
    Tak poddupniki są. Pliss malujcie w mailach swoje nicki z rus.mila. Duże problemy z identyfikacją powstają jak jeden człowiek na face ma grisha,tu misza a maila od darka otrzymuję !!!!!!!!!!!
  19. # 656
    Dexter posiadacie na stanie kapelusze w SS-lieto rozm. 59 ? jeśli tak prosiłbym o zdjęcie :)
  20. # 657
    Tez chetny na ZSh-1-2 ale z przylbica z grubej pleksy.
  21. # 658
    A co z stroną WWW ? :D i oczywiście cena kapelusza jaka jest ! :P
  22. # 659
    Pokrowce na ZSz-1 będą jeszcze w styczniu?
  23. # 660
    Zachar.Tak powinny dotrzeć