• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 181
    Żadna z zaczepych wypowiedzi pod moim adresem nie spotkała się z jakakolwiek reakcję z Twojej strony. Stworzyło to wrażenie, iż tego typu zachowania są akceptowane.
    Myliłem się, przepraszam.
  2. # 182
    Witam wszystkich klientów i sympatyków VSO

    Od dzisiaj rusza nasz portal informacyjny na facebooku. Tu będą zamieszczane wszystkie nowości i planowane dostawy.

    http://www.facebook.com/pages/VSO/104842166368746

    Pozdrawiam

    Dexter
  3. # 183
    O tak, na to czekałem :)
  4. # 184
    Ja bym prosil mimo wszystko,poniewaz niemam pejsböka,o wrzucanie czasem jakich nowinek rowniez tutaj
    Mozna na to liczyc?
  5. # 185
    water nie musisz nieć face aby wdepnąć na stronę

    http://www.facebook.com/pages/VSO/104842166368746
  6. # 186
    No i gites
    To dzialajcie jak najszerzej
    Powodzenia
  7. # 187
    Informuję, że dotarły Anoraki Medusa i Gorki 3 w cyfrowym pograniczniku w pełnej, bądz prawie pełnej gamie rozmiarów.Do połowy maja powinny być KOBRY z waszego ulubionego Oxfordu SSOwego.

    Pozdrawiam
  8. # 188
    Mam dwa pytania:)
    1.czemu brak normalnej strony firmy VSO?
    2.czy na zakupy u ciebie dostane fakturke lub paragon?
    pytania z czystej ciekawości więc bez napinki:)
  9. # 189
    Zaczynasz współpracę z Frontowcem ? Bo strona vitiaz.pl jest przekierowana na frontowiec.com a została zarejestrowana w marcu.
  10. # 190
    Do tej pory nie przygotował oferty, mimo wielu obietnic......
  11. # 191
    Czapel- z pytaniem na temat strony vitiaz.pl zwróć się do Konrada ponieważ na jego sklep jest przekierowana.
    Konrad jak w świetle tego przekierowania wyobrażasz sobie ,,współpracę,, bo ja niestety oceniam to jako przejaw ,,super uczciwej konkurencji,,. Oferta poszła w dniu dzisiejszym.
    Franek- Na chwilę obecną dostaniesz fakturę VAT detaliczną.Od maja otrzymasz paragon z kasy fiskalnej :)
    Strona VSO jest w przygotowaniu tak jak napisałem już w innych tematach.Facebook z produktami jest tylko platformą dla naszych klientów do zapoznania się z aktualnościami i wrażeniami innych użytkowników na temat produktów.
  12. # 192
    Nie wiem kto wykupił domenę, ale jest wiele innych, które można zarejestrować, a które będą pasować do firmy. Więc wg mnie nie ma co się martwić.
  13. # 193
    Kazik- Ja się nie martwię bo domena strony VSO jest już dawno wykupiona.Chodzi o fakt i zasady
  14. # 194
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Do tej pory nie przygotował oferty, mimo wielu obietnic......


    Fajnie by było móc kupić wszystko w jednym miejscu bo rozbijanie się na ileś tam przesyłek mnie denerwuje :)
  15. # 195
    @Dex - polecam 200 post dyskusji VSO / SSO :))))
    Przekierowania z www.vitiaz.com.pl czy www.vso.com.pl to zwykłe otagowanie które ma ułatwić klientom detalicznym znalezienie miejsca gdzie mogą kupić rzeczy używane przez oddział "Witiaź". A że domeny po takim czasie istnienia VSO nadal były wolne, to uznałem, że nie jesteś nimi zainteresowany. Zawsze możesz je odkupić :)))))
    @Czapel - niektórzy klienci mają u mnie większy rabat za stałe zakupy, niż Producent zaproponował w Ofercie Hurtowej, więc chyba nic z tego..........
  16. # 196
    Autor cytatu: dexterChodzi o fakt i zasady


    Zasady, których sam nie stosujesz a wymagasz od innych?
    Z ciekawości pytam.

    Na stonie pejsbukowej przeszytałem, że sprzedajesz oryginały - mocna rzecz.
  17. # 197
    Nie mam tego dziadostwa (fejsbuka) i nie mogę sprawdzić, ale jeśli tak jest, to bardzo źle.
  18. # 198
    Ja szukałem, ale o dziwo nie znalazłem. Może była szybka korekta ;)))
  19. # 199
    Tak -firma VSO wprowadza na rynek oryginały. Oryginalne produkty VSO.
    Czapel - nie wiem czy się dogadamy z Konradem bo jak dotychczas wszystkie ruchy poza werbalnymi deklaracjami są na nie. Chyba nikt już nie ma wątpliwości o co tak naprawdę chodzi po akcji z domenami.
    Ja ze swej strony zrobiłem wszystko co mogłem.Innym sklepom oferta pasuje.
  20. # 200
    Misiu - nie dogadamy się dopóki nie zaczniesz działać jak poważny producent/dystrybutor. Marże jakie zaproponowałeś nie pokrywają kosztów działania. 12-15% rabatu od cen detalicznych jest po prostu śmieszne. U mnie stali klienci mają 10% rabatu (tabela w regulaminie na stronie mojego sklepu). Do tego 3% podatku ryczałtowego i już jestem "do tyłu". Tłumaczyłem Ci to na żywo, ale widzę że jak zwykle masz swoją wizję. A do kosztów działania trzeba doliczyć jeszcze takie rzeczy jak czynsz za lokal, opłaty za prąd, ZUS, koszty opakowań, papier do drukarki, taśmę klejącą i wiele, wiele innych...
    Jeśli inni handlowcy wyliczyli sobie, że opłaca im się taka marża przy sprzedaży detalicznej to gratuluję umiejętności biznesowych. Może zanim padną, poznają takie pojęcia jak "program lojalnościowy dla klientów", "koszty netto/brutto", "promocja/przecena", "straty magazynowe", "koszt obsługi reklamacji posprzedażnych" itp. Na 10 nowych biznesów 6-8 znika w ciągu pierwszych dwóch lat. Mój ma już ponad 4 lata. No ale ja zdaję sobie sprawę, że na 15% marży detalicznej nie da się robić handlu detalicznego.

    Chyba, że sam chcesz być producentem, dystrybutorem i sprzedawcą detalicznym. Powodzenia.

    A produkty VSO są tak samo oryginalne jak Galakty Tab firmy Sansung i Adadasy firmy Adadas :)))))
  21. # 201
    Panowie nie rozumiem tej rozgrywki pomiędzy wami.
    Konradie - VSO nie jest dla Ciebie rywalem. Sprzedajesz towary które i tak będą złazić ze względu na ich "koszerność" czoko czy co tam. Ci co kupią kopię i tak by nie kupili oryginału.
    VSO trafia w inna grupę. Znalazło dziurę w rynku. Nie odbiera Ci klientów. Zapełnia pustkę.
    Dexter - zacznij odpisywać na maile bo wiem że ludzie maja problem z kontaktem z Tobą. Od początku do końca opisuj swoje produkty bez ściemy a i nikt się do nich nie przyczepi i bedzie git.
    Zamiast się dogadać i każdy zarobić to toczycie wojnę. Lepiej dla nas klientów. Gorzej dla was.
    Miłej nocy Panowie i czill out. :)
  22. # 202
    Informacja dla zainteresowanych dużymi rozmiarami gorek - są dostępne już na miejscu od 64/6 w dół
  23. # 203
    @Czapel - mnie to bawi - takie mam hobby życiowe - uwielbiam udowadniać ludziom, którzy robią źle, że robią źle.
    A jak się jeszcze trochę nakręcę, to zlecę produkcję Smierszy w Polsce, w Zakładzie Pracy Chronionej - obniżę w ten sposób koszty wytworzenia na starcie o cło, transport i VAT (ZPCh mają 0% VATu), nie mówiąc już o kosztach obsługi celnej, drukach SAD i innych pierdołach.... I też będą to oryginalne smiersze produkcji Wympieł SpiecOznaszczenije (WSO) :)))))))))))
    EDIT: trochę autocenzury :)
  24. # 204
    Szkoda, że się nie dogadaliście...
  25. # 205
    Autor cytatu: dexterInnym sklepom oferta pasuje.

    Jakoś nie widać produktów VSO w ofercie tych sklepów.....
  26. # 206
    No cóż nikt nie powiedział że wszyscy muszą się lubić a konkurencja między sprzedawcami to zysk klienta.
  27. # 207
    Dostepne juz Gorki 3 w cyfrowym pograniczniku

    Załączniki:

    • p1020174.jpg
    • p1020183.jpg
  28. # 208
    jak zapytałem się czy te gorki z nowej dostawy też dziurawią się o byle gałąź to mnie zablokowali ; < no niestety
    • cyp
    • 2013-04-05
    # 209
    No, to nie było fair...
    •  
      Sowa
    • 2013-04-05
    # 210
    To i ja dorzucę swoje 2 pytania:

    - Czy gorka w cyfrowej florze jest w rosyjskiej czy białoruskiej wersji tego kamo?
    - Czy jest/będzie możliwość zamówienia Anoraków w innym niż lieto kamo, chodzi mi o rosyjską cyfrową florę lub białą brzozę (wzór jak w KLMK)?